КФС Кулон № 20 «Береза» 24.06 – День літнього сонцестояння

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №20 БЕРЕЗА 24.06 – День літнього сонцестояння. Людей знака Берези астрологи наділяють надзвичайною фантазією, інтуїцією, м'якістю характеру..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

Її принцип – м'якість. Береза ​​приймає життя таким, яким воно є, виконуючи його закони і слідуючи його течії. Гнучка та аристократична, легка, мила у спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб'язністю, вміє бути делікатною та стриманою, не нав'язує своїх симпатій та настрою, не вимагає нічого і нічого не шкодує.

Скромна до пуританства, але завжди елегантна, без жодного моралізації. Сповнена почуття міри та терпимості, не виносить одного - вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй чужі. Немає в ній і тіні снобізму. Найохочіше жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, аби мати можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, БЕРЕЗА виростає у праці та любить працювати.

Її скромний та делікатний характер визначає її схильність до кохання зі спокійною течією. Сентиментальна, не боїться почуттів надто пристрасних. Буває лояльна та вірна, вміє створити вдома атмосферу затишку та домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв'язки вступає дещо необачно, але ніколи не шкодує про свій вибір.

Характеристика найбільш характерна для БЕРЕЗИ - інтелігентність. Сили її уяви та винахідливість воістину не мають меж. Роботу завжди сприймає творчо. Уміння творчо мислити і втілити свою думку в життя, пов'язані з її працездатністю, відчиняє перед нею всі двері. Незважаючи на те, що може займатися будь-яким видом діяльності, найбільших успіхів досягає в галузі мистецтва. Малотовариська, і це її єдиний недолік. Світське життя, контакти із впливовими людьми не привертають її увагу. Береза ​​часто буває щаслива. Вона так мало вимагає від життя – достатньо їй близького серця та гарної бібліотеки.

Риси народжених під знаком БЕРЕЗИ: м'якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.

Вважається, що люди, народжені під цим знаком, дуже різні залежно від того, вночі чи вдень вони народилися. Люди Б., народжені вночі, відрізняються схильністю до передчуттів. Іноді здатність передбачати майбутні події та обставини зростає в дар пророкування. Народжені днем ​​відрізняються схильністю до особливої ​​безтурботності, але це стосується лише сфери матеріального благополуччя. Коли ж справа стосується правди та справедливості, від безтурботності не залишається й сліду.

І денним, і нічним "Березам" однаково властиві щедрість і жертовність. Вони люблять суспільство, прості та легкі стосунки, завзяті у праці та домагаються непоганих результатів. Їх приваблює добробут, гарантоване майбутнє, проте частіше, ніж інших людей, їх охоплює страх чи заздрість, що затьмарює їхнє життя..Виною тому – нерозбірливість у виборі знайомих, прагнення робити все спільно. Іноді таким людям тісно з іншими, але самотність для них – найгірше. Їхня товариськість невгамовна, це часто шкодить їм. Але подолати себе їм важко.

У справах, у дружбі, у коханні ці люди вважають за краще радитися з оточуючими. Вони так люблять співчуття та співучасть, що іноді приводять близьких у подив. Дрібниці, за якими вони турбують себе та інших, можуть здаватися їм важливими, проте оточуючим така довірливість не завжди подобається. "Берези" схильні до кохання зі спокійною течією, сентиментальні. Вони вміють створити в будинку атмосферу затишку та домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв'язки вони вступають дещо необачно, але ніколи не шкодують про свій вибір.

Маючи хороший смак до речей, такі люди люблять дарувати та отримувати подарунки. Особливо вони полюбляють прикраси. Чим менше комфорту у людей - Берез, тим витонченішими і сильнішими вони стають. Комфорт навіть дещо протипоказаний їм, оскільки призводить до апатії та хворобливості.

Береза ​​гнучка та аристократична, легка, мила у спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб'язністю, вміє бути делікатною та стриманою, не нав'язує своїх симпатій та настроїв. Скромна, із відтінком пуританства. Але це у неї проявляється легко і елегантно, без повчальності. "Б." не виносить вульгарності, розкіш і будь-яка показуха їй чужі. У ній немає й тіні снобізму. Їй підходить жити у селі чи іншому місці, де можна спокійно працювати. "Б." виростає у праці та любить працювати. Не любить рясні страви.

Найбільш відмітна риса знака Берези - інтелігентність. Сила її уяви, вміння творчо мислити та винахідливість відчиняють перед нею всі двері.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: