December 15-21, 2020

HELLO, DEAR USERS OF FUNCTIONAL STATE CORRECTORS (FSC)!

I, Luzginova Svetlana Vasilievna, познайомте вас з усіма заходами в 7-денний Marathon "INCREASING VIBRATIONS WITH THE HELP OF FSC AND COLOR". Цей Marathon не тільки для цих людей, які повинні бути використані FSC для тривалого часу. I am sure that it will be very useful and informative also for beginners.

Як це Marathon "INCREASING VIBRATIONS WITH THE HELP OF FSC AND COLOR"

This є новим інформацією, що він не буде попередньо розглядався на веб-сайтах, ми тільки розмовляли про фарбування з фарбою, про chromotherapy, але це не потрібне в умовах нового терміну. Це необхідне для того, щоб expand our knowledge in this regard, since the Earth raises its vibrations every month, and we need, using FSC additionally, to using the information given to us now of light, o color, o their properties, o the кольоровий ступінь, в ордері, що відповідають технологіям нового часу , які способи бути в добре здоров'я і з'ясувати, як створювати отримані reality для вас.

  • We буде розмовляти про те, що елементи реального вигляду надходять до vibrations одного кольору або іншого.
  • Ви повинні бути здатні до запобігання того, що всі кольори символізують і кілька наших vibraцій до energie певного кольору, таким чином, щоб зробити його ефект на reality.
  • Naturally, кожен колір також має тяжкий ефект на нашому комп'ютері, і ми будемо розмовляти про це briefly.
  • Бути говорити про те, як використовувати FSC, щоб вибрати кольори в такій спосіб, щоб збільшити один з своїх vibrations і пристрасть до відповідних energií до одного.
  • Бути освітлення під unstand colors, ми можемо впевнено брати участь у overall process of creation.

I INVITE YOU ALL TO THIS AMAZING MARATHON! INVITE YOUR FRIENDS AND ACQUAINTANCES WHO ARE SEEKING KNOWLEDGE FOR A BETTER LIFE!