КФС Кулон № 21 «Масліна» 23.09 – День осіннього рівнодення

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №21 ОЛІЯ 23.09 – День осіннього рівнодення. Друїди відзначали її основні риси: надзвичайну вірність ідеям та дружбі, аналітичний розум, здатність до дедукції..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

Принцип Маслини або Оліви – пасивність. Вони створені для партнерства та реакції на ініціативу інших.

Невелико, іноді на межі красивого і потворного, але не позбавлене принади. Часто докучає його ревматизм, тому дуже любить сонце і страждає від його відсутності. Врівноважено, спокійно, у ньому немає нічого агресивного, і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Вміє бути терпимим, хоч має власні погляди на життя. Допускає можливість мати власну думку також іншим. Ніколи не втручається у чужі справи.

МАСЛИНА настільки делікатна, що її легко звинуватити в байдужості, але вона зовсім не байдужа. Навпаки, у разі потреби до неї будь-хто може звертатися за допомогою.

У будь-якій ситуації не розлучається з посмішкою. Частково завдяки вмінню володіти собою, але насамперед тому, що вважає безглуздим засмучувати нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою та безтурботності оточуючим.

Хоча ОЛІЯ добра і сердечна, вона має достатню частку розуму і здорового глузду, щоб не дозволити експлуатувати свою доброту. Відрізняється уродженим почуттям справедливості. Все розуміє, вміє увійти в чуже становище, і властива їй неупередженість змушує її забувати про себе. Вона знає про це і наперед із цим мириться. Тому її люблять і цінують, хоча сама вона нічого не робить для того, щоб справити враження на інших. У спілкуванні стримано.

У коханні ОЛІЯ намагається не бути ревнивою, поважає незалежність партнера, навіть якщо приходити через це мовчазно страждати. Трапляється, що йде на поступки, що далеко йдуть, аж до зречення від власної любові. Але це зовсім не говорить про її слабкість та покірність. Просто найважливішим для ОЛІЇ є спокій.

Відрізняється великою інтелігентністю, багато часу присвячує роздумам, любить читати, вчитися та розширювати свій кругозір. Хоча й не прагнути цього, завжди привертає до себе увагу і іноді стає знаменитою. Належить до людей, які приносять оточуючим спокій і щастя, залишають після себе.

Риси народжених під знаком ОЛІЇ: вірність суджень, аналітичний розум, здатність до дедукції та рефлексії.

Оливкове дерево - символ миру, щастя, злагоди, воно присвячувалося римлянами Юпітеру та Мінерві. Оливкове дерево зберігає те саме символічне значення у багатьох азіатських та європейських країнах.

Масліна статечна і спокійна, уникає будь-яких агресивних сцен, не любить ускладнювати існування, має вроджену врівноваженість, вміє бути терпимою і, хоча в неї є своя концепція життя, не заперечує концепцій інших і ніколи не втручається в їхні справи..

Вона зовсім не байдужа до чужих проблем, готова прийти на допомогу, але не нав'язує себе. Тому її люблять і цінують, навіть поважають, хоча вона нічого не робить спеціально, щоб комусь подобатися, і у стосунках з людьми буває дещо пасивна. Хоча вона добра та доброзичлива, їй вистачає розуму та інтуїції, щоб не дозволити себе використати. У будь-яких обставинах М. зберігає самовладання, насамперед тому, що не бачить сенсу даремно витрачати нервову енергію. У коханні ніколи не показує почуття ревнощів.

Терпима до свободи партнера, хоча б і довелося страждати нишком. Це не слабкість чи настрій на явний програш – це її життєва позиція. Спокій їй найдорожче. І спокій – це заразливо. М. приносить людям спокій, умиротворення. Інтелігентна, розумна, жваво цікавиться тим, що відбувається навколо. Багато міркує, читає, любить навчатися, оточувати себе мудрими людьми, приймати знання широким потоком. Китайська філософія даосизму - віддання своєї особистості великому потоку буття без егоїстичного опору - її філософія.

Рівновага тут іньського, жіночого, сприймаючого типу, на відміну від янського, чоловічого типу Дуба. Це полюс не випромінювання, а ухвалення всіх струмів.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: