Пристрій та принцип роботи КФС

КФС - це пристрій, що містить дві зовнішні пластини з магнітного пластику, що не містять у своєму складі токсичних матеріалів. Зовнішні розміри: 55х78 мм. По кутах і в центрі всередині цих пластин розташовані п'ять однакових пристроїв розміром 14х19,5 мм, виконаних у вигляді чотиришарових пластин прямокутної форми, виготовлених з високоякісної гуми намагніченої, з отвором по центру кожної пластини (хвильоводи).

У будь-якому з цих пристроїв використовується кооперативний ефект від складання полів 5 магнітів з поєднанням різноспрямованих полюсів асиметрично намагнічених елементів, щоб виникало скалярне магнітне поле, що генерує поздовжні електромагнітні сили.

Внутрішня конструкція кожної з п'яти пластин виконана відповідно до патентів № 2214843 та № 2262361. Пристрій для захисту від механічних пошкоджень поміщений у твердий пластиковий корпус (АБС марки 750А) з маркуванням на одній із зовнішніх поверхонь типу КФС, а ребристого малюнка для підставки під ємності із рідинами. Обидві поверхні є робітниками.

У пристрої реалізовано три KNOW-HAW, і це закріплено трьома патентами Російської Федерації; за всіма патентами зроблено також і міжнародні. Можна сказати, що КФС - це ТРИ ПРИСТРОЇ В ОДНОМУ.

1. Висновок "Санепідемнагляду" (що підтверджує та гарантує безпеку всіх застосованих матеріалів та можливість використання пристрою як «підставки» під їжу та воду).

2. Сертифікат відповідності (стверджує, що будь-яке втроє, куплене споживачем, виконано за технічними умовами виробника, тобто точно такий же, як винайдений розробником і таке ж, як те, що надавалися в різні інстанції і на яке виходили всі висновки та сертифікати) .

3. Реєстраційне посвідчення МОЗ Росії (прописує призначення пристрою, тобто він «робить») визначальний пристрій, як "Коректор функціонального стану".

4. Є ще один необов'язковий, але дуже вражаючий документ - висновок про якість структурування води пристроєм КФС Кольцова - що належить швидше до добровільної сертифікації.

Пристроєм гранично зручно користуватися: його просто треба носити при собі та структурувати ним воду, тобто використовувати як підставку під фільтр або посуд з їжею.

Механізм дії КФС:

Інформаційний запис здійснено ЕМ-хвилями різного діапазону на магнітний носій з використанням т.зв. "ефекту поздовжніх хвиль"..Поздовжніми хвилями, образно кажучи, «розмовляють клітки»; це їхня реальна мова без перекладача і без перешкод; і це «прямий провід у канцелярію світобудови». Тому все, що записано мовою поздовжніх хвиль, і все, що потім цими хвилями передається клітині, точно нею розуміється і точно виконується. Це складна і «нова фізика» і на те, як це робиться, оформлено два патенти (що цікавляться «відправляю» на лекції розробника). Для «домогосподарок» скажу, що навіть якщо ВИ нічого не зрозумієте, пристрій буде працювати на ваше здоров'я. Їм може спокійно користуватися будь-яка бабуся, яка й слів таких, як «ендокринна система» та «подовжні хвилі», не чула. Щоб виконувалося все, про що написано вище, пристрій просто треба носити при собі і використовувати його як підставку під воду, ну води цієї, зрозуміло, треба пити більше (30г води на 1 кг ваги на день).

Створення поздовжньої хвилі дозволяє посилати керуючі сигнали клітини найефективнішим способом, т.к. це спосіб, який використовує сама природа. Тому все, що робить КФС, навіть там, де його властивості перетинаються з іншими пристроями, він робить найкращим доступним на сьогодні способом.

Можливо, на перший погляд комусь здасться, що пристрій виглядає не дуже «солідно» і, дійсно, він є якоюсь платівкою, але, безумовно, заслуговує на серйозну назву «пристрій».

Створення пластини Кольцова - результат нового розуміння устрою світобудови. Фізичний ефект, використовуваний у створенні, отримав назву «ефекту поздовжніх хвиль». Цей винахід зроблено фізиком, але відноситься до галузі біології, а саме, - до засобів управління станом біооб'єктів та захисту їх від руйнівної дії ЕМ-випромінювань.

Три основні напрямки роботи пристрою КФС - це базові для нашого здоров'я напрямки:

  • Корекція функціонального стану, тобто. виправлення порушень (розбалансу) у роботі основних внутрішніх систем організму (серця, легень, шлунка, кишечника, нирок тощо) на стадії порушення їх функції. Ця функція здійснюється автоматично, за необхідності та без участі та контролю користувача.
  • Структурування води, тобто. створення унікальної біологічно активної рідини, цілющої для організму людини та тварин, способом, що дозволяє зробити споживання структурованої води способом життя. Це сутнісно новий якісний рівень функціонування, коли організм перетворюється на зону своїх надможливостей..
  • Захист організму від впливу електромагнітних випромінювань, що є на сьогодні найпотужнішим руйнівним здоров'ям людини фактором навколишнього середовища. Цей захист є не тільки ефективною профілактикою серйозних хвороб, але в багатьох випадках є найкращим вкладом у лікування ряду т.зв. «Невиліковних» хвороб. Ця функція здійснюється автоматично, за необхідності та без участі та контролю користувача.

Результатом комплексного використання пластини Кольцова є синхронізація організму зі зміненими та змінними біоритмами світобудови, відновлення нормальної роботи керуючих систем організму: нервової, імунної та ендокринної та, як наслідок, нормалізація багатьох важливих показників здоров'я (тиску, «цукру», ваги, рН -крові, біоритмів головного мозку).

Пластина Кольцова ефективно «замінює» сумарне використання багатьох дорогих пристроїв, набагато дешевше, простіше та зручніше у користуванні. Деякі можливості КФC не можуть бути замінені нічим.

На сьогоднішній день існує шість груп пристроїв, що відрізняються додатковою інформацією, закладеною (записаною) у них:

  • Синя серія КФС
  • Бузова серія КФС "Космоенергетика"
  • Зелена серія КФС "Місця сили"
  • Золота серія
  • Ексклюзивна серія
  • Колекційна серія

Докладно програми розписані в кожному паспорті пристрою та на нашому сайті.

Функціональний стан організму відображає те, наскільки добре його внутрішні основні системи (серце, легені, нирки, шлунок тощо) виконують свою роботу (функцію). Коли всі ці системи працюють добре і злагоджено, організм здоровий, і його роботу можна порівняти з оркестром, що грає гармонійну мелодію. Якщо з будь-якої причини той чи інший орган виходить із норми, у звучанні оркестру виникає фальшива нота. Як працює КФС (модель): перебуваючи при вас, пристрій як би весь час тестує вас, робить вам своєрідну діагностику, звіряє гру вашого оркестру з еталоном. Коли пристрій «чує» фальшиву ноту, він (на основі енергії та інформації цього сигналу) створює зворотний сигнал (електромагнітний імпульс), який у режимі резонансу нейтралізує перший, ліквідуючи розбаланс.

Коректор Кольцова - це нове покоління пристроїв біорезонансної терапії.

КФС - це автогенератор, він включається від сигналу організму (як млин починає обертатися від вітру) і, створюючи протисигнал, «виготовляє» найкращі, найточніші «ліки» для цієї проблеми. Роботу КФС можна ще визначити як електронну гомеопатію..Істотно, що при цьому не потрібно уваги та контролю з боку користувача, ви спите, працюєте, дивіться кіно, цілуєтеся з коханою..., а пристрій працює: діагностує та поправляє, діагностує та поправляє... Істотно і те, що чим сильніше сигнал (що сильніше порушення, що від норми зрушення), тим більше корекція, т.к. «Тут» дія породжує протидію. Корекція - це і є виправлення порушення, коли воно ще не дійшло діагнозу. Це найкраще лікування, тому що це найефективніша профілактика.

.