КФС Кулон № 14 "Жасмин" з 01.05 по 14.05; з 03.11 до 11.11

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №14 ЖАСМІН 01.05 – 14.05; 03.11 – 11.11. Друїди наділяли народжених під знаком Жасміна гострим критичним розумом та прозорливістю..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

1 - 14 травня - Літній Жасмин ніколи не проґавить своєї вигоди і у відповідь на найменше прохання відразу ж порахує, скільки це буде тобі коштувати. Але в глибині душі він вірить у диво, говорить віршами та мріє про ідеальне кохання.

3 - 11 листопада - Зимовий Жасмін справляє враження поетичної натури та знавця людських душ. Проза життя йому як би немає. Однак за цим часом стоїть незадоволена потреба у налагодженому, забезпеченому житті та теплому гніздечку з геранню на віконцях.

Рухливий, живий і товариський, він завжди притягує до себе вільною та вмілою бесідою, окрім свого бажання стає центром уваги. Зазвичай саме від нього очікують на створення невимушеної обстановки в суспільстві. Усім видається врівноваженим, веселим та без життєвих проблем. Тільки найближчі знають, як він, по суті, чутливий і здатний розчаровуватися. Тому, як не намагається ЖАСМІН це приховати, він від народження – песиміст.

Те, що в інших є недовірливістю, у нього перетворюється на розважливість і призводить до дій обережним та далекоглядним. Те, що в інших є підозрілістю, у нього лише глибоко прихований резерв. Він, як ніхто інший, розуміє перевагу у дипломатії та вмінні організації гармонійних відносин з іншими. На жаль, ці переваги рідше виявляються у його власному будинку. Тут він шукає задоволення потреб у незалежності. Не любить відчувати себе пов'язаним, не любить обмежень (обов'язки пригнічують його), незважаючи на те, що завжди підпорядковується своєму обов'язку.

Йому не чуже почуття відповідальності, проте воно не завжди викликає у ньому найкращий настрій. Життя у шлюбі з ЖАСМИНОМ не легке. Тим більше, що він швидко розчаровується та набирається упереджень. Любить дітей і добре почувається з ними. Не чекаючи багато життя, з дітьми він пов'язує великі надії. Найбільш складні питання вміє пояснити їм просто і ясно, робить це старанно та розважливо. Діти приносять йому в житті найбільшу радість та задоволення.

ЖАСМІН не є матеріалістом, але часто непогано заробляє. Не боїться роботи, його інтелігентність та жвавість думки високо цінується начальством. Риси народжених під знаком ЖАСМІНА: критичний розум, інтелігентність, поєднана з фантазією, інтуїція.

Людей, народжених під знаком Жасміна, відрізняють душевність, емоційний контакт у компанії, пошук вільної общинності майбутнього, схильність до туги. Рухлива, жива, товариська, людина Жасміна приваблює свободою та вмінням підтримувати бесіду. Він стає центром уваги, від нього чекають, що він підніме настрій. Він здається врівноваженим, веселим і таким, що не замислюється..Але близькі люди знають, наскільки він насправді вразливий і як його легко розчарувати. Сам той, хто вміє здійснити ідеал гуманних емоційних відносин, вільної общинності без насильства однієї волі над іншою, він майже не знаходить у цьому, ще дуже недосконалому світі хоча б тимчасово стійких перемог цього ідеалу. Реальний стан речей в астрально-емоційному плані буття йому видно надто виразно.

Скільки вистачає душевних сил, він намагається впроваджувати ідеал, відмивати брудні душі, пом'якшувати чужу грубість. У великих компаніях завжди знайдуться нові люди, які ще не розчарували Жасміна, але в постійних зв'язках песимізм часто перемагає. Незважаючи на дипломатичність та почуття обов'язку, подружні, сімейні звичаї відносин для нього часто нестерпні. Він не любить бути пов'язаним чи підневільним, ображається на потворні обмеження сучасного сімейного побуту, ненавидить мертві "дорослі" монотонні ігри, не бажає підігрувати.

Щодо дітей він набагато терпиміший. Не чекаючи багато чого від відмерлого життя, саме на дітей покладає великі надії. Найскладніші питання він вміє роз'яснити просто і ясно, виховує розумно та ретельно. Діти і приносять йому найбільше радості та задоволення. Чи не матеріаліст. Роботи не боїться, яке живий розум високо цінується начальством. Тяга до мистецтв. У знаку Жасмина розмиваються жорсткі структури, стан наближається до хаотичного полюса первинної матерії, речовина оживає, і музика сфер наново творить світ. Однак треба бути настороже: через хаотичний початок натиск темряви полегшений, туга виникає саме таким чином, від зіткнення живих струмів з отрутами темряви, що паралізують.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: