КФС Кулон № 13 "Горіх" з 21.04 по 30.04; з 24.10 до 02.11

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №13 ГОРІХ 21.04 – 30.04; 24.10 – 02.11. Астрологи вважають людей знака Горіха чудовими стратегами та тактиками з неабиякими організаторськими здібностями..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

25 жовтня - 2 листопада - Літній Горіх здається пристрасним, сильним, азартним. Він постійно спокушає долю, створюючи ситуації на межі ризику. Але в глибині душі він життєлюбний і прив'язаний до земних благ, а вільне поводження з ними змушує його лише гостріше відчувати задоволення володіння ними.

21 - 30 квітня - Зимовий Горіх справляє враження найблагополучнішої людини на світі, граючи збирає навколо себе все найгідніше, найцінніше і найприємніше, обростаючи речами, зв'язками, грошима. І все ж таки наодинці з собою він мріє про боротьбу,риску, небезпеку, і розмаїття того, чим він ризикує, лише збільшує його азарт.

Природність у його очах не є гідністю. Він дбає про стиль, тонкі і вишукані манери, насправді ж він просто боязкий. ГОРІХ часто складається з протиріч, буває примхливим, агресивним, егоїстичним. Але він так само гостинний, ввічливий, сміливий у задумах.

Він може бути як лояльним і вірним, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він вчинить у тому чи іншому випадку і як з ним поводитися. Без жодних підстав дарує і позбавляє своєї дружби та любові. Іноді сам любить страждати і із задоволенням змушує страждати на інших. Йому треба обов'язково ускладнювати ситуацію. Мучений потребою прояву своєї винятковості, ревнивий і привітний, горіх не відрізняється врівноваженістю. Якщо любиш його або перебуваєш з ним у дружніх відносинах, будеш постійно схильний до несподіванок. Займися ним, якщо відчуваєш, що зможеш протистояти його впливу, інакше він цілком підкорить тебе своїй волі.

У житті вміє бути чудовим стратегом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, вирішується на підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими докорами совісті. Часто підкорює оточуючих швидкістю дій. Однак зустрічаються і горіхи-тихоні.

Прагне, щоб його життя не було повсякденним. Чи не боїться ризику, не намагається подобатися, не визнає компромісів, не ходить протоптаними доріжками. У ГОРІХА буває багато друзів, а також багато ворогів. Вважає, що може розраховувати тільки на себе самого. Дбає про збереження власної незалежності та відокремленості. Іноді буває особливою, яку не можна не помітити і на яку доводиться рахуватися.

Риси народжених під знаком ГОРІХА: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.

Для людини, народженої під знаком Оріха, характерні воля, твердість, виконання обов'язку, примус до відповідальної праці себе та інших, натиск, неврівноваженість. Він завжди хіба що пробивається через міцну психологічну шкаралупу. Легкої безпосередності явно бракує..

Вкрай працездатний, дисциплінований, не відпочиває сам і не дає відпочивати іншим. Велика біда цього знака - схильність бачити суспільство як механізм, у якому люди подібні до шестерень, зобов'язаних виконувати свої функції. Схильний надавати зайвий тиск на волю інших. Але він, виконуючи моральний кодекс, також чесний, шляхетний, гостинний, щедрий. Їм рухає суворе почуття обов'язку. Але якщо життя - це боротьба, як він схильний рахувати, і діяти треба серйозно і послідовно, як він любить, обов'язково потрапляєш у крайнощі, далекі від золотої середини. Він не відрізняється врівноваженістю, пристрасний, ревнивий і вразливий, який страждає потребою винятковості. Може бути і лояльним, і свавільним, вірним і непостійним, і ніколи не відомо, чого від нього чекати.

Несподівані реакції, великі емоції. Без видимого приводу дарує і забирає дружбу та кохання, схильний ускладнювати ситуації. Навіть співпраця не дуже стабілізує стосунки. Намагається не жити банальним життям, задуми його сміливі, не боїться ризикувати, не йде на компроміси. У нього багато друзів і стільки ж недругів, але він вважає, що можна покладатися лише на себе. Намагається зберегти свободу самовизначення, тому його помічають і з ним зважають. Він потребує визнання. У житті вміє бути чудовим стратегом, оцінювати наслідки своїх починань.

Часто шокує оточуючих, виступаючи в образі громовержця або похмурого гумориста. Але трапляються також мовчазні горіхи. У глибині душі така людина сором'язлива. Наслідком комплексу неповноцінності буває чи скутість, чи груба агресивність. Великі праці дозволяють здобувати великі знання.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: