Які унікальні КФС було створено після відвідин дивовижних озер?

Рєчкін М. Н. – відомий дослідник аномальних явищ природи, журналіст, письменник, організатор та координатор комплексних наукових експедицій з вивчення унікального Окуневського енергетичного феномену на півночі Омської області.

Лузгінова С. В. – Лектор Компанії «Планета Регіонів». Світлані Василівні пощастило цього року доторкнутися до таємниці Потайного озера, яке розташоване у Муромцівському районі Омської області, в районі села Окуневе. Це озеро ховається від людей і допускає до своєї води лише Обраних.

Михаїл Миколайович та Світлана Василівна розповіли про ексклюзивних Коректорів «ДАНИЛОВЕ ОЗЕРО» та  «СХОВАНЕ ОЗЕРО», а також про дивовижні «місця сили».

Рєчкін М. Н.

«Все почалося з того, що в серпні 1992 року в нікому не відоме село Окунево, розташоване на півночі Омської області, приїхала жінка з Індії – Расма Розіте. Вона послідовниця вчення Бабаджі. Її вчитель Муніраджі дав їй завдання знайти у Сибіру місце, пов'язане з божеством на ім'я Хануман. Тисячоліття тому тут розташовувався храм-обсерваторія. Наразі в цьому місці нібито знаходиться канал космічного зв'язку, який потрібно розвинути, інакше він закриється. Коли я це все вперше почув, то не повірив і не надав цьому значення.

Потім мені довелося поспілкуватися з однією ясновидячою Ольгою Гурбанович. Я поставив їй запитання: «Чи справді вода Данилова озера має цілющі властивості чи це вигадки місцевих жителів?» Вона раптом видала: «Вода озера Данилова має приголомшливі цілющі властивості! Вона зцілює тяжкі захворювання, які вважаються невиліковними». І зараз це повністю підтверджується. Ольга сказала, що озеро там не одне, їх там п'ять, якщо викупатися у всіх п'яти озерах, то можна досягти повного зцілення та омолодження організму. Три озера (Данілове, Ліньове та Щуче) ми вже точно встановили, а з Потайним і ще з одним озером, яке називають Урманне (Шайтан-озеро), ми ще працюємо.

Ясновидюча підтвердила слова Расми, що в цій місцевості дуже давно стояв найкрасивіший храм-обсерваторія, в якому знаходилася коштовність неземного походження – якийсь кристал. Він був штучним розумом. За допомогою цього кристала люди в давнину підтримували далекий космічний зв'язок з іншими світами. Також Ольга Гурбанович додала, що казка Петра Єршова про «Коника-Горбунку», про те, що Іванко-дурник таким собі молодцем вийшов після купання в таємничих котлах, має пряму прив'язку до системи п'яти озер. Єршов сам жив в Омську і бував у цих краях. Можливо, він чув цю легенду..Ми часто легковажно ставимося до таких легенд, казок і міфів, адже з їхньою допомогою до нас долинають потаємні знання, які треба навчитися розшифровувати. Так почала відкриватися таємниця п'яти озер.

Потаємне озеро видає просто приголомшливі результати. Воно має незвичайну енергетику, вчені зафіксували потужний торсійний потік. Під Даниловим озером також виявлено джерело колосальної потужності! Озеро дуже глибоке, вода чиста, може зберігатися роками, не псується, хоча іонів срібла там дуже мало. Загадка!»

Лузгінова С. В.

«Дякую Омській структурі «Планета Регіонів» за організацію поїздки в це місце сили! Хочу зазначити, що КФС «ПОТАЄНЕ ОЗЕРО» сприяє змінам на духовному рівні, відновлює енергетичний баланс в організмі, нормалізує роботу імунної системи та має потужний омолоджуючий ефект. Я це зазнала на собі».

Рєчкін М. Н.

«У мене в картотеці вже 16 осіб, які позбулися раку третьої стадії за допомогою цієї води, і 3 особи від раку четвертої стадії. Одна жінка вилікувалась від раку молочної залози, інша – від раку тонкого кишечника… Ще один випадок мене вразив. 2013 року до Окунева за водою приїхала Валентина Іванівна Храмцова з Тюмені, тоді їй було 75 років, її вели за руки, бо жінка була абсолютно сліпа. За рік я знову з нею зустрівся. Вона йшла сама, і зір частково відновився. Тепер за допомогою збільшувального скла вона може читати. Уявляєте! А вона нічого не бачила з 1977 року, після перенесеного менінгіту. Найкраще зір відновлюється у короткозорих дітей. В однієї дівчинки років одинадцятої було мінус півтора, за тиждень стало стовідсотковим! Вона купалася в озері, пірнала, батьки закопували воду у вічі.

Також вода Данилова озера благотворно впливає на опорно-руховий апарат, допомагає при захворюваннях хребта. Років п'ять тому привезли генерал-лейтенанта Яковлєва на озеро. Він був закутий у корсет, світила медицини не могли допомогти. Дружина почала робити аплікації на хребет із синьою глиною з Данилова озера. За два тижні він ходив і плавав. Також ця глина ще й забирає варикоз».

Лузгінова С. В.

«Щоб вирішити проблему варикозного розширення вен, можна взяти звичайну косметичну глину, розвести її водою, структурованою на КФС «Данилове озеро», і наносити на пошкоджені ділянки шкіри. Дуже добре КФС «ДАНИЛОВЕ ОЗЕРО» та «ПОТАЄНЕ ОЗЕРО» працюють для кісткової системи. Можу всім порекомендувати робити такі прокачування хребта – один Коректор потрібно помістити на шийний відділ, другий – на куприк..Можете міняти КФС місцями, можна поєднувати «ДАНИЛОВЕ ОЗЕРО» з Коректором «ЗЛІКУВАННЯ» та з КФС №10 з п'ятим елементом».

Рєчкін М. Н.

«Якщо ви питимете воду з двох озер – Данилова та Потайного, хвороби відскакуватимуть від вас, як горох від стіни!»

.