КФС Кулон № 4 "Кіпаріс" з 25.01 по 03.02; з 26.07 до 04.08

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №4 КІПАРИС 25.01 – 03.02; 26.07 – 04.08. Як мовиться у стародавньому гороскопі, риси народжених під знаком Кіпариса – це сталість, лояльність, інтелігентність, логіка, аналітичний розум..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

26 липня - 4 серпня - Літній Кіпаріс виділяється талантом, красою, щедрістю та силою. Життя, як правило, ставить цих людей вище за інших. Однак, по суті, вони цим не дорожать. Найбільше їх турбують свобода і право робити все, що хочеться.

25 січня - 3 лютого - Зимовий Кіпаріс гранично чесний із собою та іншими. Його вчинки та думки вільні від штампів. Він нікому не нав'язує себе і залишає за кожним право жити так, як йому подобається. І все ж таки в глибині душі йому хотілося б бути тим центром Всесвіту, який притягує оточуючих, змушуючи їх обертатися навколо себе.

Стрункий, міцний, з точеним сильним силуетом та простими правильними рисами. Проте є у ньому щось суворе, щось від людини природи. Не позбавлений вишуканості, є у ньому щось від незіпсованої цивілізації людини. Задовольняється малим та пристосовується до ситуації. Може жити за будь-яких умов і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості та самостійності.

Не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він хоче, – бути щасливим. Уникає всього, що ставило перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин та полювання. Це його можна побачити в човні, який задумався над вудкою і, незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб перебувати серед численної родини або (замолоду) у постійному товаристві приятелів. Чи не сентиментальний. Найчастіше дещо грубувата, але не позбавлена ​​душевного тепла людина; суворий, але водночас і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо.

КІПАРІС любить мріяти і, швидше, дає себе нести течією життя, ніж організує його. Занурений у мрії, думками завжди десь в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета суперечки. Власне, еластичність його характеру – те, що шукають у ньому. Недосяжний у своїй вірності. Буває вірним своїй любові, дружбі, спогадам, і якщо когось обдарує почуттям, то, не вагаючись, можна звертатися до нього за допомогою.

Його інтелігентність має умоглядний характер. Улюблене заняття – міркування на будь-яку тему. Судження продумані і тямущі. Життя його найчастіше тече спокійно та рівно серед тих, кого він любить.

Риси народжених під знаком КІПАРИСУ: сталість почуття, лояльність, рефлексивність, інтелігентність, аналітичний розум, логіка.

Людину, народжену під цим знаком, відрізняє талант дружби, гнучкість характеру, свобода від хибних цілей цивілізації, оптимізм. Йому небагато потрібно для щастя, він сповнений оптимізму, спокійний, не робить трагедії з жодних життєвих обставин, легко адаптується..Справа в тому, що він не ставить перед собою корисливих надцілей: не женеться за успіхом, славою, грошима - просто хоче щасливо жити, йти по життю, не потрапляючи у пастки хибних ідеалів цивілізації. Того ж бажає й іншим.

Дуже вловлює суть тактики "поділяй і володарюй", знає, як легко темрява перемагає того, хто ототожнив себе з певною функцією, вписався в рамки, знайшов свою шістку, став шестернею в робочому чи бойовому механізмі, купився на матеріальні блага угодних темряві правил.

Доброзичливий, ненав'язливий, уникає суперечок, його присутність заспокоює, звільняє від поганої претензійності, він вірний дружбі, завжди готовий прийти на допомогу. Нерідко його готовністю допомогти зловживають, а це зазвичай прощає з поблажливістю богатиря. Проте не терпить зазіхань на свободу самовизначення, наказного тону, крайнього занудства і явної зради - у разі може висловитися прямо і суворо, не переходячи зазвичай у грубість. Нудний начальство не поважає.

Дуже гнучкий характер, розкутість, що й дозволяє йому жити в гармонії зі світом - адже гнучке, як відомо, не ламається, а ламається закоснеле, огрубіле. Гнучкість і приваблює до нього безліч друзів, а друзі – його перша життєва потреба. Вірний, полум'яний у дружбі та любові, при цьому без сентиментальності. Не порожній жаль, але діяльний співчуття - його стиль. Розум живий, ясний, сповнений доцільності.

У роботі багато натхнення, імпровізації, мало формалізму та жорсткого планування. Справи відбуваються за живою потребою. Постійно занурений у роздуми, мрії. Самостійність, гнучкість і невибагливість дають зазвичай урівноважене життя, у поєднанні приємного з корисним серед тих, кого він любить. Жінка-Кіпаріс часто стає подругою ідеаліста, абсолютно не мучачись пов'язаними з цим побутовими проблемами.

Кіпаріс - дерево струнке, гнучке, не схильне до гниття. Він рішуче не допускає у свою душу та стосунки з людьми мікробів ницості, худоби, страху, рабства.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: