КФС Кулон № 17 "Граб" з 04.06 по 13.06; з 02.12 до 11.12

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №17 ГРАБ 04.06 – 13.06; 02.12 – 11.12. Астрологи приписують Грабу схильність до військового мистецтва та дипломатії..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

4 - 13 червня - Літній Граб справляє враження чарівної дитини: кокетує, сміється з дрібниць, зворушливо стурбований своєю зовнішністю, але чим більше намагається, тим кумедніший ефект. Він чарівно безпорадний, і добре вміє лише одне – вдячно приймати допомогу та повчання інших. Але в душі його причаївся червоний комісар: йому хотілося б йти по життю маршем, не оминаючи перешкод, і змушувати всіх служити своїй ідеї.

Гарне дерево, але без особливої ​​чарівності. Замолоду часто буває дуже гарний, але з часом втрачає цю якість. ГРАБ відноситься до навколишнього світу з поблажливістю. Це тип естету. Його увагу привертає радше форма, ніж зміст. В особистому житті його насамперед цікавить власна перевага.

Має виражену схильність до дисципліни та покори. Любить відмінності, мріє про нагороди та почесті, тужить за захопленням з боку інших. Найбільше йому подобається підкорятися встановленому порядку, і тому рідко виявляє ініціативу. Ухвалення рішень супроводжується в нього страхом зробити помилку. При цьому має почуття відповідальності та справедливості. Не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить із прямої, протоптаної та перевіреної дороги. А до нових ідей ставиться з обережністю, водночас будучи противником установки: "а, все одно!".

У коханні відрізняється великою порядністю. Почуття розглядає як справу відповідальну. З нього виходить милий та приємний партнер. Але якщо життя запропонує йому вибір між любов'ю та обов'язком, як правило, обирає друге.

Риси народжених під знаком ГРАБУ: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.

2 - 11 грудня - Зимовий Граб зовні агресивний. Він або змагається з кимось, або прагне вести за собою. Діє безперервно, мислить прямолінійно, домовлятися вміє тільки у разі повної та беззастережної капітуляції протилежної сторони. Але у глибині душі він романтик та ідеаліст. Найбільше йому хочеться компліментів, розмов про високі почуття та керівництво тих, хто "знає, як треба". Для людини, народженої під знаком Граба, характерна формалізація, для неї форма важливіша за зміст, борг понад усе, у тому числі кохання, довгі коливання при виборі рішення. Граб – знак формоутворення, формалізму. Раціональність та розрахунок. Чарівність Граба холодна; це тип естету.

Слідкує за собою, ретельно усуває та шліфує дратівливі інші риси поведінки, але комусь ця пригладженість, благообразність може здатися нудною, прісною. У Р. доглянута зовнішність, здоров'я, що ретельно зберігається, зручно влаштований побут..Належить до всього з дещо поблажливою байдужістю, емоції приглушені. Мріє про почесті, відзнаки.

Сильно виражене прагнення дисципліни, сумлінності, старанності, дотримання літери. Найбільше його влаштовує підпорядкування встановленим правилам, він рідко бере на себе ініціативу, завжди боїться помилитися, має почуття обов'язку та законності. Улюблена міркування – правильно чи неправильно? Неохоче звертає з протореної та перевіреної дороги, до нових ідей ставиться стримано, проте ворожий принципу "все одно".

У коханні його характеризує велика порядність, почуття вважає серйозною справою, буває приємним та милим партнером. Але якщо доведеться вибирати між любов'ю і боргом, віддасть перевагу обов'язку. Мріє пережити щось незвичайне, але частіше люблять його, аніж він сам. Спілкування часто гладке, нудно-формальне. Граб часто замислюється і думає часом дуже довго, боїться зробити поганий вибір. Нестандартна ситуація - як скалка.

Не хоче бути ошуканим, не довіряє людям. Його творчість є доведенням форм до досконалості та оформлення результатів у загальноприйнятій, легко засвоюваній формі. Світогляд його суворо матеріалістичний, і до духовних вершин він піднімається сходами поступового уточнення розуміння матеріальності. А це, на жаль, - довгий шлях блукання в деталях, символах, буквах між безліччю дерев, що затуляють цілісний ліс.

Довго накопичуються відомості, деталі, зіставляються на зовнішній схожості, виявляється норма (якщо виявляється). Матеріалу накопичується безліч, але оформити його, зв'язати купу, що розсипається, силами чистого типу Г. все ніяк не вдається, все залишаються шорсткості.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: