Коректор Кольцова "Здорове покоління" Зелена серія Планета Регіонів

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС «Здорове покоління» або «Дитячий» коректор сприятиме виправленню наслідків пологових травм. Гармонізує чоловіче та жіноче початку в кожній дитині..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Здорове покоління» або «Дитячий» коректор, така назва прижилася тому, що вона показана з моменту народження дитини. Створювався для допомоги дітям, хворим на аутизм, ДЦП.

Основна інформація для нього взята в карстових печерах Матка та Чрево.

КФС «Здорове покоління» має сильні імуномодулюючі властивості, тому його рекомендують використовувати не тільки дітям, а й дорослим, які страждають на алергії, імунні захворювання та виражені імунодефіцити.

Коректор «Здорове покоління» дозволяє зберегти високі вібрації свідомості сучасних дітей. Зараз буває так, що в сім'ї з'являється неординарна дитина, яка просто не бажає розмовляти з оточуючими дорослими, рекомендується всім членам сім'ї пити воду зі «Здорового Покоління», при цьому різниця у вібраціях свідомості зменшується, і дитина починає говорити.

Гармонізує чоловічий і жіночий початок у кожній дитині.

Пластина КФС Кольцова «Здорове покоління»:

 • Сприяє захисту дітей від різних інформаційних атак;
 • Очищає енергетичні центри, меридіани та біополе від несанкціонованого впливу та різних програм;
 • Захищає свідомість дитини від впливу низьких вібрацій свідомості дорослих;
 • Сприяє виправленню наслідків пологових травм;
 • Нормалізує стан при психоемоційних та психосоматичних розладах у дітей, допомагає подолати несвідомі страхи;
 • Приводить у баланс стан центральної нервової системи, регулює процеси збудження та гальмування, гармонізує розумові процеси;
 • Допомагає дорослим людям впоратися з проблемами, коріння яких сягає дитинства;
 • Сприяє нормалізації функціонування імунної системи у будь-якому віці.

На КФС «ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ» прописано поляризацію наступних місць сили: дитячий оберіг «Радинець», дольмени: «Майя», «Ніжність», «Благословення (чи серце) матері», «Матка», «Черево», «Скеля» здоров'я», «Життєлюбність, призначення»; поляризація каміння з Ленських стовпів (Якутія).

На оновленій версії додано канал Космічної Теургії «МАЙЯ» КУУЙ, призначений для роботи з дітьми віком до 12 років. Спеціалізований канал для дітей, додаткові функції: очищує енергетичні центри, меридіани та тонкі тіла (дітей) від несанкціонованого впливу та різних програм.

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: