КФС Кулон №18 «Інжир» з 14.06 до 23.06; з 12.12 до 21.12..

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №18 ІНЖИР 14.06 – 23.06; 12.12 – 21.12. По лісовому гороскопу народженим під цим знаком приписують практичний розум, спостережливість та імпульсивність, організаторські здібності..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

14 - 23 червня - Літній Інжир справляє враження людини, яка нічого не сприймає всерйоз. У серйозній розмові він каламбурить, обіцянки виконує з точністю навпаки, а одягається так, що можна подумати, ніби в дзеркало він не заглядає. Насправді йому далеко не байдуже, як до нього ставляться. Він хотів би блищати талантами, говорити афоризмами, справляти враження та викликати повагу.

12 - 20 грудня - Зимовий Інжир схожий на правителя маленького королівства. Його досягнення мають гучний резонанс, а авторитет є непорушною твердинею. Він прихильно приймає знаки уваги з боку свого оточення і милостиво керує підданими. Але насправді йому хотілося б триматися простіше, спілкуватися без офіціозу і робити все, що заманеться, не зважаючи на думку суспільства.

Це ФІГОВЕ дерево делікатне, з виразними рисами. Не має краси, але не залишається непоміченим. Дещо вразливо і з деякими комплексами, не скрізь почувається добре. Вимагає життєвого простору та тепла. В'яне в несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. У таких умовах його охоронна система слабшає, і необхідно бути дуже уважною, щоб дерево не занапастити.

Має сильно розвинені сімейні почуття. Випробовує необхідність постійного контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не можуть це оцінити і виправдати його надії. Воно має потребу в стабільності, незважаючи на те, що саме не дуже багато в чому.

Характер емоційний та поблажливий. Розплачується часом за це душевним спокоєм та радощами життя, тим більше, що виявляє опір спокусам. Хоча й непостійний (частіше у думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов'язки. На нього можна покластися. Працює старанно, хоча в глибині душі лінивий. Імпульсивний і сповнений добрих намірів, але життя проходить у постійній боротьбі зі своїми слабкостями.

ІНЖИР - реаліст і завжди буває діловитим і заповзятливим. Це дерево є справжнім скарбом для своїх близьких. Воно приносить добрі плоди. Посади його у своєму саду і добре доглядай його - не пошкодуєш. Воно належить до тих, з якими варто одружитися. Але не чекай від нього чудес, він не належить до романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, ніж "якісь фантазії". Будь-яке дерево без комплексів, що його зрозуміло, добре з ним поєднується. Але увага: ФІГОВЕ ДЕРЕВО дуже уразлива!

Риси народжених під знаком ІНЖИРА: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Для людини, народженої під знаком І.., характерні простота, лагідність, сердечність, потреба у постійному контакті з близькими. Цьому дереву потрібне тепло, простір, кохання. У несприятливих умовах чахне, йому важко переносити мінливості долі - стає сумним, сповненим гіркоти і засихає. У такі періоди його захисні сили слабшають і треба бути обережним, інакше його легко занапастити. Людина цього знака сильно розвинені родинні почуття, він відчуває потребу у постійному спілкуванні з близькими. І. ласкавий та емоційний, платить за увагу гарним настроєм та життєрадісністю.

Хоча в глибині душі він лінивий, терплячий, без особливих претензій виконує прості повсякденні обов'язки, намагається не розслаблятися, долати свої слабкості. Реаліст, що стоїть на землі обома ногами, буває діяльним і заповзятливим. Це дерево - справжній скарб, скарб для близьких, його зусилля приносять плоди, причому дуже солодкі. Однак не варто чекати від нього чогось неземного, І. не з романтичних коханців: прості почуття він цінує вище за всякі фантазії. Любить життя взагалі, а сімейне особливо.

Любит бути оточеним гарячими почуттями, і не лише подружніми. Чуттєвість разом із непостійністю приносять йому багато складнощів, турбот, страждань. Відносини з усіма по-родинному сентиментальні. Особистість, однак, сильна, незалежна у судженнях, не виносить протидії. Сердечно ставиться до дітей і тварин, слабких істот, його тягне на природу. Це знак із акцентом на ефірному, біопольовому плані матеріальності, плані фізіологічного життя, обміну енергіями простих емоцій, де тіло є храмом.

Тут власній мові тіла можна довіряти: воно мовить вищі істини космічного життя, маніфестуючи простими процесами тіла-мікрокосму (живлення, дихання, рух тощо) абсолютно аналогічні життєві процеси Макрокосму.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: