Коректор Кольцова №5 «Реабілітаційний». Синя серія «Планета Регіон

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС №5 прискорює процеси відновлення печінки та жовчовивідних шляхів, посилює детоксикаційну функцію печінки. Показаний при бронхітах, запаленнях легень, бронхіальній астмі.


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

КФC №5 – пристрій з реабілітаційною програмою. Допомагає поновити роботу внутрішніх органів. Особливо активно відновлює роботу печінки.

Дуже часто ми їмо шкідливу їжу, вживаємо ліки, куримо, вживаємо алкоголь і не замислюємося, що все це руйнує нашу печінку. Ліки, добавки харчової промисловості – все пропускається через нашу переробну фабрику – печінку. І поступово накопичуються шкідливі речовини, що призводить до її токсичних уражень. КФС №5 містить посилену програму для прискорення процесів детоксикації та відновлення печінки, а також жовчовивідних шляхів.

Особливо треба сказати про те, що КФС №5 також призначений для допомоги за певних залежностей (алкогольної, наркотичної, нікотинової тощо).

Пластина КФС Кольцова №5:

 • Прискорює процеси відновлення печінки та жовчовивідних шляхів, нормалізує їх функціональний стан;
 • Регулює процеси жовчовиділення;
 • Посилює детоксикаційну функцію печінки, очищає організм від шлаків та токсинів;
 • Відновлює роботу ШКТ, пригнічує запальні процеси;
 • Сприяє очищенню крові;
 • Активізує діяльність підшлункової залози;
 • Сприяє зняттю потягу до алкоголю та інших речовин, що викликають психологічну залежність;
 • Надає позитивний вплив на бронхолегеневу систему;
 • Сполучене застосування КФС №5 та будь-якої терапії при бронхолегеневих захворюваннях значно підвищує ефективність лікування.

На КФC №5 прописано поляризацію наступних компонентів: 4-х водних розчинів, два з яких загального призначення, для зняття психологічної залежності від потягу до алкоголю, а також дві теми аналогічного призначення для жінок. Екстракт кореня лопуха, свіжого коріння топінамбуру, ікри морського їжака, живої культури грибка «морський індійський рис», оцтовокислих та молочних дріжджових біфідо та лактобактерій, супутніх амінокислот та вітамінів; плодів Кючала (Памір, Тибет); плодів рослини Машмала (гори Кавказу), розторопші плямистої, кори осики; двостулкового річкового молюска Корбікула «морський цілитель».

Прописано канал Космічної Теургії «Майя» – БОУГЕР, який призначений для корекції захворювань печінки – головної «лабораторії» людського організму.

У першій половині дня використовуйте КФБ №1, 3, 4. У другій половині дня (після 16-17 години) – КФБ №2.

Помітні зміни стану можуть спостерігатися через 3-4 тижні використання КФС.

КФБ №5 переважно носити на правому підребер'ї. Залежно від віку та самопочуття можливі варіації: чим менше вік і краще самопочуття, тим більше уваги можна приділяти вирішенню функціональних завдань.

За наявності гострих станів можна ставити КФС на ділянку болю (за винятком серцевого болю). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додавати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води..Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.
.

Залишити відгук: