Коректор Кольцова №2 "Детокс". Синя серія «Планета Регіонів»

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС №2 Активізує природні функції виведення токсинів із організму. Рекомендується застосовувати у другій половині дня (після 16-17 години)


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

КФС №2 - друга з базових пластин для відновлення здоров'я та одна з найнеобхідніших, т.к. вона активізує природні функції виведення токсинів із організму. І це не звичайне виведення шлаків, а потужне очищення клітин та тканин. Так, при інфекційних та запальних захворюваннях в організмі різко посилюється інтоксикація, і щоб легше і швидше вивести з клітини та з міжклітинного простору продукти розпаду, треба пити достатню кількість води, структурованої на КФC №2.

КФС №2 - це ще й колосальна підтримка внутрішніх органів, через які відбувається детоксикація. Очищаються та захищаються нирки, т.к. при інтоксикації, при інфекціях вони сильно закисляються, а структурована на КФС вода має слаболужну реакцію. Очищається кров, покращується кровообіг у тканинах, йдуть головні болі. Лікарі знають, що очистити лімфу дуже важко. КФС № 2 прочищає лімфодренажну систему, судинну систему, печінку. Знімає набряки та виводить продукти розпаду, допомагає легше перенести хіміо та радіотерапію, зменшує біль у суглобах. Застосовується при будь-яких запальних та інфекційних захворюваннях, при отруєннях (алкогольному, наркотичному тощо), при набряках, при всіх хронічних захворюваннях.

КФС №2 це програма, яка нормалізує роботу імунітету та захисних функцій організму, регулює обмін речовин; стимулює виведення шлаків та токсинів з організму; має капілярнопротекторну дію (ефективне відновлення всіх судин і капілярів в організмі, лікування всіх серцево-судинних захворювань, у тому числі вегетосудинної дистонії, аритмії, тахікардії тощо); сприяє швидкій реабілітації після інсультів, інфарктів, ком, операцій, тяжких травм, після хіміотерапій, опіків, гангрен тощо; виводить піску та каміння з нирок і поступово розм'якшує та виводить камені з жовчного міхура; допомагає при судинних катастрофах (швидке відновлення особливо у початковій стадії).

Пластина КФС Кольцова №2:

 • Сприяє очищенню організму, виведенню шлаків та токсинів;
 • Пригнічує та знищує запальні процеси в органах та тканинах;
 • Очищає шкіру, сприяє видаленню пігментних плям та відновленню функції сальних залоз;
 • Відновлює обмін речовин нормалізує склад мікро- та макроелементів;
 • Зміцнює судини та капіляри;
 • Стимулює діяльність імунної системи;
 • Сприяє розм'якшенню та виведенню каменів, піску з нирок та жовчного міхура;
 • Прискорює процеси реабілітації після перенесених захворювань;
 • Підвищує стійкість до стресів, нормалізує емоційне тло, має седативний ефект..

На КФС прописана поляризація різних образів: флавіт, живиця хвойних дерев, препарат для підвищення імунітету та відновлення обміну речовин (композиція з 20 трав); препарат із 40 компонентів для відновлення імунітету та обміну речовин; амарант (листя, суцвіття, олія), ноні, кудин, кропива, морські водорості, топінамбур, ілецька сіль, сіль древнього моря; сибірський бальзам на меді диких бджіл з додаванням сибірських трав від пухлин та захворювань щитовидної залози.

Прописано канал Космічної Теургії «МАЙЯ» БУЛ, призначений для виведення токсичних речовин з організму.

КФС №1 та №2 дозволять Вам почуватися комфортно та легко, допоможуть Вам протистояти проблемам. Вони допоможуть Вам радісно жити, успішно працювати та із задоволенням відпочивати.

.

Використовуйте КФБ №2 у другій половині дня (після 16-17 години).

Помітні зміни стану можуть спостерігатися через 3-4 тижні використання КФС.

За наявності гострих станів можна ставити КФС на ділянку болю (за винятком серцевого болю). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додавати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: