Коректор Кольцова "Кохання". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС «Кохання» виводить в енергії стану кохання, сприяє розформуванню пологових програм. КФС-ки «Кохання» та «Успіх» посилюють один одного..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Кохання» містить у собі всі джерела, дольмени, проби води взяті на Аркаїмі, які викликають у людини соналагодження зі станом кохання. Саме стан кохання, а не егоїстичне почуття це треба розуміти. Якщо людина переповнена его, тобто, якщо у неї закрита серцева чакра, якщо вона не любить ні себе ні оточуючих, вся її життєдіяльність підпорядкована забезпеченню умов максимального комфорту для певних інстинктів, то, звичайно, коректор Любові у такої людини може викликати дуже серйозні загострення на психо -емоційному рівні. Тому є сенс звикати до нього, як і до всіх інших коректорів зеленої серії через воду всередину.

Про дію цього коректора кажуть так: «Кохання з усім домовиться». Є рекомендація перед початком будь-якого лікувального процесу випивати (природно дрібно) три літри води, структурованої на КФС «Кохання».

КФС-ки «Кохання» та «Успіх» посилюють один одного. Що там із ними робити можна? Носити із собою, структурувати їжу та напої, використовувати для водних процедур. На «Коханні» найкраще структурувати їжу – смак змінюється, енергетика їжі змінюється. А з «Успіхом» дуже добре купатися, одяг прати, посуд мити, взуття, підлогу тощо.

Пластина КФС Кольцова «Кохання»:

 • Виводить в енергії стан любові;
 • Приводить до розуміння та усвідомлення себе як невід'ємної частини Всесвіту, Всесвіту;
 • Сприяє розвитку дбайливого ставлення до природи, тварин;
 • Допомагає гармонізувати відносини між різними поколіннями - батьками та дітьми;
 • Сприяє розвитку гармонійних відносин між чоловіком та жінкою;
 • Допомагає у пошуку своєї «другої половини»;
 • Нормалізує всі фізіологічні процеси в організмі;
 • Сприяє розформуванню родових програм.

На КФС «КОХАННЯ» прописана поляризація наступних місць сили: велика спіраль гори Любові (Аркаїм), мала спіраль гори Любові (Аркаїм), дольмен «Майя», уступ Омолодження на горі Шаманка (Аркаїм), Ленські стовпи (Якутія), центр Городища (Аркаїм).

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: