КФС Кулон № 7 "Сосна" з 19.02 по 29.02; з 24.08 до 02.09

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №7 СОСНА (ПІВНІЧНИЙ КЕДР) 19.02 – 28-29.02; 24.08 – 02.09. Друїди наділили знак Сосни великою естетичністю, цілісністю та зібраністю, схильністю до аналізу..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

24 серпня - 2 вересня - Літня Сосна безпристрасна, ділова і логічна. Будь-які обставини вона використовує для вирішення своїх завдань, у будь-якій суперечці знаходить прийнятне рішення, у будь-якій ситуації – вигоду. Однак за цим фасадом ховаються ніжність та беззахисність: вона потребує опіки, уваги та моральної підтримки.

19 - 29 лютого - Зимова Сосна замкнута і таємнича, справляє враження ідеалістки та романтичної натури, яка живе в мріях і готова присвятити себе без залишку людині, яка захоче їх зрозуміти і розділити. І все-таки вона не така проста, як здається. Потай вона помічає кожну дрібницю і прагне використовувати її для того, щоб придбати довіру людей і досягти своїх цілей.

Вишуканий силует, красива, декоративна. Вміє підкреслити свої переваги. Полюбляє будинок, цінні предмети, гарний інтер'єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла розвиватися, створює сама собі. Кажуть, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести волею хвиль, що недостатньо їй того, що життя дає сама. Немає в ній нічого покірного, здатна планувати та підкоряти умови своїм потребам.

Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості та вмінню ризикувати завжди йде попереду. У роботі здатна мати успіх незалежно від діяльності, який обирає. СОСНУ відрізняє завзятість, з якою вона йде обраним шляхом і з якого її важко збити. Вміє вийти із найскладнішої ситуації. Дуже швидка та точна у дії.

Незважаючи на привітність у спілкуванні та вміння бути милим приятелем, у ній не буває зайвої ускладненості та щедрості. Власний благополуччя та зручності – насамперед. Невдачі інших не проганяють сон з її вік, хоча трапляється, вона згадує про них зі співчуттям у товариських бесідах. Тільки в одному виявляє слабкість – у коханні. Чуттєва та імпульсивна - легко захоплюється, а потім буває вже пізно.

При цьому має розум проникливий і впорядковане мислення, буває хорошим організатором. Вміє докласти необхідних зусиль для досягнення поставленої мети і, як правило, досягає їх. З будь-яких, навіть любовних, неприємностей вміє вийти з честю. Знак СОСНИ надзвичайно сприятливий для жінок.

Риси народжених під знаком СОСНИ: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.

Людину, народжену під цим знаком, відрізняє жіночність, талант прикраси інтер'єру, прохолодна доброзичливість, спалахи любові-інтересу, у чоловіків - багата фантазія, інтерес до окультизму..

Сосна - дерево, що швидко росте, мало вимагає, швидко освоює нові території, легко пристосовується, швидко загоює свої рани, світлолюбне, має величезну різноманітність видів. Цей знак є дуже сприятливим для жінок. Ніхто не перевершить Сосну у здібності зі смаком, красиво, гармонійно сформувати інтер'єр квартири, зовсім необов'язково з розкішшю. Такий великий її талант простими засобами підкреслити свої переваги. Сосна дещо поглиблена в собі та самолюбна.

Незважаючи на витонченість, на слабкість, що здається, вона тверда, не віддається течії життя, вміє боротися з труднощами і влаштовує своє життя так, як їй це зручно. У ній немає пасивності, вона вміє планувати, змінювати умови з власної волі, володіє мистецтвом маневру. Сміла, завжди йде вперед, не боячись ризику, у будь-якій області знайде собі місце і досягне успіху. Її важко збити зі шляху, їй не загрожують катастрофічні падіння, вона вміє виплутуватися з будь-якої ситуації, діє швидко та успішно.

Дуже легко усувається від того, що їй не подобається. Гарний товариш та компаньйон. У дружбі, проте, обережна, а любові імпульсивна, горить швидким і ясним полум'ям, легко захоплюється, але швидко гасне. Потім буває не дуже зручно відступати, але вона вміє з честю собі вийти з любовних невдач. Їй важко встановити постійний зв'язок. Доброзичлива, але не надто послужлива і щедра. Полюбляє філософські розмови. Відволікання від життєвих невдач знаходить у роботі. Добре, якщо робота не заважає мріяти.

Занепокоєна боротьба за високу посаду цій людині не властива. Хороший організатор, Сосна прониклива, дисциплінована, має довіру. Її практична життєва філософія, її сміливість, завзятість забезпечують їй чудові результати. Чоловікам цей знак дає м'якість, фантазію, схильність до естетики, гуманітарних знань, художньої літератури, ритмології, астрології, парапсихолгічних дистантних взаємодій, алхімії, експериментів у світі стихій. Цей знак несе миролюбство. Можна вважати, що через цей знак найбільше проявляється інтелектуальна, розумна іпостась Матері Світу - Софія.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: