Бізнес-можливість для кожного реалізувати мрії з "Планета Регіонів"

Щоб вступити в проект та стати партнером, необхідно укласти угоду з компанією. Партнеру надається індивідуальний номер, який заноситься до бази даних.

У угоді вказується місце, куди ставиться угода (ПІБ, індивідуальний номер та номер плеча вищого Партнера) та спонсор (ПІБ та його індивідуальний номер). Без цих даних Угода не може бути оформлена.

Кожен Партнер Компанії може укласти необмежену кількість особистих Угод у МП, тобто. у нього може бути кілька бізнес-місць, перше з яких буде для нього головним. При цьому «продавці» можуть оформлювати Угоди на своє ім'я, розвиваючи власну структуру, вказуючи себе як вищого Партнера та як спонсора.

Вартість угоди – 18800 руб (Московська ціна, у регіонах робляться націнки на організаційно-складські витрати для утримання складу);

Продукція на контракт виписується в еквіваленті 12 часток.

Умовна одиниця компанії 1 у.о. = 60 руб.

Розрахунковий період для нарахування основного бонусу МП - 1 тиждень.

Види винагород:

 1. За особисте запрошення (ЛП). span>

 2. За розвиток структури (закриття етапів та циклів) .

 3. За розвиток структури (2 покоління в глибину від своїх особисто запрошених).

 4. За розвиток плечей.< /strong>

 5. Лідерський бонус.

 6. Винагорода «за швидкий старт».

БОНУС ЗА ОСОБИСТО ЗАПРОШЕНОГО ПАРТНЕРА

Після оформлення першої Угоди, Партнер отримує бізнес-місце у структурі та має право отримувати роздрібний дохід - БОНУС ЗА ОСОБИСТО ЗАПРОШЕНОГО від вступу всіх нових Партнерів, яких він ОСОБИСТО запросив.

Бонус складає 25 у.о. Відповідно, 25 у.о. * 60 = 1500 руб.

Основний бонус

Бонуси нараховуються поетапно відповідно до закритих циклів між двома сусідніми плечима для закриття 1-го циклу, потім діє механізм вибору (інформація в п.2.6).

Партнер може розвивати свою структуру завширшки до 6-ти плечей одночасно. Однак бонуси будуть нараховані та виплачені тільки після поступового закриття 1-их циклів спочатку між 1-м та 2-м плечима, потім між 2-м та 3-м, 3-м та 4-м, 4-м та 5-м і 5-м та 6-м плечима..

Етапи, за які нараховуються бонуси, формують цикли, і вони закриваються при досягненні певного рівня товарообігу в рівному співвідношенні обох плечей.

Для закриття циклу необхідний мінімальний товарообіг обсягом 44:44, тобто. не менше 44 Угод у 1-му плечі та не менше 44 Угод – у 2-му плечі.

При закритті циклу, якщо в одному або обох плечах більше 44 Угод, новий цикл починає зважати на новий розрахунковий тиждень з початковим балансом 0:0.

Необхідна умова для отримання бонусів – мати по одному Особисто Запрошеному (ЛП) у кожному плечі.

Після закриття 1-го циклу для нарахування бонусів у 2-му циклі необхідно мати ще 2 нових ЛП.

Після закриття 2-го циклу для нарахування бонусів у 3-му циклі необхідно мати ще 1 новий ЛП.

Нараховані бонуси за 1-й цикл стають активними лише за наявності 2-х ЛП у різних плечах, у 2-му циклі - 2 ЛП, у 3-му циклі - 1 ЛП.

Для отримання всіх бонусів за закриття циклів між усіма плечима мінімально необхідно зробити 5 ЛП. Партнер може зробити їх одразу в 1-му циклі. Кількість ЛП не обмежена.

За один тиждень Партнер може закрити не більше одного циклу між сусідніми плечима.

ЦИКЛ МІЖ 1-М І 2-М ПЛЕЧАМИ

Партнер Компанії розвиває основну структуру в 2-х плечах (1 і 2 плечі), при цьому накопичливо закриваючи етапи, отримує наступні бонуси:

цикл між 1 і 2 плечима

Разом за закриття циклу між 1-м і 2-м плечима Партнер сумарно отримує 1700 у.о. (102 000 руб.)

ВАЖЛИВО: 1-й етап (4:4) – 100 у.о. виплачується тільки в 1-му циклі, після його закриття, починаючи з 2-го циклу, незалежно від того, в яких плечах створено товарообіг, нарахування та виплата бонусів провадиться відразу за 1-й та 2-ий етап (11:11) сумарно , тобто.

100+250=350 у.о.

ЦИКЛ МІЖ 2-М І 3-М ПЛЕЧАМИ

Товарообіг 2-го плеча враховується для нарахування бонусів при закритті циклу між 2-м і 3-м плечима.

Тобто. при товарообігу в 3-му плечі у 4-рі Угоди, нараховується бонус у 100 у.о., т.к. виконується співвідношення плечей (4:4). І далі закриваються всі етапи при закритті

цикл між 2 і 3 плечима

 

Разом за закриття циклу між 2-м і 3-м плечима нараховується бонус у розмірі 2600 у.о. (156 000 руб.)

 

Вибудовуючи структуру у трьох плечах, для закриття циклу між 2-м та 3-м плечами необхідний товарообіг у 2 рази менший – лише 44 Угоди у 3-му плечі, при цьому розмір бонусу вищий..

ТОВАРООБІГ У 2-МУ ПЛЕЧІ ВЧИТАЄТЬСЯ ДВАЖДИ – ДЛЯ ЗАКРИТТЯ ЦИКЛУ МІЖ 1-М І 2-М ПЛЕЧАМИ, А ТАКОЖ МІЖ 2-М І 3-М ПЛЕЧАМИ.

При закритті циклу між 2-м і 3-м плечима, за який нараховано бонус у розмірі 2600 у. 2600 у.о.

Розвиваючи 3 плечі одночасно, товарообіг враховується між 1-м і 2-м, 2-м і 3-м плечима, тобто. за один тиждень може бути нарахований бонус за 2 закриті цикли між сусідніми плечима, при досягненні мінімально 44 Угод у кожному плечі. Разом сума бонусу становитиме 5200 у.о.

ЦИКЛ МІЖ 3-М І 4-М ПЛЕЧАМИ

Товарообіг 3-го плеча враховується для нарахування бонусів при закритті циклу між 3-м і 4-м плечима.

Тобто. при товарообігу в 4-му плечі до 4 Угоди, нараховується бонус у 100 у.о., т.к. виконується співвідношення плечей (4:4). І далі закриваються всі етапи.

цикл між 3 і 4 плечима

 

Разом за закриття циклу між 3-м і 4-м плечима нараховується бонус у розмірі 3500 у.о.

 

Вибудовуючи структуру в чотирьох плечах, для закриття циклу між 3-м та 4-м плечами необхідний товарообіг у 2 рази менший – лише 44 Угоди у 4-му плечі, при цьому розмір Бонусов вищий.

ТОВАРООБІГ У 3-МУ ПЛЕЧІ ВЧИТАЄТЬСЯ ДВАЖИ – ДЛЯ ЗАКРИТТЯ ЦИКЛУ МІЖ 2-М І 3-М ПЛЕЧАМИ, А ТАКОЖ МІЖ 3-М І 4-М ПЛЕЧАМИ.

При закритті циклу між 3-м і 4-м плечима, за який нараховано бонус у розмірі 3500 у.о., всі наступні цикли між 1-м і 2-м, 2-м і 3-м плечима, як і між 3-м та 4-м плечима, становитимуть 3500 у.о. за кожний цикл.

Розвиваючи 4 плечі, товарообіг враховується між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, 3-м та 4-м плечима, тобто. за один тиждень може бути нарахований бонус за 3 закриті цикли між сусідніми плечима.

Разом розмір бонусів складе 10500 у.о.

ЦИКЛ МІЖ 4-М І 5-М ПЛЕЧАМИ

Товарообіг 4-го плеча враховується для нарахування бонусів при закритті циклу  між 4-м та 5-м плечима.

Тобто. при товарообігу в 5-му плечі до 4 Угоди, нараховується бонус у 100 у.о., т.к. виконується співвідношення плечей (4:4). І далі закриваються всі етапи.

