КФС Кулон №6 "Картас південний" з 09.02 по 18.02; з14.08 по 23.08

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №6 КАРТАС ПІВДЕННИЙ (ПІВДЕННИЙ КЕДР) 09.02 – 18.02; 14.08 – 23.08. Астрологи-друїди приписують людям, народженим під знаком Картаса, незнищенний оптимізм, інтелігентність та велику здатність до дедуктивного мислення..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

14 - 23 серпня - Літній Кедр здається людиною, для якої у житті немає питань. Він рішучий, сміливий, завжди дерзає і завжди виграє. Типовий переможець. Насправді все його життя складається з сумнівів. Йому найбільше хотілося б уникнути вибору та відповідальності чи перекласти їх на когось іншого.

9 - 18 лютого - Зимовий Кедр - естет та інтелектуал. Він виглядає прохолодною, розбірливою людиною, зануреною в рефлексію і не здатною до рішучих дій. Однак у душі він - азартний гравець, який постійно чекає моменту, щоб зробити єдино вірний переможний хід.

Розлогий, потужний і, хоча не дуже стрункий, справляє враження солідної і красивої рослини. Без труднощів пристосовується до будь-яких умов. Щоправда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати просто неба. Має гарне здоров'я. Усюди він почувається як удома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, впевнений, змушує зважати на себе, одночасно дуже чутливий до жартів з приводу своєї особи і не дуже розуміє їх.

Любит вразити, захопити зненацька, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які жертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він має приймати рішення та вимовляти вирішальне слово. З блиском вирішує найскладніші питання. Не знає небезпеки, непередбачливий і має дар вплутуватися в непередбачені ситуації. На щастя, однак, вміє легко виходити з них. Гордий, самолюбний, прямолінійний, при цьому невиправний оптиміст, що призводить часто до необережних вчинків як у діловому, так і в особистому житті.

Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, яку сам обрав, тому серед КАРТАСІВ є багато героїв, але багато й мучеників.

Схильний до чужих впливів, сам також має здатність впливати на інших. Чинить на оточуючих спонукає вплив. Дуже наполегливий і належить до тих, хто завжди правий.

Чутливий, сприйнятливий і сентиментальний - може прив'язатися назавжди і це кохання сприймає з великої літери. Решта сприймає як приємний та позбавлений більшого значення спосіб проведення часу. Інтелігентний і має здатність до синтезованого сприйняття проблем. Вражаюча швидкість, з якою обмірковує та приймає рішення. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно у сфері музики. Принаймні його відрізняє велике почуття ритму. Народжений для пригод, веде зазвичай рухливе та різноманітне трудове життя..

Риси народжених під Знаком КАРТАСА: імпульсивність, оптимізм, інтелігентність, здатність до дедукції.

Людину, народжену під знаком Картаса, відрізняє ідеалізація життя, натхнення, впевнене мовлення високих істин, розбірливість у контактах. Образ вертикальності, що нагадує силует цього дерева, всюди впадає у вічі в характеристиці цього знака.

Картас - солідне, серйозне, благородне дерево, не схильне до гниття, маловимогливе до грунту. Сприйнятливість, чутливість ментального, розумового типу. Здатність до ясновидіння, виявлення суті, істини, філософські нахили. Така людина спокійна, впевнена в собі і в істинності їм проголошуваного. Зазвичай налаштований богонатхненно, урочисто.

Йому хочеться бачити все і всіх не менше, ніж космічного масштабу, духовними сутностями. Щастя швидше в усвідомленні можливостей, яким все може бути. Примушує себе шанувати. Любить здивувати, вразити, бути в центрі уваги, сформувати основу громадської ухвали.

Прямолінійний і водночас незгасний оптиміст, ідеаліст, чому буває необережний як у суспільному, так і в особистому житті. Але невдачі не вселяють сумнівів. Вплутуючи в найнесподіваніші ситуації, вміє легко з них виплутуватися. Передбачає поворот подій та випереджає їх, приймає швидкі рішення. Душею і тілом віддається справі, яку вибрав. Це свого роду герой-мученик за ідею, яка надихнула його. Натхнення він вміє поширювати на оточуючих, здатний повести за собою полиці.

Ідеалізм дозволяє йому виносити будь-які умови. Ідеалістичний і в коханні, яке для нього завжди пишеться лише з великої літери. Можливо, він все життя проведе в очікуванні того єдиного великого кохання. Він взагалі дуже перебірливий у спілкуванні, хвилі простих непіднесених почуттів легко розбиваються об гранітну скелю його ідеалу. Естетичне, проте, не чуже; часто у нього виявляються художні здібності, музичний дар, почуття ритму. Веде рухливе, різноманітне життя, що вгамовує його духовні інтереси.

Насправді благородний, гуманний, одухотворений, він нерідко має грішок гордині, схильний подумувати про те, що оточуючі його не варті, а він змушений терпіти це. Побут або викликає відразу, зневажливе перекладання на інших, або робиться ідеальним завдяки естетизації. Чоловік та інші постійні партнери, у житті та справах, або ідеальні, або ідеалізуються, або відкидаються. Він вважає за краще харчуватися святим духом, але не допустити у своє життя земну гниль.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: