КФС Кулон №15 "Каштан" з 15.05 по 24.05; з 12.11 до 21.11

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №15 КАШТАН 15.05 – 24.05; 12.11 – 21.11. Друїди відзначали в людях Каштана відвагу, проникливість та організаторські здібності..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

15 - 24 травня - Літній Каштан може здаватися впертим та замкнутим. Якщо він щось вирішив, переконати його майже неможливо. Досягти його довіри вдається ліченим одиницям. Але справжнє його бажання - дбати про когось, відчувати спорідненість душ, розуміти без слів і довіряти без огляду

КАШТАН дуже гарний, навіть декоративний, але не намагається підкорити оточуючих своєю привабливістю. Потребує простору, сповнений жвавості та сили. Має вроджене почуття справедливості, будь-яке порушення її буде для нього стимулом до мимовільного протесту. Він готовий обстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки. Неприязно ставиться до обачності, до будь-яких тактичних і дипломатичних хитрощів, чим часто ненавмисно відновлює проти себе людей. Відсутність гнучкості у спілкуванні з іншими призводить до того, що він змінює багато занять і відчуває багато розчарувань, які пам'ятає довго, оскільки дуже вразливий та чутливий.

Незважаючи на наполегливість та витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому зазвичай не має матеріальних проблем. Велике значення надає правилам моралі та схильний до пуританства, незважаючи на певну чуттєвість. Несподіваним у ньому є потяг до життєвих зручностей. Іноді справляє враження непристосованого до життя, але це лише наслідок неприязні та відсутності довіри до себе та інших.

КАШТАН занадто незговірливий, щоб знайти взаєморозуміння, і часто користується славою людини недобросовісної. Можливо, це пов'язано з його пристрастю шокувати інших. Потребує багато кохання, але сам може любити по-справжньому лише один раз і тому йому важко знайти щастя. Потреба в коханні та водночас страх, що його можуть не полюбити, ускладнює його стосунки з партнером. Його комплекси проявляються у поведінці, що викликає, і часто незрозумілі для оточуючих.

Розумове життя - живе і конкретне, що ґрунтується на спостереженнях. Обдаровує, швидкий і точний, але має схильність до мрійливості та філософських роздумів. У його житті багато залежить від оточення. Повний розвиток здібностей отримує лише тоді, коли знаходить у своїх близьких співчуття та розуміння.

Риси народжених під знаком КАШТАНА: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.

12 - 21 листопада - Зимовий Каштан не прагне нічого змінити, приймаючи життя таким, яким воно є. М'який та емоційний, він радіє як дитина і засмучується до сліз. Але в глибині його душі таїться все старець, який побачив, який нічому не дивується, мало у що вірить і хоче лише одного: відгородитися від суєти світу і будувати життя по-своєму..Для людини, народженої під знаком Каштана, характерні боротьба за справедливість, проти посередницького паразитизму, безрозважливість. Реагує бурхливо, не думаючи про наслідки для себе, не підлабузнюючись, не прагнучи сподобатися і догодити сильним світу цього. Він з'ясовує правду.

Йому гидка всяка обачність, хитрі дипломатичні маневри, тому він часто відновлює людей проти себе. Звідси безліч невдач та розчарувань, що залишають рани через його чутливість. Послідовний і стійкий, К. все ж таки не впертий, вміє бути розважливим і далекоглядним, з честю виходити з бою. Надає великого значення моральним підвалинам, трохи пуританин.

Через пристрасну принциповість може здаватися непристосованим. Часом любить шокувати оточуючих. Занадто самобутній, його не розуміють, а це все ж таки нервує його, розвиває комплекс невпевненості у своїх силах, що, у свою чергу, може породити демонстративну гордість. У К. дуже велика потреба у коханні, але він однолюб, тому йому важко знайти партнера. Жага кохання і водночас страх, що його не люблять, ускладнюють його стосунки, формують поведінку, незрозумілу для партнера. Сімейного життя відданий, практичний, винахідливий, добре справляється з домашніми справами. Розум живий, безпосередній, що швидко виділяє суть речей, схильний до створення практичних теорій. Має схильність до філософських роздумів, мрійливості, а потім філософія прямо впроваджується в життя, без розслаблення, динамічно, зі кмітливістю.

Життєвий успіх залежить від обставин і оточуючих його людей. Він досягає повного розквіту тоді, коли зустрічає розуміння та співчуття, співробітництво, інакше йому все життя доводиться боротися із труднощами на стадії затвердження проекту. Сам будучи сильним "ходоком" у вищі світи, звідки й беруться його піднесені якості, він здатний битися за життя, щастя, просвітництво всіх, навіть якщо цього не цінують тихо, що солодко сплять у тихому затишному болоті. Як практичний філософ він намагається опустити небо на землю, одним махом, без проміжних наближень, ігноруючи рабські звички та спроби спотворення при проходженні через астральний рівень, прагне здійснити у світі пряму подобу вищого Буття.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: