КФС Кулон № 11 «Горобина» з 01.04 по 10.04; з 04.10 до 13.10

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №11 РЯБИНА 01.04 – 10.04; 04.10 – 13.10. Астрологи наділяють її розумом, фантазією у поєднанні з великою інтуїцією..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

5 - 13 жовтня - Літня Горобина примхлива, мінлива і суперечлива. Рідко висловлює власну думку, проте чужі часто відкидає. На самоті чахне від туги, у будь-якому суспільстві обстоює свою незалежність. Проте вона почувається лідером і мріє згуртувати оточуючих навколо своїх справ та ідей.

1 - 10 квітня - Зимова Горобина - ватажок і заводила. Де б і що б не починалося, вона захоплює ініціативу і змушує всіх "танцювати під свою дудку". Однак у глибині душі її найбільше хвилює, яке враження вона справить у суспільстві. Вона прагне чимось здивувати оточуючих, а чим і навіщо - не так вже й важливо.

За крихкою зовнішністю ховається стійка натура. Мила і приваблива, а легкою ходою можна судити і дізнатися її здалеку. Посмішка майже не залишає її обличчя, не стільки через внутрішню веселість, скільки завдяки самоконтролю. Вміє підкреслити власні гідності, любить добре одягатися. Має гарний смак.

Швидко звикає до змін. Любить доставляти ближнім радість, навіть на шкоду собі. Не егоїстична, але дещо егоцентрична. Самостійна, але іноді дозволяє поставити себе у залежне становище. Прагне, однак, жити самостійним життям. Велике почуття відповідальності змушує її почуватися винною за все, що відбувається (комплекс провини). Контакти із нею важкі, а взаємини складні. Їй бракує простоти.

Її відрізняють чутливість до зовнішніх впливів, любов до прекрасного, лояльність та привітність. На неї завжди можна покластися. Іноді буває наївна та дозволяє себе експлуатувати. У коханні дає багато, але й вимагає багато чого. Постійно перевіряє почуття. Її не можна дурити, не можна розчаровувати, вона не пробачить.

ГОРЯБИНА не продасть. Її особисте життя дуже багате. Сповнена турбот про завтрашній день. Передбачлива, що часто наводить на думку про подружні зв'язки з нею. Дуже розумна і часто дуже ефектна. Трапляється, що деякі свої плани не реалізує, забруднивши у буденних справах.

Риси народжених під знаком Горобини: чуйність розуму, фантазія, схильність до синтезу, інтуїція, уява.

Правитель цього знаку Уран. Люди, що народилися під знаком Горобини, мають дар передбачення і чіткі гуманістичні принципи. Однак вони замкнуті, і їхні пророцтва далеко не завжди сягають решти людства.

Під їх холодними манерами ховається певна пристрасність, яка потрібна їм для того, щоб довести свою правоту фанатикам та невігласам.

Люди Рябіни, що народилися в першій половині місячного місяця, нетерплячі, і на них чекає чимало розчарувань на шляху до утвердження своєї "великої правоти"..Хоча в особистому житті ці люди можуть бути абсолютно стримані, їхня невгамовна жага до реформ допоможе почати великі суспільні перетворення.

Люди, що народилися в другій половині місяця, менш стримані, але схильні обіцяти більше, ніж вони можуть зробити насправді. При цьому у них не можна відібрати їхні здібності до натхнення, потужного впливу на інших людей та небайдужого ставлення до будь-яких спроб ущемити права особистості.

Для людини, народженої під знаком Горобини, характерні розпорошення на безліч дрібних справ, прийняття чужих турбот, товариськість, постійна перевірка міцності почуттів, естетичність. Дуже велика увага до оточення: простору, людей.

Горобина спокійна, приваблива, товариська, позбавлена ​​егоїзму, прагне до того, щоб до неї зверталися з різними справами та проблемами. Любить приносити людям радість, навіть жертвуючи собою. Всі справи для неї важливі, почувається за все у відповіді, розпорошується, метушиться.

Горобині підходить діяльність, пов'язана з плинністю, особливо громадська. Вона доброзичлива та чесна, на неї можна покластися. Часом буває навіть наївна і дозволяє себе експлуатувати, доки не помітила насильства. Багато кохання дає, але й потребує взаємності, невпинно перевіряє почуття. Якщо її розчарувати – не простить. Саме вона розриває подружні зв'язки.

У коханні, дружбі, житті взагалі любить рух, занепокоєння, складності, рвучка, непередбачувана. Легко адаптується до змін, успішно протистоїть мінливості долі. Завжди здається безтурботною, хоч і важко переносить свої та чужі проблеми. Легкою ходою пролітає по життю, усміхнена, розкута. Горобина - улюблениця, душа компанії.

У неї гарний смак, вона добре одягається, вміє підкреслити свої переваги. Вразлива, має художні нахили, часто робота її пов'язана з мистецтвом, особливо образотворчим. Здібності різноманітні і хороші, але великі задуми зазвичай не реалізуються через розпорошення на дрібні справи. Горобина сповнена турбот про завтрашній день, передбачлива, господарська, про неї часто думають у подружньому плані.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: