КФС пластина Кольцова і паразити, що живуть усередині нас

Паразити – істоти, які харчуються за рахунок інших організмів рослинного або тваринного світу і тимчасово або постійно перебувають на них або в них. Основне завдання будь-якого паразита – непомітно жити в організмі господаря.

Неприємно навіть думати, що всередині тебе живе щось стороннє. Людина, як відомо, не стерильна. Але паразити у цивілізованому суспільстві – це вже надто. Однак нікуди не дінешся. Одних видів вдається позбутися – поширюються інші.

Паразити людини, хто ж вони такі?

За багато тисячоліть паразити зуміли пристосуватися до умов існування в живому середовищі людського організму настільки добре, що організм сам упізнати та знищити їх не в змозі. Проте такі непрохані гості призводять організм до дисбалансу, а деякі можуть поставити під загрозу навіть життя людини. До загальних ознак наявності паразитів можна віднести такі фактори, як проблемна шкіра, головний біль, ранні зморшки на обличчі, тріщини на п'ятах, ламкість нігтів, різні імунні порушення, часті застуди, болі в суглобах і м'язах, алергія, анемія, низький гемоглобін, захворювання слизових оболонок. Однією з причин цукрового діабету є наявність трематоди великої рогатої худоби. Людина коле інсулін, а причина не прибрана. А бронхіальна астма – це аскаридоз! Дослідження показали, що рак – це трихомоноз, або, точніше, та його стадія, коли людина перебуває у прикордонному стані між життям і смертю.

Після знищення паразитів та виведення токсинів зникали і «невиліковні» захворювання! Найгірше, що паразити можуть жити в людині роками, навіть десятиліттями, ніяк не проявляючи себе. Присутність цих істот людина відчуває лише тоді, коли їх дуже багато.

У яких частинах людського організму живуть паразити?

Автори останніх медичних досліджень встановили, що в організмах 95% дорослих людей живе щонайменше від 1 до 5 видів паразитів. У людському організмі можуть мешкати понад 300 видів паразитів!

Всупереч поширеній думці, що паразити живуть лише в нашій товстій кишці, їх можна виявити в будь-якій частині нашого організму: у легенях, серці, м'язах, суглобах, печінці, стравоході, крові, шкірі, в очах і навіть у мозку.

Як паразити потрапляють в організм людини?

В організм людини вони потрапляють різними шляхами, найчастіше випадки захворювання на паразити пов'язані з вживанням зараженої води та їжі. Паразити проникають усередину нас із укусами комах і навіть через повітря, де пил є переносником яєць паразитів. Собачі та котячі блохи переносять яйця паразитів..Часто зараження відбувається при купанні в прісноводних водоймищах, так само почастішали випадки зараження немовлят ще в утробі матері. Яйця гостриків зберігають життєздатність до 6 місяців і через іграшки, килими, натільну та пастельну білизну, руки потрапляють до рота. Яйця аскариди потрапляють до нас через погано вимиту полуницю, петрушку, кріп, яблуко, виноград, грушу, сливу і т.п. Шашлик або домашнє сало це 95% гарантія зараження трихінельозом. Солона риба, струганина або ікра є причиною зараження стрічковим черв'яком, довжина якого досягає 12 метрів, і який може прожити у вашому організмі до 25 років. Можна заразитися через брудні руки, не лише свої, а й продавців, кухарів, офіціантів, яйця паразитів подорожують на грошах та поручнях громадського транспорту.

Чи є засіб для боротьби з паразитами?

Так, тепер можна з упевненістю сказати, що такий засіб – ефективний, безпечний та зручний у застосуванні, у тому числі і вдома – є! Це пластини Кольцова!

КФС у цьому випадку працює за принципом біорезонансної терапії, тим самим «виправляючи» вібрацію та гармонізуючи весь організм людини. А виправлення цієї вібрації смертельно для паразитів: вони перестають розмножуватися та виводяться з організму слизом. З багатьох досвідів користувачів ми знаємо, що навіть найлютіший грип можна перемогти за добу, наприклад, застосовуючи ванни на КФС.

Перша умова здоров'я – хороший імунітет!

Коли ми носимо КФС на собі, він створює вихрове магнітне поле, яке структурує всю нашу внутрішню воду. Він допомагає нам не витрачати свою енергію, а структурувати все своє внутрішнє середовище за рахунок енергії магнітного поля Землі. На КФС «мовою» поздовжніх хвиль нанесена інформація понад 1500 копій живих рослин в активній їх фазі. Це електронна гомеопатія! Давно вже відкрито лікування від гельмінтів, вірусів, бактерій за допомогою гомеопатії. Наприклад, всі знають, що глистів можна гнати препаратом зі звичайного полину. Лише інформаційно. На КФС таких препаратів записано понад 200. І ми з вами, випивши воду, структуровану за допомогою пристрою КФС, отримуємо ці гомеопатичні препарати. Так от, КФC №1 працює на протидію будь-якій інфекції. На ньому записано унікальний набір додаткової інформації, і вона працює у всіх сферах нашого життя.

.