КФС Кулон № 22 «Бук» 21.12 – 22.12 – День зимового сонцестояння

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №22 БУК 21.12 – 22.12 – День зимового сонцестояння. Згідно з гороскопом друїдів, у людей, що народилися під знаком Бука, найяскравіше виражені вдумливість, точність, організаторські здібності..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

Принцип Бука – твердість. Він - оплот всіх правил та цілей. Його завдання - організовувати та впорядковувати життя довкола.

Стройний та красивий. Належить до тих, хто доживає до глибокої старості, зберігаючи всі якості, властиві молодості. Йому вдається зберегти хорошу форму, статний силует, спритність та гнучкість рухів. Завжди доглянутий, не цурається деякого кокетства.

Якщо потрапляє у сприятливі умови, то йому вдається досягти успіху у будь-якій галузі. Виявляє спритність і винахідливість у будь-якій ситуації. Сповнений різних планів, які вміє успішно реалізовувати. Не дає збити себе зі шляху. Вміє непогано організувати своє життя.

Стаються з ним напади щедрості, хоча зазвичай він розважливий і безпомилково організує свій бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо.

БУК - істота порядна, має багато солідних якостей, завжди зважує все за і проти, ніколи не покладається на волю випадку. У коханні йому не вистачає фантазії. Ідеальний чоловік (чи дружина). Прагне мати дітей, приблизно організувати свій будинок, добре провести відпустку. У зрілому віці з ним може статися одна або дві пригоди, та й то більше із прагнення довести собі та іншим, що він залишився молодим, привабливим та інтелігентним, має організаторські здібності та здоровий глузд. Виражений матеріаліст. Насамперед хоче бути багатим, а потім, якщо можна, щасливим.

Риси народжених під знаком БУКА: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм. Ключові слова для символу Б.: самостійне вирішення внутрішніх проблем.

Людей, народжених під знаком Бука, відрізняють риси, характерні для стихії Землі: організованість, стабільність, солідність, здоровий глузд, матеріалізм, турбота про збереження форми, про добробут. Таку людину важко збити зі шляху, вона реалізує свої плани, чудово організує своє життя, винахідливий, заповзятливий, але ніколи не ризикує. Економен, але бувають напади щедрості.

У спілкуванні сухуватий, але людина порядна. У коханні йому бракує уяви, буває зразковим чоловіком, прагне мати зразкових дітей та зразково поставлений багатий будинок. Надзвичайно дбає про свою тілесну досконалість: дієта, спорт тощо.

І у віці вміє виглядати у формі. Стихія Землі у чистому вигляді. У цьому вся знаку робиться спроба здійснити кінцеву межу розвитку, але це можливо лише у земних мірках - як застиглий кристал. Можлива паралізуюча, зупиняюча життя дія темряви.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: