Поради тим, хто працює своїми руками та контактує з людьми

У даній статті йтиметься про такі професії як перукар, візажист, кравець, остеопат, масажист, медичний персонал лікарень та поліклінік тощо.

Фахівці цих професій свідомо чи мимоволі вступають у біоенергетичний обмін зі своїми клієнтами та пацієнтами. Цей енергообмін найчастіше призводить до того, що наприкінці робочого дня фахівець почувається як вичавлений лимон. Його біоенергетика виявляється виснаженою. Такий знеструмлений стан є наслідком того, що під час прийому пацієнта (або клієнта) фахівець віддає йому свою енергію для того, щоб досягти максимально позитивного результату, а отримати натомість нову енергію не встигає.

З практики відомо що чим професійніший фахівець, тим сильніше він втомлюється після роботи. Сильна втрата біологічної енергії призводить до виникнення або розвитку серйозних захворювань, наслідки яких є непередбачуваними.

Щоб уникнути такого катастрофічного «знеструмлення», під час проведення процедур необхідно застосовувати Коректори Функціонального Стану. Для цього, під час роботи з клієнтом (пацієнтом), КФС кріпиться до передпліччя або плеча правої (жінок) або лівої (чоловіків) руки. Цей нехитрий захід не тільки запобігатиме «знеструмленню» фахівця під час роботи, але також дасть йому та пацієнтові додатковий заряд енергії. А після проведення процедур вони обидва відчуватимуть приплив сил та гарного настрою.

Спосіб кріплення коректора на руці кожен вигадує сам, людська фантазія безмежна (гумки, кишеньки, шпильки тощо). Можна застосовувати КФC для збереження своєї енергетики не лише під час роботи! Використання коректорів у повсякденному житті дозволить Вам зберігати свою життєву енергію у будь-яких ситуаціях.