КФС - чарівна паличка для ледарів

Люди люблять прості вирішення складних проблем. Будь-яка раціонально мисляча людина діє за принципом економії зусиль. Тобто він прагнутиме діяти максимально раціональним способом. У техніці такий підхід призвів до численних винаходів і справедливо вважається двигуном прогресу. А чи такий гарний цей принцип, якщо справа стосується підтримки свого здоров'я? Як діє звичайний міський житель, коли він стикається з якимось нездужанням?

З однією з таких незначних проблем як, наприклад, застуда, біль голови, хронічна втома, або, навпаки, безсоння. Ці незначні нездужання, до присутності яких у своєму житті людина звикає настільки, що сприймає як ще один дратівливий фактор – ну знову треба буде забігти в аптеку. Вони йому заважають займатися повсякденними справами, треба швидше прийняти звичний засіб швидкої допомоги та бігти далі. Дії такої людини нагадують про розділ «Можливі несправності та методи їх усунення», який є в інструкції до будь-якого технічного пристрою – «використовуйте порошок «А» при застуді, пігулку «Б» при головному болі, крем «С» при болях у суглобах» . І жодної думки про причини, що викликали те чи інше нездужання. Ось ще чого – це дрібна проблема!

Через те, що ми постійно зайняті важливими справами, ми ігноруємо сигнали нашого організму про його розбалансування, які й подаються нам у формі цих самих нездужань. Натомість, ми вважаємо за краще покластися на звичну пігулку, надавши їй зробити всю роботу. Тактика мінімізації зусиль дає збій, коли проблема переростає рівень незначного нездужання та перетворюється на захворювання. Ті, хто усвідомлює, що хворіти на них не можна, та й просто економічно невигідно, займаються спортом, або роблять щось ще для підтримки свого здоров'я.

Якщо Ви віддаєте перевагу профілактичному підходу до проблеми підтримки здоров'я, хочете вирватися з цього порочного кола, то для Вас є унікальна пропозиція – це, що не має світових аналогів, вітчизняна розробка «Коректор Функціонального Стану» людини.

Коректори Функціонального Стану впливають насамперед на інформаційному рівні. Інформаційний вплив має властивість накопичуватися, через деякий час, вплив КФС проявляється таким чином – пацієнт виявляє, що для отримання колишнього ефекту йому вже потрібні менші дози фармпрепаратів.

У практиці застосування КФС відомо безліч випадків не лише зменшення доз, а й повного зникнення необхідності приймати ліки..Під позитивним інформаційним впливом організм сам справлявся із хворобою. КФС є не тільки чудовим профілактичним засобом, здатним запобігти настанню захворювання, але і ІСТОТНОГО ПІДТРИМКУ в традиційному лікуванні, у тому випадку, якщо воно необхідне на даний момент. Саме доповненням, а не заміною, що дозволяє досягти по-справжньому комплексного підходу до процесу одужання.

Використання пристрою КФС зводиться до того, що його треба просто мати! Пити воду з коректора, робити прокачування, носити з собою в кишені або в сумочці, покласти в машині, покласти на столик, в ящик робочого столу - просто, щоб був поблизу.

КФС вирішує завдання збереження здоров'я найбільш оптимальним та природним чином. Ці дві особливості роблять його придбання раціональним підходом до свого здоров'я, що відповідає такому улюбленому нами принципу мінімізації зусиль. Це придбання економічно доцільне у довгостроковій перспективі. КФС робитиме свою роботу, а Ви, як і хотіли, цілий день займатиметеся своїми справами. І це стосується не лише лінивих людей, а й тих, хто цілий день на увазі, кому складно викроїти час для піклування про себе.

Збереження порядку, а не виправлення безладу є найвищим принципом мудрості. «Усунути захворювання після того, як воно виникло, все одно, що копати колодязь, коли захотілося пити, або кувати зброю, коли почалася війна». Східна мудрість, до якої ми запрошуємо Вас приєднатися, насправді зараз!

.