цикл між 4 і 5 плечима

 

Разом за закриття циклу між 4-м і 5-м плечима нараховується бонус у розмірі 4400 у.о.

 

Вибудовуючи структуру в п'яти плечах, для закриття циклу між 4-м та 5-м плечами необхідний товарообіг у 2 рази менший – лише 44 Угоди у 5-му плечі, при цьому розмір бонусів вищий..

ТОВАРООБІГ У 4-МУ ПЛЕЧІ ВЧИТАЄТЬСЯ ДВАЖДИ – ДЛЯ ЗАКРИТТЯ ЦИКЛУ МІЖ 3-М І 4-М ПЛЕЧАМИ, А ТАКОЖ МІЖ 4-М І 5-М ПЛЕЧАМИ.

При закритті циклу між 4-м та 5-м плечима, за який нараховується бонус у розмірі 4400 у.о., всі наступні цикли, між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, -м та 4-м, а також між 4-м та 5-м плечима, становитимуть 4400 у.о. за кожний цикл.

Розвиваючи 5 плечей, товарообіг враховується між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, 3-м та 4-м, 4-м та 5-м плечима, тобто. за один тиждень Партнер може закрити 4 цикли між сусідніми плечима одночасно.

Разом розмір бонусів складе 17600 у.о.

ЦИКЛ МІЖ 5-М І 6-М ПЛЕЧАМИ

Товарообіг 5-го плеча враховується для нарахування бонусів при закритті циклу між 5-м і 6-м плечима.

Тобто. при товарообігу в 5-му плечі до 4 Угоди, нараховується бонус у 100 у.о., т.к. виконується співвідношення плечей (4:4). І далі закриваються всі етапи.

цикл між 5 та 6 плечима

 

Разом за закриття циклу між 5-м і 6-м плечима нараховується бонус у розмірі 5300 у.о.

 

Вибудовуючи структуру у шести плечах, для закриття циклу між 5-м та 6-м плечами необхідний товарообіг у 2 рази менший – лише 44 Угоди у 6-му плечі, при цьому розмір бонусів вищий.

ТОВАРООБІГ У 5-МУ ПЛЕЧІ ВЧИТАЄТЬСЯ ДВАЖИ – ДЛЯ ЗАКРИТТЯ ЦИКЛУ МІЖ 4-М І 5-М ПЛЕЧАМИ, А ТАКОЖ МІЖ 5-М І 6-М ПЛЕЧАМИ.

За один тиждень Партнер може закрити не більше одного циклу між сусідніми плечима. Розвиваючи 6 плечей, товарообіг враховується між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, 3-м та 4-м, 4-м та 5-м, 5-м та 6-м плечима, т.п. е. за тиждень Партнер може закрити 5 циклів між сусідніми плечима.

При закритті циклу між 5-м та 6-м плечима, за який нараховується бонус у розмірі 5300 у.о., всі наступні цикли, між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, 3 -м та 4-м, 4-м та 5-м, а також між 5-м та 6-м плечима, становитимуть 5300 у.о. за кожний цикл.

Разом після закриття циклу між 5-м та 6-м плечима у попередній звітний період (тиждень), розмір бонусів при одночасному закриття циклів між усіма плечима становитиме 26500 у.о..

ПАРТНЕР МОЖЕ ПОЧАТИ РОЗВИВАТИ ВСЕ 6 ПЛЕЧ ОДНОЧАСНО, Враховуючи, ЩО:

 • Бонуси за закритий цикл між 2-м та 3-м плечима активуються тільки після закриття 1-го циклу між 1-м та 2-м плечима
 • Бонуси за закритий цикл між 3-м та 4-м плечима активуються тільки після закриття 1-го циклу між 2-м та 3-м плечима
 • Бонуси за закритий цикл між 4-м та 5-м плечами активуються тільки після закриття 1-го циклу між 3-м та 4-м плечима
 • Бонуси за закритий цикл між 5-м та 6-м плечима активуються тільки після закриття 1-го циклу між 4-м та 5-м плечима

БОНУСИ ЗА ВСІ НАСЛІДНІ ЦИКЛИ НАЧИСЛЮЮТЬСЯ ПОЗА ЗАЛЕЖНОСТЬ ВІД ПОРЯДКОВОЇ ЧЕРГОВОСТІ ПАР СУСІДНІХ ПЛЕЧ.

ТАКИМ ОБРАЗОМ, ТОВАРООБІГ 2-го, 3-го, 4-го та 5-го Плеч при нарахуванні бонусів враховується двічі.

МЕХАНІЗМ ВИБОРУ

Механізм вибору діє з 2-го циклу після закриття перших циклів між усіма плечима, де створюється товарообіг.

Цей механізм дозволяє нараховувати бонуси, якщо хоча б два плечі із шести розвиваються – є новий товарообіг. Для закриття циклу буде взято товарообіг РІЗНИХ ПЛЕЧ, найближчий праворуч і ліворуч, починаючи з одного плеча.

Якщо є товарообіг, рівний 44 або понад 44 ОДНОЧАСНО, більш ніж у двох різних плечах — закриється цикл між найближчими плечима, починаючи з одного плеча.

Цик, що закрився за механізмом вибору, збільшує кількість закритих циклів між двома сусідніми плечима (1-м і 2-м, 2-м і 3-м і т.д.), що досягли найбільшого товарообігу.

ЗА ЗАКРИТТЯ ЦЬОГО ЦИКЛУ ПАРТНЕРУ НАЧИСЛЮЄТЬСЯ БОНУС, ВІДПОВІДНИЙ ДОСЯГНУТОМУ (КІЛЬКІСТЬ ЗАКРИТИХ ЦИКЛІВ, ПОЧИНЯ З МІЖ 1-М І 2-М ПЛЕЧАМИ. ЛІКАМИ 5300 У.Є.) .

ПРИКЛАД:   

   БАЛАНС ПЛЕЧ 1-2                          
                

    БАЛАНС ПЛЕЧ  2-3  (П:Л)  55:08     5  ЗАКРИТИХ ЦИКЛІВ

    БАЛАНС ПЛЕЧ  3-4  (П:Л)  21:47     2  ЗАКРИТИХ ЦИКЛА

Відповідно до механізму вибору в закритті циклу братимуть участь 2 (П-55) і 4 плечі (Л-47). Після закриття лічильник Угод у цих обраних П і Л дорівнюватиме 0.

А число закритих циклів між 2-м та 3-м плечима стане 6, оскільки було закрито більшу кількість циклів.

За закриття даного циклу Партнеру нараховується Бонус, який відповідає досягнутому. Партнер у даному прикладі вже досяг 3500 у.о., так як у нього вже закриті перші цикли між 1-м та 2-м, 2-м та 3-м, 3-м та 4-м плечима..

БОНУС ЗА РОЗВИТОК ОСОБИСТО ЗАПРОШЕНОГО ПАРТНЕРА

ОСОБИСТО ЗАПРОШЕНІ ПАРТНЕРИ МОЖУТЬ ЗНАХОДИТИСЯ В БУДЬ-ЯКИХ ПЛЕЧАХ.

Цей бонус буде нарахований, навіть якщо у Партнера лише один Особисто Запрошений Партнер.

БОНУС ЗА РОЗВИТОК ОСОБИСТО ЗАПРОШЕНОГО ВИПЛАЧУЄТЬСЯ В ГЛУБИНУ НА ТРИ «ПОКОЛІННЯ».

Ви – «родоначальник покоління».

Перше «покоління» – ваші Особисто Запрошені Партнери.

Друге «покоління» – Особисто Запрошені вашими Партнерами з першого «покоління».

Третє «покоління» – Особисто Запрошені вашими Партнерами з другого «покоління».

ВАШІ БОНУСИ ЯК «РОДОНАЧАЛЬНИКА ПОКОЛІННЯ»:

За Особисто Запрошеного у першому «поколінні» – 1500 руб.

За Особисто Запрошеного у другому «поколінні» – 1000 руб.

За Особисто Запрошеного у третьому «поколінні» – 500 руб.

КАР'ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ У КОМПАНІЇ

Бронзовий директор –3 цикли між будь-якими сусідніми плечима в ширину або будь-якими сусідніми плечима в глибину.

Срібний директор – 10 закритих циклів між будь-якими сусідніми плечима або наявність по 1 Бронзовому директору у будь-яких 4-х із 6-ти плечей. Золотий директор – 30 закритих циклів між будь-якими сусідніми плечима або наявність по 1 Срібному директору у будь-яких 4-х із 6-ти плечей.

Платиновий директор – 50 закритих циклів між будь-якими сусідніми плечима або наявність по 1 Золотому директору у будь-яких 4-х із 6-ти плечей.

Діамантовий директор – 80 закритих циклів між будь-якими сусідніми плечима або наявність по 1 Платиновому директору у будь-яких 4-х із 6-ти плечей.

Директор 2 Діаманта – 160 закритих циклів між будь-якими сусідніми плечима або наявність 5 Діамантових директорів не менше ніж у 3-х із 6-ти плечей.

Лідерський бонус нараховується Партнерам, що досягли ВИЗНАЧЕНОГО РАНГУ, і розраховується у відсотковому співвідношенні від нарахованого бонусу за основним бонусом (п. 2) Особисто Запрошеного Партнера.

Бронзовий директор – 3%

Срібний директор - 4%

Золотий директор - 5%

Платиновий директор – 6%

Діамантовий директор - 7%

Директор 2 діаманта - 8%

«БОНУС ШВИДКОГО СТАРТУ»

Для швидкого старту нових Партнерів у Компанії передбачені додаткові бонуси, що постійно діють:

 1. Учасник, який уклав Угоду в МП (Партнер) та за 2 тижні закрив 2-й етап, отримує до основного бонусу продукцію в еквіваленті 3 частки на вибір, включаючи Ексклюзивний КФС.

 2. Партнер, що закрив за 1 місяць 3-й етап, отримує до основного бонусу продукцію в еквіваленті 6 часток на вибір, включаючи Ексклюзивні КФС плюс п.1..

 3. Партнер, який закрив за 1 місяць 4-й етап, отримує до основного бонусу продукцію в еквіваленті 12 часток на вибір, включаючи Ексклюзивні КФС плюс п.п.1,2.

 4. Партнер, який закрив за 1 місяць 5-й етап, отримує до основного бонусу продукцію в еквіваленті 12 часток на вибір, включаючи Ексклюзивні КФС плюс п.п.1,2,3.

 5. Партнер, який отримав ранг ЦИКЛІСТА і закрив цикл між двома будь-якими плечима за 1 місяць, отримує до основного бонусу 2 Угоди з отриманням продуктів в еквіваленті 24 частки на вибір, включаючи Ексклюзивні КФС плюс п.п.1,2, 3,4.

 6. Партнер, який отримав ранг БРОНЗОВОГО ДИРЕКТОРА за 3 місяці, отримує до основного бонусу сертифікат на проведення Угод на суму 1000 у.о.

 7. Партнер, який отримав ранг СРІБНОГО ДИРЕКТОРА за 12 місяців, отримує до основного бонусу сертифікат на проведення Угод на суму 3000 у.о.

 8. Партнер, який отримав ранг ЗОЛОТОГО ДИРЕКТОРА за 2 роки, отримує до основного бонусу сертифікат на проведення Угод на суму 10000 у.о.

 9. Партнер, який отримав ранг ПЛАТИНОВОГО ДИРЕКТОРА за 2 роки, отримує до основного бонусу сертифікат на проведення Угод на суму 15000 у.о.

 10. Партнер, який отримав ранг ДІМАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА за 2 роки, отримує до основного бонусу сертифікат на проведення Угод на суму 25000 у.о.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ СВОГО БІЗНЕС-МІСЦЯ

Кожен бізнес-партнер для продовження співпраці з Компанією зобов'язаний підтвердити своє бізнес-місце через рік з моменту підписання контракту або з моменту попереднього підтвердження плюс 2 місяці.

Якщо Партнер підтвердив своє бізнес-місце у зазначений термін, бонуси нараховуються, якщо не підтвердив - бонуси не нараховуються та зростання структури заморожується.

1.Зростання структури відновлюється з моменту підтвердження бізнес-місця та укладання нових контрактів.

2. Підтвердження бізнес-місця не йде до заліку для побудови структури. Бонуси можуть бути нараховані лише після підтвердження бізнес-місця.

.