Коректор Кольцова №17 «Відродження». Золота серія «Планета Регіонів

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС №17 призначений для проникнення в глибинні пласти підсвідомості та виявлення глибинних причин негативного стану здоров'я людини та знищення цих негативних програм..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Золота" серія

На КФС №17 Відродження Прописано канал Космічної Теургії "МАЙЯ" - БУУРМОК, призначений для знищення причин хвороб на рівні підсвідомості.

Канал Буурмок призначений для проникнення в глибинні пласти підсвідомості та виявлення глибинних причин негативного стану здоров'я людини та знищення цих негативних програм. Він працює як свердлик, вгризається дуже глибоко у вашу підсвідомість, і витягує може бути навіть і те, що хтось дуже хотів би приховати. Канал має досить щільну структуру, і за силою дії він швидше нагадує торнадо, це вихровий потік, який очищає проти годинникової стрілки, і все це виносить зсередини поверхню – те, що зберігається всередині. "Нічого немає таємного, що не стало б очевидним".

Пластина КФС Кольцова №17 «Відродження»:

  • Призначена для проникнення в глибинні пласти підсвідомості;
  • Виявляє глибинні причини негативного стану здоров'я людини;
  • Знищує виявлені негативні програми;
  • Розкриває справжню суть людини, причини стану її здоров'я та вчинків;
  • Призначений для розуміння дії кармічних Законів причин та наслідків виникнення проблем у людини.

Всі КФС «золотої» серії адаптивні, підлаштовуються під конкретного користувача. Канали запускаються самостійно, достатньо взяти потрібний Коректор до рук. Енергія ДЯКУВАННЯ не потрібна.

У КФС «золотої» серії передбачено дозований вплив за один раз. Це означає, що не слід відстежувати роботу каналу: коли відкрити, коли закрити. За основу взято принцип: «Краще менше та краще». Канали запускаються за 3–5–10 хвилин, а спрацьовують індивідуально – від кількох хвилин до кількох годин, інколи ж і доби. Все залежить від ступеня проблеми користувача.

КФС «золотої» серії можна використовувати будь-яким звичним способом, вони чудово комбінуються з Коректорами інших серій за принципом узгодження пар.

РАБОТАЯ С КАНАЛАМИ КОСМИЧЕСКОЙ ТЕУРГИИ «МАЙЯ», НАДО СТРЕМИТЬСЯ К ПРАВЕДНОСТИ (ПО ВЕДАМ), А ЭТО ЗНАЧИТ ЖИТЬ ПО СОВЕСТИ (С ВЕСТЬЮ, ОТ ВЕСТА – КНИГА ЖИЗНИ ИЛИ СЕРЕБРИСТО-БЕЛЫЙ КАНАЛ УНИВЕРСАЛЬНЫХ ЗНАНИЙ – СТОЛБ ЗНАНИЙ), Т. Є. ЗІ ЗНАННЯМИ ЗАКОНІВ КОСМОСУ АБО ЗАПОВЕДІВ.

Методика роботи з КФС "Золотий" серії:

Для запуску каналів, записаних на КФС золотої серії, достатньо потримати її в руках 15-20 хвилин, або посидіти на ній (помістити під копчик). Можна 10 хвилин посидіти і на 10 хвилин покласти на коронну чакру (на маківку). За бажання можна це робити кілька разів на день. Тримати золоту КФС постійно на тілі не потрібно. Якщо вона знаходиться на тілі, то при необхідності може відбуватися повторний запуск каналу. На відміну від бузкової серії, енергія подяки тут не потрібна, не потрібна і візуалізація. Разом з тим, С. В. Кольцов попереджає, що не слід користуватися золотими КФС у не спокійному стані духу, у негативному настрої, всі ці пластини віддзеркалюють користувача його емоційний настрій. Працює принцип позитивного зворотного зв'язку. Канали, запущені за допомогою КФБ, посилюють ваші власні думки. Користуйтеся ними в рівному спокійному настрої.

Пиття структурованої води не є основним способом використання золотих КФС. Кольцов С. В. говорить про те, що перед тим як брати КФС можна випити склянку структурованої на ній води, це буде як попереднє налаштування каналу.

Кольцов зробив так, що Майянські канали запускаються автоматично, при цьому адаптуються під конкретні проблеми конкретної людини, відпрацювавши самі закриваються..Запуск каналів може відбуватися в часовому інтервалі від декількох хвилин до трьох годин. Як правило, користувач не відчуває роботу каналу. Завдяки адаптивній роботі каналів золоті КФС працюють м'яко, без загострень.

Потримали КФС 15-20 хвилин, можете передавати іншій людині. У іншого користувача відбудеться відкриття каналів відповідно до його проблем, робота відбуватиметься незалежно.

З КФС золотої серії можна працювати за фотографією, ще краще покласти на КФС пучок зрізаного волосся – зразок ДНК. При дистанційній роботі пам'ятайте про необхідність отримати дозвіл у людини, з якою ви збираєтесь працювати.

Слід пам'ятати про те, що золота серія створена для розформування причин захворювання на тонкому плані, при цьому золоті пластини не мають лікувальних властивостей. По самій проблемі треба працювати за допомогою синьої та бузкової серій. Одне іншого не замінює.

Золоті КФС вузько спеціалізовані та погано поєднуються один з одним, тобто користуємося ними по черзі. З будь-якими іншими КФБ поєднуються без обмежень. Для того, щоб визначити яка саме золота допоможе вирішити вашу проблему, краще звернутися до людини, яка володіє діагностикою або біолокацією.

Кольцов С. В. Каже, що можна користуватися всіма по черзі, по одному – два тижні кожною пластиною (при цьому № 21 буде завершувати цикл), а потім користуватися кожною з них періодично для очищення від того, що ми нахоплюємо щодня.

/p>

Виняток у несумісності робиться для номерів 18-20-24, ці три КФБ мають споріднену дію. Після того як ви попрацювали з кожною із пластин окремо, можна почати використовувати їх спільно, попередньо погодивши. Переконайтеся, що у всіх трьох корпусах внутрішні пластини лежать однаково, голограма на внутрішній пластині під голограмою на корпусі.

Викладіть три пластини в ряд і переверніть середню. На цю "конструкцію" можна сідати - вона забезпечує швидку "зарядку" на день. Повторювати протягом дня немає потреби.

.

Залишити відгук: