Коректор Кольцова №1 "Антипаразитарний". Синя серія Планета Регіонів

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС №1 – пристрій з антипаразитарною програмою. Має зцілюючий вплив на всі системи та органи на клітинному рівні. Рекомендується застосовувати у першій половині дня (до 16 години)


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". «Синя» серія

КФС №1 – базовий коректор – пристрій з антипаразитарною програмою, його ще називають «гармонізуючим». За багатством та різноманітністю записаної на КФС №1 інформації – це унікальний базовий пристрій із широким спектром дії на організм.

Пластина КФС Кольцова №1:

 • Забезпечує поступове пригнічення та подальшу загибель в організмі людини паразитів: вірусів, бактерій, глистів, найпростіших;
 • Створює середовище, в якому паразити не можуть існувати;
 • Сприяє відновленню клітин органів у первозданному вигляді;
 • Сприяє виведенню з організму токсинів, продуктів життєдіяльності паразитів;
 • опосередковано гармонізує роботу внутрішніх органів на початковому етапі роботи з КФС;
 • Нормалізує стан мікрофлори кишечника;
 • Відновлює діяльність імунної системи людини;
 • Має онкопротекторні властивості;
 • Покращує мозковий кровообіг, відновлює біоритми та фізіологічні процеси головного мозку;
 • Стимулює роботу центральної нервової та ендокринної систем нашого організму;
 • Потужний антидепресант: покращує настрій, витривалість та пристосованість людей до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища;
 • Гармонізує свідомість і перебудовує її на позитив.

Унікальність КФС №1 ще й у тому, що його інформація склалася історично, і тут є величезна кількість лікувальних рослинних форм, мінералів, поляризація семи аюрведичних препаратів для усереднення дії на людей з різними динамічними стереотипами (кожен препарат є композицією, в середньому , близько п'ятнадцяти рослинних форм), енергія з «місць сили» нашої планети, теми, розроблені Масару Емото - хвильова терапія органів і систем організму: вилочкової залози, нервової системи, підшлункової залози, епіфіза, головного мозку, легень, надниркових залоз, системи кровообігу, Лікування, лурдська вода (любов). Також додані образи: спокій духу, гармонія, любов до себе, любов до людства, вічність, мир, надія, впевненість, любов та вдячність, процвітання.

Ще додані такі теми: джерельна вода «Самбу-ічі-юсуї», дельфін, Стоунхендж, зливи.

Прописано канал Космічної Теургії «Майя» – ЧАЙАН.

Загалом КФС №1 – програма, що гармонізує, споріднена з дією дуже потужних біоенерготерапевтів (це підтверджено в лабораторії С.В. Зеніна). Має зцілюючий вплив на всі системи та органи на клітинному рівні..

Придбавши КФС №1 і правильно його використовуючи, Ви житимете повним життям, будучи застрахованими від вірусних інфекцій та негативного впливу паразитів. Міжсезонні респіраторні захворювання не вибиватимуть Вас із повсякденного життєвого ритму. Ви знайдете впевненість у завтрашньому дні, відчуваючи свою захищеність від будь-яких інфекційних несподіванок.

КФС №1 подарує Вам спокій та вбереже від виникнення смертельно небезпечних захворювань. Ви перестанете боятися за себе та своїх близьких!

Куплений Вами КФС №1 допомагатиме домагатися нових вершин успіху, як в особистому житті, так і на роботі.

КФС №1 та №2 дозволять Вам почуватися комфортно та легко, допоможуть Вам протистояти проблемам. Вони допоможуть Вам радісно жити, успішно працювати та із задоволенням відпочивати.

.

Коректор Кольцова №1 «Антипаразитарний» використовуйте у першій половині дня.

Помітні зміни стану можуть спостерігатися через 3-4 тижні використання КФС.

За наявності гострих станів можна ставити КФС на ділянку болю (за винятком серцевого болю). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додавати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: