Коректор Кольцова № 7 «Харчування, ліфтинг, прискорена регенерація»..

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС №7 сприяють поступовому зміцненню шкіри, оновленню клітин епідермісу. Рекомендації застосовувати КФБ №7 при опущеннях внутрішніх органів..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

Косметологічні програми, прописані на КФС №7, сприяють поступовому зміцненню шкіри, оновленню клітин епідермісу, природному виробленню колагену, еластину, гіалуронової кислоти. Креми та лосьйони, заряджені на КФС №7, добре відновлюють колір обличчя, підтягують обвислу шкіру, допомагають затримати появу видимих ​​ознак старіння.

Окрім цих косметологічних завдань на КФC №7 прописані важливі системні програми оздоровлення: підтримка судин, посилення судинного тонусу; стимуляція вироблення гормонів щитовидної залози; зниження проявів клімактеричного синдрому; покращення показників крові; профілактика суглобових захворювань; програма регенерації клітин та тканин після хірургічних втручань, при переломах.

Також на КФC №7 записані потужні антиоксидантні та імуномодулюючі теми, прописані онкопротектори рослинного походження.

Пластина КФС Кольцова №7:

 • Призначена для активації всіх косметичних засобів, що належать до розряду поживних та зволожуючих, незалежно від типу шкіри та вікової групи — креми, гелі, маски тощо
 • Сприяє поліпшенню живлення шкіри, зволоженню;
 • Регулює вміст вологи в тканинах і запобігає виникненню сухості шкіри при дотриманні питного режиму;
 • Підвищує пружність та еластичність шкіри, зменшує набряки;
 • Покращує колір обличчя;
 • Сприяє прискореній регенерації (відновленню) тканин, у тому числі після опіків, виразок, переломів первинним натягом (без утворення рубців);
 • Підвищує адаптаційні можливості кожної окремої клітини організму, підвищує стійкість клітин до дії радіонуклідів та важких металів;
 • Відновлює апоптоз (генетично запрограмовану самоліквідацію клітини);
 • Перешкоджає появі видимих ​​ознак старіння, в'янення шкіри, у тому числі в клімактеричний період.

На КФС №7 прописано поляризацію наступних компонентів: води, активованої на малій спіралі гори Любові та гори Омолодження на Аркаїмі; гриба кордицепс, кераміди, екстракту гамамелісу верджинського, ланоліну, екстракту натурального засобу цимицифуги, алантоїну, біорегулятора рослинного походження, гранатового соку, рослинного онкопротектора, риб'ячого колагену, альгій морських, полісахаридів.

Рекомендації застосовувати КФС №7 при опущеннях внутрішніх органів – носити на тілі трохи вище опущеного органу, на проекції зв'язок..КФС №7 часто називають «швидкою допомогою», оскільки склянка води, структурованої на 7 коректорі, випита у два прийоми з інтервалом 15 хвилин нормалізує тиск крові та рівень цукру, сімка краще за інші пластини підходить для відновлення після розтягувань, переломів, розсмоктування післяопераційних рубців.

Рекомендується щодня прикладати КФС №7 на 10 хвилин на область шиї, підвищується рівень колагену, розгладжуються зморшки.

.

КФС №7 призначений для структурування косметичних засобів, що належать до розряду поживних: лосьйони, креми, гелі, маски та ін.

Можна зрошувати шкірні покриви структурованою водою або наносити тонким шаром на очищену шкіру структурований дитячий крем.

Косметику або дитячий крем, водні розчини, гелі, мазі потрібно структурувати перед застосуванням одноразово, якщо вони постійно знаходяться у вас вдома на поличці.

Якщо ви брали косметичні засоби в поїздки, перевозили поїздом, літаком, то необхідно їх структурувати повторно.

Водні розчини структурувати, попередньо знявши кришки, не менше години, кремоподібні та гелеподібні – протягом ночі.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки..Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.
.

Залишити відгук: