Коректор Кольцова № 4 «Спалювач надлишків жирової тканини для чоловіків»..

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС №4 містить програму корекції ендокринної системи (зниження ваги) у чоловічому варіанті


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

КФС №4 – коректор Кольцова з програмою корекції ендокринної системи (зниження ваги) у чоловічому варіанті.

Ендокринна система людини – система залоз внутрішньої секреції, це одна з основних систем регуляції організму, яка здійснює через гормони, що мають високу біологічну активність (забезпечення росту, розвитку, розмноження, адаптації, поведінки). КФС №4 – це програма відновлення всіх процесів від статевої сфери до щитовидної залози. На пластині Кольцова №4 прописано багато програм проти чоловічих захворювань від запальних до дисфункціональних. Також тут прописано дуже багато специфічних чоловічих протипухлинних програм.

Оскільки центральною ланкою ендокринної системи є гіпоталамус і гіпофіз, то за будь-якої дисфункції (гормонального збою) пластину №4 бажано іноді прикладати до маківки на проекцію системи гіпоталамуса - гіпофіза.

Ендокринна система працює в організмі спільно з іншими системами, такими, наприклад, як нервова та імунна. І тільки-но відновиться робота гормонів, почне працювати програма спалювання жиру (у тих, кому це показано) – і внутрішнього, і підшкірного. При цьому важливо на якийсь час виключити алкоголь зі свого раціону.

При відновленні обміну речовин починає працювати програма спалювання жиру.

На КФС №4 прописані програми відновлення щитовидної залози, надниркових залоз, підшлункової залози, селезінки, статевих залоз. У чоловіків за рахунок підняття рівня тестостерону посилюється потенція.

Пластина КФС Кольцова №4:

 • Сприяє нормалізації роботи чоловічої периферичної ендокринної системи та відновленню гормонального фону;
 • Підвищує рівень тестостерону, посилює потенцію;
 • Нормалізує стан мікрофлори кишечника та чоловічої статевої сфери;
 • Відновлює обмін речовин, нормалізує вироблення ферментів;
 • Прискорює метаболічні процеси, розщеплення жирів та вуглеводів;
 • Сприяє спалюванню надлишків підшкірного та внутрішнього жиру, зменшенню об'ємів тіла, зниженню ваги;
 • Сприяє нормалізації апетиту;
 • Нормалізує стан центральної нервової системи;
 • Відновлює фізіологічно здоровий та повноцінний сон;
 • Забезпечує приплив сил та енергії;
 • Сприяє зупинці маткової кровотечі у жінок;
 • Підвищує стресостійкість та адаптацію до несприятливих зовнішніх факторів;
 • Профілактика та допомога у лікуванні широкого спектру захворювань чоловічої статевої сфери..

На КФC №4 прописано поляризацію наступних компонентів: препарат з печінки акули для підвищення рівня тестостерону; топтун, алтайська трава для підвищення рівня тестостерону; топінамбур для нормалізації діяльності підшлункової залози у діабетиків; кудін, поляризація китайського чаю з високогірних плантацій о. Хайнань; імбир, ананас, будяко, кавказький морозник, фрукт дракона (Таїланд), помело (Таїланд), модифікований іммовін, антицелюліт 1 (комплексна тема для спалювання підшкірного жиру), антицелюліт 2 (комплексна тема дня спалювання); косметологічний чай, релаксант; комплексна тема для прискорення регенерації клітин; тема від психопатогенних впливів.

Пописано канал Космічної Теургії «Майя» – АРРІ – для нормалізації обміну речовин та позбавлення від зайвої ваги.

.

Використовуйте КФБ № 4 у першій половині дня.

Помітні зміни стану можуть спостерігатися через 3-4 тижні використання КФС.

За наявності гострих станів можна ставити КФС на ділянку болю (за винятком серцевого болю). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додавати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: