Коректор Кольцова №6 «Глибоке очищення шкіри. Відбілювання»..

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


На КФС №6 прописані програми очищення та відбілювання шкіри, її активне харчування та насичення вологою. Стимулює вироблення гіалуронової кислоти..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

На КФС №6 прописані програми очищення та відбілювання шкіри, її активне харчування та насичення вологою. При регулярному використанні кремів і лосьйонів, заряджених на КФС №6, йде легка пігментація, зморшки поступово розгладжуються, шкіра набуває здоровішого і красивішого вигляду.

Але у зв'язку з тим, що на КФС № 6 прописана тема гіалуронової кислоти, цей коректор можна також використовувати при суглобових, серцево-судинних захворюваннях, при захворюваннях сполучної тканини, при підвищенні внутрішньоочного тиску, оскільки гіалуронова кислота широко представлена ​​в тканинах людини і є найважливішим компонентом всього організму.

До системних впливів КФС №6 можна також віднести здатність до відновлення мікроциркуляції (капілярної системи). Він добре зарекомендував себе при порушеннях судинної системи (при атеросклерозі, варикозному розширенні вен тощо).

Також КФС № 6 сприяє профілактиці та лікуванню хвороб суглобів (різні артрити, артрози, розтягування), судинних та серцевих захворювань; має антиоксидантну, регенеруючу дію.

При площадних ураженнях шкіри рекомендується змащувати ці місця мазями, зарядженими на КФС №6, це чинить протизапальну та загоювальну дію, заспокоює подразнення епідермісу.

Пластина КФС Кольцова №6:

 • Призначена для активації всіх косметичних засобів, що належать до розряду очищаючих, незалежно від типу шкіри та вікової групи - лосьйони, що очищають, засоби для зняття макіяжу, пілінги та ін.;
 • Забезпечує глибоке очищення, відбілювання, живлення та зволоження шкіри;
 • Регулює вміст вологи в тканинах і запобігає виникненню сухості шкіри при дотриманні питного режиму;
 • Нормалізує мікроциркуляцію в організмі;
 • Гармонізує роботу надниркових залоз;
 • Через відновлення якості гіалуронової кислоти склоподібного тіла ока (очні краплі) сприяє відновленню зору при катаракті;
 • Надає протизапальну, заспокійливу та загоювальну дію, зменшує подразнення шкіри;
 • Прибирає легку пігментацію шкіри;
 • Стимулює вироблення колагену, запобігає старінню шкіри та перешкоджає утворенню зморшок;
 • Стимулює вироблення гіалуронової кислоти, що позитивно впливає на всі сполучні тканини, у тому числі хрящову.

На КФC №6 прописано поляризацію наступних компонентів: води, активованої на малій спіралі гори Любові на Аркаїмі; гіалуронова кислота, стеаринова кислота, вітамін В5 (пантотенова кислота), альфа-гідроксикислоти АНА, олія жожоба, вітамін А (ретинол), екстракт бурих водоростей, алое.

КФС №6 призначений для структурування косметичних засобів, що застосовуються для очищення шкіри: лосьйони, пінки, засоби для зняття макіяжу, пілінги та ін.

Можна зрошувати шкірні покриви структурованою водою або наносити тонким шаром на очищену шкіру структурований дитячий крем.

Косметику або дитячий крем, водні розчини, гелі, мазі потрібно структурувати перед застосуванням одноразово, якщо вони постійно знаходяться у вас вдома на поличці.

Якщо ви брали косметичні засоби в поїздки, перевозили поїздом, літаком, то необхідно їх структурувати повторно.

Водні розчини структурувати, попередньо знявши кришки, не менше години, кремоподібні та гелеподібні – протягом ночі.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки..Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.
.

Залишити відгук: