КФС Кулон №9 «Липа» з 11.03 до 20.03; з 13.09 до 22.09

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №9 ЛИПА 11.03 – 20.03; 13.09 – 22.09. По лісовому гороскопу людям цього знака властива постійна жага діяльності разом із здоровим глуздом і, як наслідок, організаторські здібності..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

13 - 22 вересня - Літня Липа справляє враження святої невинності. Вона витончено-естетична та піднесено-недоступна. Однак у глибині душі вона глибоко розуміє психологію людей і прагне тримати всіх під владою своїх чарів, відчуваючи силу свого магнетизму.

11 - 20 березня - Зимову Липу оточує флер таємниці та неземної мудрості. Вона здається не за роками дорослої. Однак наодинці з собою вона наївна як підліток і мучиться сумнівами, чи підходить їй новий парфум, чи пристойно нагадати шефу про свої заслуги, що про неї подумали перехожі.

Нечувано приваблива і вміє своєю чарівністю користуватися. Може кожному закрутити голову. Мріє про стабільну, забезпечену, повну зручності життя і часто не усвідомлює, що все це не має для неї більшого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй достатньо мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності. Спокійна на вигляд і навіть дещо безвольна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна та песимістична.

Часто ЛИПА проходить через все життя з почуттям нудьги. Це її головний ворог. Буває нестійка, особливо чутлива до лестощів. Повна протиріч, дуже важка для розшифровки. Одне в ній безперечно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею дуже приємно та легко, залишається відчуття психічного комфорту. ЛИПА терпляче вислуховує співрозмовника, шанобливо ставиться до своїх ближніх, не прагне наказувати ними. Її всі дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися.

Має практичний склад розуму, схильності до техніки, винахідлива і точна. Якщо зустріне на життєвому шляху споріднену душу - подружня любов може повернути їй рівновагу, позбавити протиріч. При цьому має сильно розвинене почуття власної гідності. Буває ревнива, часто без приводу.

Риси народжених під знаком ЛИПИ: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Людину, народжену під цим знаком, відрізняє податливість, відчуття нудьги життя із прагненням безшабашно розвеселитися, необов'язковість, артистизм. Слов'яни вважали Липу деревом богині кохання та краси Лади, скандинави – аналогічної богині Фрейї. Липа сповнена чарівності і чудово вміє це використовувати, може легко закрутити голову, користується популярністю. Спілкування з нею здається легким і приємним, перед нею легко вилити душу, сповідатися, бо вона терпима, не намагається нікого виправляти, хіба що дратує іноді незрозумілими їй вчинками, невиконанням обіцянок. Вигадана людьми дисципліна, всякі забобони їй незрозумілі - адже можна робити все, що душі завгодно, аби добре в своєму роді. Переможців не судять..

Вона удачлива, їй багато що легко дається, і їй не вистачає витривалості для досягнення важких успіхів. Її може вести, ставити програму, дисциплінувати хтось інший, менеджер, антрепренер. Липа податлива, поступлива, спокійно сприймає все, що дає життя. Мріє часом про зручності та стабільне життя, але насправді може пристосуватися до будь-яких умов. Непостійність – її життєвий стиль. Життя часто бачиться їй монотонним, нудним, і воно закидає чергові серйозні справи. Здібності її великі і різноманітні, але вона замало їх розвиває.

Їй підходять вільні професії. Монотонність сімейного побуту також обтяжує її. Ревнива. Чутлива до лестощів. Майже всі її негативні якості випливають із невміння утримувати, стабілізувати успіх. Цю проблему Липа зазвичай вирішує різноманітністю, зміною ролі, стилю, жанру, але публіка у своїй також змінюється. Постійні у неї зв'язку лише з такими, що люблять різноманітність і не надто серйозними людьми. У цьому знаку голосно звучить музика сфер у її нескінченному розмаїтті ритмів, і душа, що медитує, чує ці тонкі космічні вібрації і приносить у щільний світ вищі життєві пульсації у вигляді мистецтв.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: