КФС Кулон № 12 "Клен" з 11.04 по 20.04; з 14.10 до 23.10

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №12 КЛЕН 11.04 – 20.04; 14.10 – 23.10. Люди, що народилися під знаком Клена, живий характер, почуття гумору, аналітичний склад розуму і велика здатність до дедукції..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

14 - 24 жовтня - Літній Клен поступливий і дипломатичний, ніколи не нав'язує свою точку зору і завжди знаходить кошти, щоб дійти згоди зі співрозмовником. Його вважають чудовим партнером та співробітником. Але в глибині душі він зарозумілий, самовпевнений і вважає себе верхом досконалості.

11 – 20 квітня – Зимовий Клен – натура рідкісної широти. Речами, які потрапляють під руку, розпоряджається як власними, оточуючих вважає своїми підручними, а ідеї та думки, що сподобалися, - власними. Однак у душі він найбільше потребує схвалення, злагоди або незалежного судження.

Акуратний, доглянутий, іноді навіть трохи кокетливий. Часто буває там, де найцікавіше. Стежить за модою. Не належить до пересічних особистостей. Повний енергії та бадьорості, невтомний. КЛЕН, як то кажуть, завжди на висоті становища. Його можна зарахувати до індивідуалістів. Хоча за своєю природою КЛЕН стриманий і несміливий, він може приймати ризиковані рішення, в основі яких лежить не стільки матеріальний фактор, скільки життєвий інтерес. Не любить засиджуватися вдома, охоче дізнається про нових людей. Має дар викликати людей на відвертість. Але не варто побоюватися, якщо щось йому розповів, - він ніколи не засуджує чужих вчинків і не каже про чужі секрети.

Зазвичай буває сповнений планів, найчастіше незвичайних, екстравагантних. Любить всілякі новинки, з ентузіазмом захищає нові ідеї, але рідко реалізує власні проекти. Однак це не заважає йому отримувати задоволення від своїх широких горизонтів. Є в ньому і крапля цинізму. Він не любить і не боїться громадської думки. Навпаки, йому подобається, щоб про нього говорили.

У коханні він складний. Іде дивовижними та непередбаченими дорогами. Але це не означає, що він не зможе знайти щастя, якщо зустріне партнера з аналогічним мисленням та смаком. Розум має ясний та проникливий. Незважаючи на те, що сповнений проблем, не позбавлений ні уяви, ні інтуїції. Одним словом, характер багатосторонній.

Риси народжених під знаком КЛЕНА: живий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму.

Для людини, народженої під знаком Клена, характерні поривання з минулим, пристрасть бути оригінальною, цікавість до новинок, нових людей, побудова повітряних замків. Клен - знак, де легко рвуться старі набридлі зв'язки, знімаються заборонені печатки, відчиняються двері, починаються нові шляхи, де тріумфує поклик новизни, де сміх перемагає страх.

Людина Клена оригінальна, виділяється з натовпу. Дуже хоче подобатися. Любить, щоб про нього говорили, чутливий до похвал, самолюбний. У такої людини живий характер, багата уява, почуття гумору, він сповнений енергії та бадьорості..Хоча він не такий уже сміливий, здатний прийняти зухвале рішення, не так з матеріальних міркувань, як з цікавості.

У нього завжди маса задумів, часто екстравагантних. Любить усілякі новинки, з ентузіазмом заступається за передове, але рідко реалізує власні проекти. Однак це не заважає йому отримувати задоволення від своїх поглядів. Завжди хоче почуватися незалежним у рішеннях. При спробі нав'язати йому рішення схильний діяти прямо навпаки, хоч би й на шкоду справі. Загальноприйняте схильний вважати хибним за визначенням. Дуже любить бувати поза домом, знайомитися з новими людьми. Не докладаючи зусиль, вміє викликати на відвертість.

Йому не бояться сповідатися, бо він не має звичаю засуджувати вчинки, минулі помилки інших. Завжди готовий допомогти іншим у розкутості. У коханні складний, ходить непередбачуваними шляхами. У нього гарний інтелект, легкість засвоєння знань, гарна пам'ять та уява. Інтелектом він будує повітряні замки дуже непогано, у цьому його покликання. Але він нерідко забувається і претендує на практичність своїх грандіозних проектів та свою здатність реалізувати їх, що вже не обов'язково відповідає дійсності.

Необґрунтовані претензії ведуть до самообману та комплексу неповноцінності, нервозності. Така у нього зворотний бік оригінальності. Вийти з комплексів може лише дограючи роль остаточно, не залишаючи легкого ставлення до своєї діяльності, почуття гумору. Із серйозністю повертається страх, і гра йде нанівець. Геніальний блазень, клоун, не боїться критики і так перемагає сатанізм старого світу.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: