КФС Кулон № 19 «Дуб» 21.3 – День весняного рівнодення

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №19 ДУБ 21.03 – День весняного рівнодення. Рішучий, має практичний розум і організаторські здібності..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

Принцип дуба – активність. Він постійно діє, несе себе світу, надаючи енергію та прискорення всьому навколо.

Полон життя, сили та краси, що не має в собі нічого крихкого. Рухи величні та сповнені достоїнств, будять у людях повагу своїм солідним виглядом. Абсолютно здоровий, що в його випадку дуже важливо, тому що не переносить слабкості та хвороб, а вид крові може призвести до непритомності.

Дуже відважний, але його сміливість походить не стільки від його духовних якостей, скільки від надмірної гордості. Не хоче, щоб його вважали боягузом і попереджаючи гострі обставини, реагує різкіше, ніж потрібно. Витриманий і вольовий, немає звички відходити від раніше прийнятого рішення і, зазвичай, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має також погані сторони: ДУБ не вміє бути гнучким і його непримиренність завдає йому клопоту. Досяг би багато чого, якби зміг хоч трохи бути дипломатом.

Сам він більш ніж незалежний. Не переносить жодних обмежень та його
дії часто межують із свавіллям. Проте він поважає думку та незалежність інших. Привітний і гостинний, вірний у дружбі, але не завжди буває таким у коханні. Являє собою істоту непостійну, жертву чергових захоплень, впевненого, що "тепер це вже назавжди". У шлюбі може з часом стати розсудливим.

Ті, що міцно стоїть на ногах, ніби врос у своє оточення продовжує і розвиває ситуації, що склалися. Не прагне змін і з невдоволенням приймає зміни, викликані діями інших. Він – консерватор. Незважаючи на те, що час він здатний на безкорисливі вчинки, завжди пам'ятає про свою вигоду і всю увагу концентрує на особистих проблемах. Чужинець життя його не цікавить.

Поглинають його конкретні справи, мислить ясно і по-діловому, є людиною дії, не позбавленою інтуїції. Належить до людей, які незалежно від обставин завжди залишаються при своїх інтересах. Зазвичай, своїм близьким він забезпечує життя в повному достатку.

Риси народжених під знаком ДУБА: рішучість, точність а вчинках, практичний розум, реалізм, спостережливість, організаторські здібності.

Людей, що народилися під знаком Д., відрізняють рівновагу, міць, життєву енергію, відвагу, гордість, незалежність, шляхетність. Це саме початок Зодіаку, і тому саме час для великих починань. Сила не лише психічна та фізична, а й моральна.

У будь-якому випадку поводиться стійко та героїчно. Навіть жінка, народжена під цим знаком, не потребує захисту і найчастіше сама є сильнішим партнером. Через високий тонус життєвої енергії здоров'я прекрасне, не переносить лікарів, ліків, нездужань, хникання..Відвага його часто поєднується з почуттям побоювання, але воно походить з гордості.

У відносинах егоцентричний, незалежний, не терпить тиску та обмежень. Непорушно врівноважений серед життєвих бур. Ця велика рівновага не є мертвим спокою тупості, але збалансований синтез багатьох струмів вищої напруги, готовий до будь-якої дії, до будь-якої несподіванки, без суєти не впевненої у своїй повноцінності істоти.

Упевнено безкомпромісний, що не всім подобається. При цьому ліберальний, поважає свободу та погляди інших. Доброзичливий, гостинний. У коханні, навіть з першого погляду, схильний вірити, що зустрів кохання на все життя. З віком до шлюбу ставиться розумово, уникає змін. Те саме й у справах: починає незламним новатором, але потім, будучи задоволеним досягнутим, може закосніти, спрямовуючи енергію вже збереження стабільності. Думає ясно, реально, конкретно. Твердо стоїть на землі.

У роботі - людина дії, не позбавлена ​​інтуїції. Д. - благородне дерево, під гілками якого можна знайти захист. Це дерево правосуддя, патріарх лісів, символ лісозахисту.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: