Коректор Кольцова "Жіночий оберіг". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


На КФС «Жіночий оберіг» записана інформація, що допомагає відновити жіночі функції організму, котра дає кохання, здорове материнство і продовжує красу та молодість. КФС не обов'язково носити з собою, покладіть на них пучок свого волосся, або записку з Ф.І.


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Жіночий оберіг» захищає жіноче здоров'я, материнство, дитинство.

Коректор Кольцова «Жіночий оберіг» очищає від негативних енергій, відновлює налаштування на творення, дає налаштування на кохання та співчуття.

У цих коректорах використані Слов'янські обережні символи з назвами: чертогон, чароврат, молвинець, обережник.

КФС не обов'язково носити із собою, покладіть на них пучок свого волосся, або записку з Ф.І. О. та датою народження. Поки на коректорі лежить волосся, записка або фотографія, інші люди ним не користуються.

Пластина КФС Кольцова «Жіночий оберіг»:

 • Призначена для компенсації різних інформаційних атак на жінок;
 • Захищає від впливу несанкціонованих енергоінформаційних програм, у т.ч. у сексуальній сфері;
 • Сприяє усуненню психологічних блоків та програм самотності;
 • Гармонізує роботу енергетичних центрів;
 • Відновлює та захищає жіноче здоров'я;
 • Сприяє захисту біополя;
 • Нормалізує та стабілізує жіночу психіку;
 • Сприяє зміцненню родових та сімейних відносин.

На КФС «ЖІНОЧИЙ ОБЕРІГ прописана поляризація: двох Логойських джерел (Республіка Білорусь), джерела Новогрудський (Республіка Білорусь), двох джерел з острова Ольхон (озеро Байкал), джерела з монастиря Миколия. ручка» (Краснодарський край), св. Феодосія Кавказького (Краснодарський край), Святого Духа (у гори Суха, м. Абакан), Темний потік (гора Білуха, Алтай), Світлий потік (гора Білуха, Алтай), джерела біля Храму св. Сергія Радонезького; а  також  поляризація  каміння  з Ленських  стовпів,  поляризація  з «місця сили» Кисілях (Якутія), інформація з дольменів «Жіноче здоров'я», «Жіночий оберіг»  і «Макош».

Прописаний канал Космічної Теургії «МАЙЯ»  ІНІХІ,  який призначений для знищення «вінця безшлюбності» та «друку самотності». Знімає психологічні блоки та програми безшлюбності (запрограмованої самотності).

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: