Коректор Кольцова №8 «Нічна формула краси, молодості, здоров'я»..

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС №8 відновлює гормональне тло, регулює вироблення гормонів, сприяють нормалізації процесів сну (швидка фаза засипання) і пробудження..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

КФС №8 належить до пристроїв із косметичною програмою, але серед усіх пластин займає особливе місце.

Під час нічного сну, коли весь організм відпочиває, КФС № 8 працює, відновлюючи природним шляхом окислювально-відновний та кислотнолужний баланси, порушені протягом активного дня. Усуває проблеми у всіх системах нашого організму, сприяючи синтезу численних гормонів, в.т.ч. мелатоніну (гормону сну), тироксину (гормону щитовидної залози), гормону росту та гормону пробудження, що продукуються гіпофізом у фазі нічного сну.

Важливе місце займає гормон мелатонін. Мелатонін захищає нас від стресів та передчасного старіння, від простудних та онкологічних захворювань. Ми засинаємо, а мелатонін починає працювати – відновлює, зміцнює, захищає. Адже він один із найсильніших природних імуномодуляторів та антиоксидантів.

Таким чином, мелатонін, що виробляється за допомогою КФС №8 під час нічного відпочинку, має омолоджуючу та відновлюючу дію на весь організм у цілому.

Це сприяє відновленню центральної ендокринної регуляції, відновленню роботи епіфіза та правильному виробленню мелатоніну; проявляється деякий седативний (заспокійливий) ефект. Тому при порушенні сну потрібно використовувати КФC №8 увечері для активізації їжі та пиття, приймати ванну або теплий душ, або класти КФC №8 поруч із собою на ніч (потримати між долонями або покласти під подушку). У початковий період можна прикладати КФС №8 на основу черепа на 10 хвилин перед сном, у міру звикання залишати під головою всю ніч. Тоді відновлюється швидка фаза засинання, біологічні ритми, регулюється судинний тонус.

 Також нічні креми та лосьйони, заряджені на КФС №8, швидко відновлюють шкіру, стимулюють її захисну дію та дарують здоров'я, молодість та красу.

Пластина КФС Кольцова №8:

 • Рекомендується для активації води, напоїв та продуктів харчування, призначених для вечері та вживання перед сном;
 • Підвищує ефективність дії нічних косметичних засобів;
 • Рекомендується застосовувати для структурування води при прийнятті вечірнього душу або ванни;
 • Надає позитивний вплив на епіфіз, гіпофіз, гіпоталамус;
 • Відновлює гормональний фон, регулює вироблення гормонів, що сприяють нормалізації процесів сну (швидка фаза засинання) та пробудження;
 • Сприяє омолодженню організму людини..
На КФС №8 прописані: поляризація води з річки Караганки (Аркаїм), біорегулятор, поляризація косметичного чаю і риб'ячого колагену, які сприяють синтезу мелатоніну - всього основного регулюючого гормонального каскаду, в тому числі і соматотропного гормону ,  що відсуває  старість.

Крім того, використана інформація з червоних водоростей, багатих вітамінами, мінеральними речовинами, білками, поліненасиченими жирними кислотами, що допомагає оновленню та активному росту клітин шкіри, посилює захисні функції організму.

КФС №8 запускає вироблення кістковим мозком стовбурових клітин, а саме вони використовуються при регенерації.

.

КФС №8 рекомендується застосовувати для структуризації води, напоїв та продуктів харчування, призначених для вечері та прийому перед сном, а також класти цей КФС під подушку.

Косметику або дитячий крем, водні розчини, гелі, мазі потрібно структурувати перед застосуванням одноразово, якщо вони постійно знаходяться у вас вдома на поличці.

Якщо ви брали косметичні засоби в поїздки, перевозили поїздом, літаком, то необхідно їх структурувати повторно.

Водні розчини структурувати, попередньо знявши кришки, не менше години, кремоподібні та гелеподібні – протягом ночі.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: