КФС Кулон № 5 «Тополь» з 04.02 до 08.02; з 05.08 до 13.08

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №5 ТОПОЛЬ 04.02 – 08.02; 05.08 – 13.08. Друїди наділяють людей, що народилися під знаком Тополі, тонким уродженим розумом, прагненням до незалежності та великою інтуїтивністю..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

5 - 13 серпня - Літня тополя вражає розмахом. Кожна його справа - велике творіння, кожна його любов - велике почуття. У будь-який вчинок він вкладає стільки пристрасті та сміливості, що з нього можна писати героїко-епічне полотно. А по суті - це самодур, якому найбільше хочеться згаяти на оточуючих свою незадоволеність.

4 - 8 лютого - Зимова Тополя - це людина, для якої ніби не існує життєвих тривог. Він завжди з'являється раптово, говорить про дивне і несподівано зникає, залишаючи всіх у стані шоку. Він не вписується в рамки і часом не сприймається всерйоз. При цьому в глибині душі він переконаний у тому, що є носієм великої місії та сповнений прагнення облагодіювати весь світ.

Декоративність, стрункість та краса від ранньої молодості. Із роками, однак, сам створює собі проблеми. Дуже чутливий до часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє. Тільки хороший вплив оточуючих може допомогти, тому необхідно уважно вибирати людей, з якими доводиться спілкуватися.

Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не будь-яке середовище сприяє розвитку тополь. Він почувається погано в тісноті, але не любить, однак, жити окремо. Відчуває потреба у товаришах, але страждає від оточення осіб, не вибраних ним самим. Дуже чутливий до утисків свободи і легко впадає в песимізм. Намагається не показувати цього, але ніхто не може довго помилятися з цього приводу.

Його любов чутлива до найменших неприємностей і навіть дрібниці можуть вивести його з рівноваги. Часом розчулюється сам собою, але частіше вдається йому це приховати, і в цьому замовчуванні знаходить своєрідне задоволення.

Відвага і гордість допомагають йому здолати найскладніші завдання, і на його обличчі рідко можна помітити занепокоєння. Ті, хто знає його мало, часто приймають його за особу веселу та спокійну. Він не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово організований і не забуває про майбутнє. У шлюбі - важке щастя, буває надто чутливим і надмірно незалежним. Його зброєю в подружніх сутичках є байдужість, доповнена посмішкою та жартом. Якщо не зможе вчинити інакше, має схильність триматися по відношенню до партнера неприязно.

Має тонкий вроджений розум, який зовсім не старіє. Його проникливість та критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на його амбіцію. Багато тополі зустрічається серед медиків.

Риси народжених під знаком ТОПОЛЯ: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійливості та синтезу, інтуїції та фантазії, окрилений розум..

Вважається, що для людини, народжена під цим знаком, характерні занепад життєвих сил, чутливість, вразливість, песимізм чи утопізм, потреба у ласці, емоційній близькості та незалежності одночасно.

Тополь має характер місячного типу. Загострена вразливість, чутливість, мало життєвої енергії, знижений тонус, так що для Тополі не все сприятливо, потрібно ретельно відбирати людей для спілкування та умови життя – де буде менше астральних ударів та вампіризму.

Йому треба утримуватися від м'ясної їжі - переносника астрального бруду. Тополі надто легко засмучується, ображається, шкодує себе, створює для себе з усієї проблеми, хиріє від найменшої причини, тобто страждає явно надмірно. Його песимізм і недовірливість помічає будь-який, хоча Тополь і намагається вдавати людину веселу і невимушену. На обличчі його часто помітна маска внутрішнього хронічного болю. У мовчазному саможалінні схильний знаходити деяке задоволення. Все ж таки намагається контролювати свій песимізм і не допускати, щоб він перейшов у хронічний стан. У цьому йому сприяє прагнення не показати себе слабким, гордістю та сміливістю.

Іноді песимізм замінюється на утопізм. Тополя сміливо захищає свої погляди, проте в агресію переходить лише тоді, коли помічає, що виявлено його слабке, болісне місце. Загалом, людинолюбний, але тополі заважають дратівливість, мала здатність вгамовувати бурю почуттів, підняту минулим вітром. У сімейних конфліктах схильний демонструвати байдуже мовчання, прикрите посмішкою. У шлюбі та інших тривалих контактах йому важко бути щасливим: він занадто вразливий і до того ж жадає незалежності, щоб у разі чого не було боляче, що важко поєднується з його потребою у ласці.

Проблеми Тополі виникають від того, що ефірно-астральна психіка (ще тваринного рівня) докучає вищій людській. Якщо Тополя все ж таки одружився, він ставиться до збереження стабільності відповідально, пом'якшує тертя, рідко розлучається. Він не егоїст, не скандаліст, а просто натура з загостреною чутливістю, що яскраво помічає найменшу грубість в емоційній сфері, вразлива цими грубощами і мало здатна контролювати свою реакцію. Робота має давати йому емоційний заряд.

Тонкий розум, артистизм, екстрасенсорні здібності, які, мабуть, краще не пробуджувати, якщо поряд немає кваліфікованого духовного наставника. Співчуття живій природі, особливо слабким істотам, спілкування з нею, якщо вона не є агресивною.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: