КФС Кулон № 16 "Ясен" з 25.05 по 03.06; з 22.11 до 01.12

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №16 ЯСЕНЬ 25.05 – 03.06; 22.11 – 01.12. Здатний грати своєю і чужою долею, часто ризикує у справах, проте, як вважали друїди, неабияка інтуїція та аналітичний склад найчастіше рятують людей знака Ясеня..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

25 травня - 3 червня - Літній Ясень - сама безпосередність. Він обов'язково має сам все спробувати, сам у всьому переконатись. "А чому не можна?!" - постійно дивується він, немов дитина, що тільки-но почала пізнавати світ. Але в ідеалі Літній Ясень прагне перевершити всіх мудрістю та успіхом, стати прикладом, взірцем для наслідування, проголошуємо істини та законодавцем мод. Це чудове потужне дерево. Приємно виглядає, має стрункий силует, елегантний і вільний у рухах. Подобається собі. Однак постійно жити з нею нелегко. Має живий характер і дуже вимогливий. Прагне до того, щоб про нього дбали, думали і жили так, як йому найбільше подобається робити тільки те, що йому хочеться. А оскільки має тяжіння до самостійного та незалежного життя – не всі добре переносять це.

Сміється з життєвих труднощів, що створює враження безвідповідальності та безволі. Але це лише видимість. ЯСЕНЬ дуже добре знає, чого хоче, і ще краще – чого він не хоче. Самолюбний у всьому, що стосується власного успіху та благополуччя.

У прагненні до власного щастя настільки егоїстичний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети. Егоїст, але не скупець. Щедрий, ділиться всім. Ця примхлива натура у сфері любові виявляє зовсім інші риси: буває обережний, постійний, завбачливий.

Власне, у цій галузі ЯСЕНЬ має найбільші успіхи та вміє добре вибирати, зважувати всі за та проти. Його шлюб з любові одночасно буває і шлюбом з розуму. Рідко помиляється і докладає багато зусиль, щоб організувати сімейне життя, і це часто вдається. Його розум ґрунтується насамперед на інтуїції. Оригінальний і сповнений фантазії.

Так само, як і Горобина, верба і горіх, ЯСЕНЬ має незвичайний дар проникливості. Нерідко любить бавитися грою в пророка і, коли виконуються його пророкування, то слава його розуму і проникливості ще більше зміцнюється. ЯСЕНЬ завжди небагато грає з долею. Але це дерево надійне, не бійтеся сховатися в його тіні.

Риси народжених під знаком ЯСЕНЯ: інтелігентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.

22 листопада - 1 грудня - Зимовий Ясень грає важливу персону: має три вищі освіти, володіє п'ятьма мовами, начитаний та успішний. Носить себе так, ніби вийшов на подіум, а каже – ніби відкриває істини. Проте в глибині душі йому найбільше хочеться просто розважатися і отримувати нові враження. Для людини, народженої під знаком Ясеня, характерний ранній сміливий талант; або успіх, або відхід від світу; все у кращому вигляді чи нічого. Характер живий, рвучкий, вимогливий.

Ясен наполягає на праві жити як йому подобається і робити тільки те, чого є полювання..Налаштований утвердити в житті свій самобутній, оригінальний стиль, без цензурних урізань з боку побуту - цієї маячної реальності, не пристосовуючись до звичайних обмежень, стандартів, забобонів. Тому йому доводиться трохи повоювати, помахати мітлою, розчищаючи пряму дорогу своєму духові. Ясен – максималіст. Якщо досягає, то вже справді великого успіху, якісного і вчасно. Це робиться з боєм - найвище досягнення дається у вищій напрузі. Якщо результати дрібні, воліє не йти на компроміси, не протягувати хоча б частину роботи, навіть зовсім залишити цей шлях, залишити все і всіх, з цим пов'язаних. Він вміє легко жертвувати дрібними зв'язками, і велике не зволікає з'явитися натомість. Йому потрібне яскраве явище успіху. Імовірність успіху він майже завжди передбачає заздалегідь, інакше навіть не береться за справу всерйоз.

Він знає, що судилося втілити, чому настав термін. На тих же принципах заснований його звичайний успіх у коханні: він рідко помиляється, зваживши всі "за" і "проти", проявивши розважливість і прозорливість, укладаючи шлюб одночасно за коханням та за розумом, а потім докладає багато зусиль на налагодження сімейного життя. У коханні та дружбі оригінал та фантазер, так само як і у творчості. Дотепний, розум заснований насамперед на інтуїції. Ясно уявляє свої здібності, навіть поки що не реалізувалися, впевнений у них. Ясен обдарований особливою проникливістю, ясновидінням, нерідко любить грати у пророка. Егоцентричний, але не скупий, щедро ділиться всім, що має. Завжди трохи грає з долею, шукає незвичайного, але щасливого.

Він розуміє принципи успіху: духовна мета, рішуче прагнення, освіта каналу у вищий світ, жертвування нижчим і дрібним, відсутність сумніву, індивідуальний творчий синтез, втілення не якнайшвидше, але в об'єктивний еволюційний термін. Цей ранній талант зовсім не прагне наслідувати старечий земний досвід, заражений гниллю, але вирощує стиль безпосередньо з первинного чистого зерна. Опора на авторитети та керівництво земних начальників йому зовсім не потрібні. Не дуже потрібна і класична освіта. Вчителем виступає його власний всезнаючий (як, втім, і в усіх людей) дух. Іноді трапляється свідоме спілкування з духовними Вчителями з найвищих світів.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: