Кулон КФС №3 «В'яз» з 12.01 до 24.01; з 15.07 до 25.07

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №3 В'ЯЗ 12.01 – 24.01; 15.07-25.07. Друїди приписують людям, що народилися під знаком В'яза, спостережливість, організаторські здібності, реалізм та виваженість у прийнятті рішень..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

15 - 25 липня - Літній В'яз справляє враження беззахисного створення, зануреного в мрії та ілюзії, що передчуває майбутнє, але губиться в теперішньому. Нерідко він ходить в ареолі творчої особистості. Однак потай йому найбільше хочеться розкласти всі явища життя по поличках, до кожного приклеїти свій ярличок і тим самим раз і назавжди навести лад, щоб усе було зрозуміло, просто і логічно.

12 - 24 січня - Зимовий В'яз вбивчо логічний, послідовний як робот і гранично скупий у вираженні почуттів. Щоправда, у глибині душі він переконаний, що будь-яка логіка ущербна, а будь-які слова порожні, і готовий повірити у диво.

Великий, стрункий, гарний. Дуже привабливий для оточуючих, але має щось стримуюче. Не надто, проте, стежить за собою, одягається з деякою простотою, часто не може розлучитися зі старим улюбленим светром. В'ЯЗ не вибагливий і не любить ускладнювати собі життя. Для нього характерні спокій та врівноваженість. Найбільш помітний недолік – повільність. Схильність до моралізації - найнестерпніша риса.

Всупереч видимості, у нього слабке здоров'я. Прямолінійний і відкритий, роззброює щедрістю. Вірить у людську доброту. Справа, яка захищає, завжди шляхетна, і він вірить, що рано чи пізно досягне визнання. Сильніше за інші переживає невдачі. Вміє багато зробити для користі своїх та близьких, має розвинене почуття відповідальності, обов'язку.

У почуттях пристрасний, може бути навіть палким. Якщо вибір його буде вдалим, то він зуміє створити умови, щоб кохання в його будинку пережило діамантове весілля.

Любит керувати і значно меншою мірою - підкорятися. Чинить вплив на інших і нерідко користується своїм впливом. Вправний в управлінні людьми. Його вимоги також великі, як і кохання, яке він дає сам. Поставтеся до нього терпляче, він вартий цього. Вміє бути дуже відданим. Має здоровий глузд і майстерні руки. Відрізняється живим розумом, конкретним та практичним. Має почуття гумору і часто це почуття рятує його в моменти розчарувань.

Його життя буде приємним і без будь-яких потрясінь, тобто. такий, який він собі бажає.

Риси народжених під знаком В'ЯЗА: спостережливість, організаторські здібності, реалізм.

Людину, народжену під знаком В'яза, відрізняють проповідництво, моралізування, педагогічність, спроби здійснювати ідеал через офіційні структури та прийнятими методами. Спокійний, добре володіє собою. Однак вимогливий до самого себе і завжди помічає помилки та недоліки інших, прямолінійний; його щирість обеззброює, коли він вказує на них.

Його метод: побачити неповноту системи якостей і свідомо доповнити її до гармонії..Вірить у потенційну доброту людей і тому не перестає шкодувати на їхню недосконалість. У цьому знаку етика та педагогіка вступають у активну співпрацю; не дуже грубо, але наполегливо виховуються душі. Принципи, які В'яз проповідує, завжди чесні, він вірить, що рано чи пізно вони будуть визнані та введені в життя, і тому сильніше за інших переживає розчарування.

Його вимоги так само великі, як любов до людей, і можна пробачити йому деякий деспотизм втягування за вуха на небо. За натурою своєю В'яз благородний, готовий на самопожертву, постійно прагне виконати обов'язок облагородження людей. Так само серйозно ставиться до сімейних обов'язків, уважний, вірний у шлюбі. У діях послідовний. Викликає довіру, у професійній роботі користується повагою та визнанням.

Буває трохи нав'язливий, любить впливати, читати мораль, вважає себе мудрим, не так любить слухати інших. Розум живий, проте спрямований, практичний, конкретний. Планує, влаштовує життя дуже розумно, реаліст. Життя зазвичай протікає дуже рівно, без особливих потрясінь, хіба що з регулярними розчаруваннями в повноцінних людях. Часті в його житті тупикові ситуації виникають від того, що він завжди сподівається переламати вже усталені структури, та до того ж прийнятими методами, тоді як багато інших швидко зневіряються і просто створюють нові.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: