Кулон КФС Кольцова № 2 Ялиця з 02.01 по 11.01; з 05.07 до 14.07

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №2 ПІХТА 02.01 – 11.01; 05.07 – 14.07. Друїди їй приписують надзвичайну наполегливість у досягненні цілей, винятковий розум, сумлінність та скрупульозність у роботі, схильність до аналізу та аскетизм..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

5 - 14 липня - Літня Ялиця - людина земна. Смачна їжа, рясний секс, господарство, купа дітей та рідних - головні складові її життя, і це життя б'є ключем. Однак у своїх мріях вона постає Музою - прекрасною та недоступною, серце якої можуть торкнутися лише вічних цінностей.

2 - 11 січня - Зимова Ялиця виглядає витонченою естеткою. Вишуканістю манер та доглянутістю вона дасть фору багатьом. Вона ніжна як шовк і холодна, як сталь. Однак потай їй хотілося б дозволити собі просто жити і насолоджуватися земними радощами. Наквасити діжку капусти, влаштувати посиденьки, обаяти доброго хлопця, накупити барахла...

Красива швидше холодною, суворою красою, любить старовинні прикраси, а також пригашені лампи, запахи парфумів, старі речі та повні величі свята. Примхлива і не завжди легка у спілкуванні та спільному житті. Розвинене почуття відокремленості, тому часто почувається самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, проте рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою балакучістю та веселістю. Дуже горда, наполеглива у досягненні поставленої мети.

У коханні рідко задоволена. Вибаглива і незговірлива. Завжди хоче багато отримувати від життя, тому що знає про свої переваги, і їй зазвичай це вдається. Трапляється, їй також закохуватися без пам'яті, і тоді весь світ зазнає аварії. Її любов може бути безмежною.

Винятково розумна, має аналітичні здібності, наукові нахили, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, яка не має нічого спільного з її нахилами та спеціальністю. До роботи ставиться серйозно і досягає певних висот сумлінністю та скрупульозністю. Поставлена ​​перед вибором серед різних рішень обирає найважче. Створення важких ситуацій для себе та інших - ось, власне, її покликання.

Благородна, щоб не трапилося - можна покластися на неї цілком. У будь-якій ситуації вміє не втрачати присутність духу, надію та віру. Піхта вище дрібниць. Вона розбірлива і дрібним задоволенням надає перевагу задоволення у великому.

Риси народжених під знаком ПІХТИ: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, роздумів, логіка, аскетизм.

Людину, народжену під цим знаком, відрізняє сталість устремління, ґрунтовність, послідовність, розбірлива систематичність, пошук у минулому вічного, стриманість, аскетизм. Чарівність Ялиця - суворого, холодного, урочистого типу - як струнка краса чистого, досконалого кристала. У спілкуванні відрізняється почуттям власної гідності, культурою, стриманістю. Ялиця тримається одинаком, замкнута, важка у спілкуванні, у неї високі вимоги при виборі близьких..З " чужими " може бути жорстка, але " своїх " готова великі жертви. У контактах у неї переважає мотив співпраці, розум.

Ялиця чесна, порядна, на неї можна покластися - не підведе. Дуже відповідальна. Потребує над пристрасної галасливої ​​слави, але розумному визнання цінності її праць, зазвичай грандіозних. До роботи ставиться серйозно, виконує її ретельно, сумлінно, не залишає питання, доки вивчила його грунтовно, всебічно, завалює себе роботою, часто бере він чужі труднощі, схильна виконувати всю роботу від початку остаточно своїми руками, не довіряючи іншим ( набагато менше, ніж вона, відповідальним) навіть чорнову роботу.

Навряд чи хтось зможе краще за Ялицю. переробляти гори матеріалу для побудови потужної комплексної системи знань - саме вона зазвичай і береться за найважчі проблеми. Сила її методу роботи - у концентрації на головному та здатності бачити та вибудовувати структуру. Для повноцінності системи вона приваблює матеріал з різних сторін, і її самоосвіта зазвичай перевершує освіту. Часто вона переходить працювати в область, мало пов'язану з її дипломом - вона, можна сказати, схильна сама створювати нові професії, вишукуючи звідусіль всі необхідні для поставленої мети елементи, переплавляючи, перекристалізовуючи сировину до отримання чистої води дорогоцінного кристала, ніким досі не баченого. /p>

Своєрідна, цінує свій індивідуальний стиль, слабо схильна до впливів, майже ніколи не змінює кардинально - швидше доповнює, поглиблює вдосконалює раніше вироблене. У розмові можна нерідко помітити, що вона протиставляє свою думку висловлюванням співрозмовника, як би не приймаючи їх, проте мотаючи їх на вус і знаходячи після них місце у своїй системі. У Ялиця вкрай розвинений принцип неведення чужорідних домішок у чистий кристал. Ялиця впевнена у своїй позиції, у будь-якій ситуації вміє зберегти надію і віру. Коли відчуває перспективу, наполегливо не упокорюється з існуючим станом речей. Мітить високо, дуже розбірлива, надає перевагу радостям вищого порядку дрібним нижчим задоволенням, аскетична.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: