Отримання максимального результату від застосування КФC

Яка б не була проблема, яка б не була хвороба, що б не відбувалося з людиною, слід правильно виконувати нижче 9 пунктів. Мало кому вдається відразу запам'ятати ці пункти, люди відволікаються на конкретні питання (а як за цієї хвороби?). Ці 9 пунктів треба виконувати за будь-якої хвороби. Якщо людина каже, що Коректори Функціонального Стану не працюють – шукайте, що з цих дев'яти пунктів ця людина не виконує. У 90% випадків це буде недостатня кількість води.

1. Це має бути повний комплекс. Запам'ятайте, що коректори Функціонального Стану створені як єдиний комплекс. Жінкам КФC № 1, 2, 3; Чоловікам КФС № 1, 2, 4. Так є багато результатів, коли люди отримують результати і від одного або двох коректорів, але ми зараз розуміємо правильне та грамотне використання КФС. Дивіться самі, КФC №1 послаблює паразитів, імунітет їх знищує; КФC № 2 їх виводить. Що таке КФС № 3 та 4? На них написано «спалювач жиру для чоловіків/жінок». Коли Ви обробляєте ними рідке середовище, ви записуєте на воду інформацію для спалювання жирів. Там і бромелайн і ананас, і фрукт дракона і таке інше. Це однаково на КФC № 3 та на КФC № 4. Чому ж тоді вони різні? На КФС № 3 записано інформацію від мастопатій, міом, фібром та інших жіночих проблем. А на КФC № 4 записана інформація від простатиту та від аденоми. Крім цього і КФC № 3, і КФC № 4 переводять поганий холестерин у добрий. Холестерин - це будівельний матеріал, це жир, а у нас кожна клітина вкрита жировою оболонкою. КФC № 3 та КФC № 4 нормалізують гормональний фон. Якщо якихось гормонів було багато – стає норма, а якщо якихось гормонів було мало – стає норма. У перекладі російською мовою це потужне омолодження. У жінок після менопаузи жіночих гормонів стає втринадцять разів менше, до речі, саме це є основною причиною остеопарозу. Кальцій не засвоюється саме тому, що не вистачає гормонів. Можна їсти сир тоннами, але він може при цьому засвоюватися. А трійка та четвірка нормалізують цей процес. Ось звідки дива омолодження.

2. Дуже важливо: ВОДА! Без цього результату не буде! Якщо не пити потрібної кількості води, то можете вважати, що коректори не працюють. Випадок впливу на фотографію – це виняток. Але ми розуміємо, як правильно використовувати КФС. Потрібно: 30 грамів на кілограм ваги плюс ще стільки ж води, скільки Ви в цей день випили пепсі-коли, каву, чай. Все це містить кофеїн, а кофеїн зневоднює. Або алкоголю – алкоголь те саме зневоднює. Згадуєте слово "сушняк?" Ось це і є зневоднення. До речі, перший прояв хронічної зневоднення це набряки. Такий феномен..Організм у міжклітинному просторі запасає крихти води, якої йому й так бракує.

3. Чергувати використання коректорів. Бажано, у першій половині дня використовувати КФC № 1, у другій КФC № 2, а на ніч КФC № 3 або 4. Якщо людина живе в міських умовах, коли вона постійно піддається електромагнітним впливам, то бажано і вночі застосовувати КФC. А ось що каже автор С. В. Кольцов: «Коли ви придбали коректори поспіть одну ніч з першим, іншу з другим, третю з третім і подивіться, на якому КФС Вам краще спитися. Спіть із тим КФС, на якому Вам краще спитися. Наприклад, якщо Вам краще спиться на КФC №1, тоді використовуйте у першій половині дня №3 чи 4, а у другій – КФС №2.

4. Де їх носити? Загальний принцип такий: де проблема – там і носити. Де болить – там і носити, крім області серця. Але якщо має бути серйозна розмова з великими витратами енергії, можете якийсь час ганьбити на серці. Довго (кілька днів) не можна. Якщо болить серце – робимо прокачування. Наприклад, якщо болить ліктьовий суглоб, беріть будь-який налокітник і закріпіть у ньому коректор. Якщо проблеми з очима – чергуйте всі номери КФС по черзі на очі. А якщо проблем немає – нічого не болить? Або якщо проблема не локалізована (псоріаз, чи тиск). У таких випадках рекомендується носити коректори функціонального стану (КФC № 1 або 2) на рівні сонячного сплетення у мішечках (наприклад, використовувати мішечок для мобільного телефону). А ось трійку чи четвірку рекомендується носити під пупком. КФC № 5 носять на правому підребер'ї.

5. КФС №5 Якщо є такі проблеми, як гепатити. Цирози, переродження в жирову тканину, або алкоголізм, тютюнопаління, ігроманія, наркоманія КФC №5 використовувати обов'язково. Вкрай бажано використовувати КФС № 5 при бронхо_легеневих проблемах, при проблемах з очима, при пухлинах різного виду. Лікарі кажуть: печінка – це кров, а кров – це все.

6. Їжа. Кольцов давно сказав: «Коректори Фуекціонального Стану – не панацея, вони допомагають, якщо людина включається в усвідомлену боротьбу (або навіть можна сказати війну) за своє здоров'я, включаючи правильне харчування, правильне дихання, фізичне навантаження та водні процедури із застосуванням структурованої за допомогою КФС води ». Як тільки Ви почали користуватися коректорами Функціонального Стану, у Вас різко посилилася енергетика, Вам треба менше їсти! У прямому значенні: Ви можете не вечеряти, ви цю енергію одержали від КФС! Коректори Функціонального Стану – це чудова нагода задуматися про власне здоров'я і почати систематично прибирати свої проблеми.

7. Хребет..У 90% випадків люди не отримують результату від застосування КФС через те, що не п'ють достатньо води, і ще 9,99% припадає на проблеми з хребтом. С. В. Кольцов рекомендує обов'язково перевіряти хребет у остеопату. Багато проблем зумовлені наявністю деформацій у хребті.

8. Одна сота відсотка, що залишилася - не соромтеся звертатися до біоенерготерапевтів, які бачать всі ці сутності, псування, пристріту. Дуже рідко, але ми стикалися з випадками потужної дії професіонала. Можна створити комп'ютерну діагностику або аурограму.

9. Прокачування потрібно робити кожній людині вранці та ввечері. Якщо є проблема, яка не йде - це може бути тому, що людина не робить прокачування. Для чого це потрібно? Нині Землі відбувається зміна частот геофізичних полів. Земля як фізичний об'єкт випромінює хвилі із певною частотою. Ми з Вами народилися і росли при одних частотах, а останніми роками ці частоти стали змінюватися і ці зміни негативно позначаються на нас. Зараз по всій Землі масово відбувається погіршення здоров'я людей, а прокачування кісткової тканини ці ефекти забирає. Спочатку прокачування кісткової тканини. Робиться вона наступним чином: Сідайте куприком на коректор з будь-яким номером. А далі ще один коректор із будь-яким номером Ви починаєте прикладати до так званих енергетичних центрів (чакрів). Під пупок на дві хвилини, сонячне сплетення – дві хвилини, грудина – дві хвилини, далі: жінки під ліву ключицю, а чоловіки – під праву (те ж дві хвилини). Потім жінки під праву ключицю, чоловіки під ліву (підключичні ямки, по дві хвилини). Далі – горлова чакра – хочете до горла, хочете – до шиї. І, нарешті, третє око – між брів (те ж дві хвилини). На маківку можете прикладати, а можете і не прикладати. Ціль – відкрити всі канали. І до того моменту, коли Ви дістанетеся до верхівки, всі вони вже будуть відкриті. Якщо у Вас є три коректори функціонального стану – Ви можете прискорити цю процедуру. На одному Ви сидите куприком, другий приклали під пупок, а третій на сонячне сплетення (ті самі дві хвилини). Потім перекладаєте їх на наступні дві точки. Просто вся процедура пришвидшується. Друге прокачування називається «прокачування енергетичних каналів». І робиться вона після цієї. Жінки стають лівою ногою на будь-який коректор і праворуч беруть ще один коректор з будь-яким номером. І тримають так три хвилини. Це можна робити стоячи, сидячи, лежачи. Хочете піднімайте руку, але це зовсім необов'язково. Коректор має бути посередині стопи. Потримали три хвилини та поміняли руку та ногу. А чоловіки починають із правої ноги, і, відповідно, лівої руки, а потім міняють на ліву ногу та праву руку.

.