Як правильно робити прокачування за допомогою КФС?

Для активізації всіх процесів в організмі та посилення ефекту дії КФС необхідно щодня робити так звані "прокачування":

  • прокачування для кісткової та судинної системи (бажано щодня);
  • прокачування всіх енергетичних центрів (чакр).

Прокачування кісткової та судинної системи за допомогою КФС

Для цього необхідні дві КФC (будь-які).

Схема дії така:

  • Покласти один КФС (будь-який номер) на підлогу під ліву ногу, взуття зняти, наступити ногою на КФС, щоб пальці ніг були на КФС.
  • Взяти другу КФС праворуч так, щоб усі пальці руки торкалися КФС. Тобто. ми маємо положення ЛІВА нога – ПРАВА рука.

Час експозиції (процедури) – 2-5 хвилин. Змінити положення ПРАВА нога - ЛІВА РУКА. Час експозиції (процедури) – 2-5 хвилин.

Можна почати з будь-якої ноги-руки, головне, щоб було становище хрест-навхрест. Виконувати можна сидячи чи стоячи. Як вам зручно. Найголовніше, щоб поля КФС проходили за вашою кістковою системою.

Прокачування енергетичних центрів (чакр) за допомогою КФC

Нижче наведено декілька прийомів прокачувань, залежно від наявності у користувача відповідної кількості КФС. А також деякі пропозиції "просунутих" користувачів.

Завжди потрібно тримати КФС у копчиковій зоні, яка нас пов'язує із землею. А рештою КФС вже маніпулювати.

1. Прокачування двома КФС Положення сидячи, напівлежачи.

Схема дії: Один, перший КФС (краще №1 або №2) покласти під куприк і тримати під час усієї "прокачування" під куприком. Другий КФС переміщати енергетичними центрами організму (чакрам), починаючи знизу, затримуючись у кожній точці по 1-2-5 хвилин. За самопочуттям та наявністю свого часу.

2. Прокачування лише хребта двома КФС

Якщо у вас мало часу, то робіть прокачування, помістивши один КФС під куприк, а другий на 7-й шийний хребець на 3-10 хвилин. Щоправда ефективність такого прокачування буде мінімальною. Цей прийом мав ефективність два роки тому. В даний час, після зміщення магнітних полюсів та зміни амплітуди магнітного поля землі, потрібно використовувати інші, "потужніші прийоми", "пірамідку", які описані нижче.

3. Прокачування в екстрених випадках

Коли необхідно людину швидко привести в норму (наприклад, після публічного виступу або при непритомності) можна впливати відразу кількома КФС:

1-й варіант - розмістити одночасно відразу 4 КФС відповідно на обидві кисті та обидві стопи людини на 10-20 хвилин

2-й варіант - розмістити 3 КФС у положенні лежачи: один КФС під копчик, другий - на зону "сонячного сплетення", третій КФС - на зону "третього ока" або горлову чакри..

Ефективно діє при енергетичних "пробоях" (різко починає боліти боліти голова, слабкість, спустошеність тощо)

4. Прокачування локального проблемного місця

У цьому випадку необхідні 2 КФС, один під копчиком, інший над проблемною зоною (крім серця). Тривалість прокачування 1-3 хвилини.

Парні органи, як нирки, можна прокачувати з боку спини на проекції органів на відстані приблизно 15 см один від одного на 3-5 хвилин.

5. Прокачування ПІРАМІДКИ

Як було вже зазначено вище, після змін 2009-2010 р.р. амплітуди Магнітного Поля Землі, необхідні посилене прокачування, тобто. посилена дія на організм. Тому що іноді не вистачає потужності однієї КФС при дії на чакру ("інформаційні ковпаки", "сутності"). Для цього використовується 4 КФC. Одна під копчик, інші 3 складаються трикутною конструкцією довгими сторонами КФСок. Така пірамідка, "будиночок" прикладається до точок, за аналогією з прокачуванням №1 за точками на малюнку. Слід зазначити, що при розташуванні пластин у пірамідку-призму, можлива така ситуація, що поля однієї платини можуть перекривати поля іншої. І пірамідка тоді може "мовчати". Для запобігання цьому використовують маятник, підбираючи положення пластин, коли пірамідка є робочою.

.