КФС Кулон № 8 "Іва" з 01.03 по 10.03; з 3.09 до 12.09

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №8 ІВА 01.03 – 10.03; 03.09 – 12.09. Стародавні астрологи приписували народженим під цим знаком крайню романтичність і багату уяву у поєднанні з артистичністю..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

3 - 12 вересня - Літня Іва справляє враження прагматика-фаталіста. Вона гнеться під натиском обставин, проте щоразу розпрямляється і продовжує зростати у тому напрямі. Але найбільше їй хочеться тиші та спокою, щоб можна було гуляти на самоті при місяці, мріяти і ні про що не дбати.

1- 10 березня - Зимова Верба здається вразливою, вразливою і по-дитячому наївною. Збрехати їй не повертається язик, а засмутити - просто грішно. Однак у глибині душі вона не чекає від життя подарунків і дбає лише про власні справи.

Зі своєю пісенною меланхолійною красою ІВА ​​дуже приваблива і своєрідна. Навіть якщо тільки видимість визначає основу її принади (особливо, якщо ІВА – жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона сповнена неясних думок, несвідомих бажань, які часом, і сама не може визначити. Дуже чутлива, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи та смаки. Як ніхто інший, може використати хвилинні радощі і не відмовляти собі в жодній з них. Не слід вірити зовнішній лагідності верби. Всупереч їй, вона ділова і рішуча, добре знає, що хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги до інших і немає бажання командувати.

Є в ній щось від поета. Її меланхолійні сентенції з приводу осені, що наближається, і швидкоплинного життя не слід приймати занадто серйозно і вважати проявом песимізму. ІВА буває дуже важким партнером, тому що не має здатності до швидкої адаптації і не любить компромісів. Її беззахисність і безпорадність найчастіше лише тактика. Часом для розваги, а іноді і для особистої вигоди вона блискуче вміє розіграти слабку істоту. Загалом у житті вміє себе чудово захистити.

У почуттях радше романтична, ніж сентиментальна. Любить чуттєві насолоди, вносить у них поетичне забарвлення. Верба не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона володіє артистичними здібностями, інтуїцією та багатою уявою. Іноді буває непоганим психологом, що за певної проникливості дозволяє їй вгадувати чужі думки та бажання. Її життя могло б протікати цілком спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Однак не слід сприймати серйозно її скарги: почуття, не прикрашені стражданнями, не цінуються нею.

Риси народжених під знаком ІВИ: інтуїція, багата уява.

Управитель цього знака Місяць. Людей, які народилися під знаком Іви, дуже важко розгадати, оскільки на них накладаються всі таємничі аспекти природи, пов'язані з Місяцем.."Антени" їх психіки постійно включені, завдяки чому вони можуть користуватися навіть найглухішими закутками пам'яті.

Сприятливі аспекти характеру виявляються, як правило, у їх пасивній завзятості та проникливості. Люди, народжені в першу половину знака, більш схильні до різких перепадів настрою, що виливається у певну непостійність характеру. Сприятливими якостями є сприйнятливість до змін і здатність швидко використовувати можливості.

Люди, народжені в другій половині знака, схильні не брати до уваги поради; в той же час, їхні аргументи не відрізняються переконливістю. Сприятливі якості цих людей виявляються у винахідливості та чудовій пам'яті.

Людину, народжену під знаком Верби, відрізняє романтичність, пристрасть до любовних страждань, гострота почуттів, інтуїція, тонке активне споглядання, містицизм. У людині цього знака відчувається щось таємниче, Верба сповнена неясних думок та невловимих відчуттів, майже не визначних словами, дуже чутлива. Сприйнятлива до запахів та смаків, у т.ч. до "психічного запаху" людей тощо. У неї стан сонно-меланхолійний часто спалахом переходить у неспокійне збудження.

Такий стан можна назвати рухомим очікуванням або активним спогляданням. Свідомість Верби - потік води, низка мінливих емоційних переживань. Вміє використовувати кожну мить як "сенсацію", не прогавить жодної радості почуттів. Має артистичні здібності, любить красу в будь-якій формі, обдарована художнім чуттям та багатою уявою.

У почуттях вона радше романтична, ніж сентиментальна, не любить емоцій буденних, безбарвних. Любить чуттєві переживання лише за умови, що вони забарвлені поезією. У неї виняткова пристрасть до любовних переживань, вони їй життєво потрібні, притягують її, збуджують. Якщо верба потім скаржиться, не вірте їй: почуття, не забарвлене стражданням, було б прісним для неї. У шлюбі таємно вважає себе незрозумілою, недооціненою, їй не вистачає у побуті романтики.

Хоча вона і прив'язана до дому та сім'ї, мріє про якісь мандрівки, чарівні світи, намагається це здійснити. Відчуття, що вона не від цього світу, але в світі, дещо дратує її, робить примхливою, вимогливою до тих земних людей, яким вона дозволяє любити себе, супроводжувати в житті, допомагати на цій не дуже прекрасній Землі. Хочеться пожертвувати всім земним заради чогось невимовного, потойбічного. Містицизм. В. любить грати слабку беззахисну свідомість, але насправді чудово вміє захищатися, не йде на компроміси. Це той знак, де жіночий початок природи вміє керувати..

Верба рішуча, знає, чого хоче, проте іншим ніколи нічого не нав'язує. Їй зовсім не потрібна сильна влада в цьому світі, і вона дозволяє всім жити так, як їм хочеться, якщо вони не заважають їй робити, те саме. Меланхолічність Верби зовсім не означає апатію.

Песимізм - це просто відхід в інше буття, мандри в Тонкому Світі. Часто дивує оточуючих тим, що може передбачати події та іншими чудесами інтуїції.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: