Коректор Кольцова "Успіх". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС "Успіх" сприяє гармонізації та синхронізації роботи обох півкуль головного мозку. Коректор «Успіх» може бути використаний для профілактики інсультів та реабілітації після інсультів..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Успіх» несе у собі водні джерела та дольмени, а також енергії Аркаїма. Найбільш значущою інформацією є вплив Гори Розуму на Аркаїмі. Інформація збиралася з трьох точок, що відповідають проекції правої та лівої півкуль, та центральної точки між ними, тому КФС «Успіх» дає гармонізацію роботи правої та лівої півкуль. Як наслідок приходить психоемоційний спокій людини, здатність долати стресові ситуації.

Йде відновлення триєдності свідомості людини, гармонізація, вирівнювання енергії між інстинктами та рефлексами – підсвідомість; чуттєвими налаштуваннями – це розум; і глибинними знаннями, які переносяться у людини з життя в життя – це вища я чи надсвідомість.

Поляризація води з гори Шаманка – це гора реалізації бажань.

Поляризація води з річки Велика Караганка, яка протікає по всій території Аркаїма, збирає на себе енергетику, поляризація води з джерела біля храму Святого Сергія Радонезького у Підмосков'ї допомагає знімати інформаційні поразки. Поляризація Ленських та стовпів та центр городища.

КФС «Успіх» «спрацьовує» за рахунок гармонізації розумового процесу людини, за рахунок того, що у користувача піднімається рівень стійкості усвідомлених дій, з'являється впевненість у правоті своїх дій.

Звичайно, гармонізація роботи півкуль забезпечується на фізіологічному рівні злагодженою роботою кровоносної системи головного мозку, тому коректор «Успіх» може бути використаний для профілактики інсультів та реабілітації після інсультів.

Пластина КФС Кольцова «Успіх»:

 • Сприяє гармонізації та синхронізації роботи обох півкуль головного мозку;
 • Стимулює здатність до навчання людини;
 • Сприяє виявленню та прояву життєвого потенціалу;
 • Допомагає формулювати цілі та розставляти пріоритети;
 • Підвищує рівень фінансового благополуччя;
 • Активізує внутрішній потенціал для досягнення поставленої мети;
 • Профілактика інсультів сприяє більш швидкій реабілітації постінсультних станів;
 • Сприяє реалізації бажань та намірів.

На КФС «УСПІХ» прописана поляризація наступних місць сили: центр спіралі на горі Шаманка (Аркаїм), річка Велика Караганка (Аркаїм), гора Розуму (Аркаїм), джерело біля храму св. Сергія Радонезького, дольмени: «Життєлюбність, призначення», «Тор»; Ленські стовпи (Якутія).

На оновленій версії КФС «Успіх» з 5-м елементом додано набір космоенергетичних каналів «Формула успіху».

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: