КФС Кулон № 10 "Ліщина" з 22.03 по 31.03; з 24.09 до 03.10

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №10 РІШНИК 22.03 – 31.03; 24.09 – 03.10. Друїди наділили людей знака Ліщини здатністю до чаклунства, приписували їм багату інтуїцію та проникливість..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

24 вересня - 3 жовтня - Літня Модрина (Горішник) справляє враження слухняної учениці, нареченої, яка мріє про принца, ідеальної підлеглої. Тим не менш, у душі її криється жагуча жага ініціативи, і оточуючих вона потай схильна розглядати лише як засіб досягти бажаного.

22 - 31 березня - Зимова Модрина (Горішник) схожа на локомотив: постійно кудись рухається, не зважаючи на це ні з ким і ні з чим. Її натиск сприймається оточуючими як невід'ємна властивість натури. Однак у глибині душі вона мріє про те, щоб з нею носилися, освідчувалися в коханні і виражали своє захоплення. Насильство ж, що чиниться над оточуючими, - це "неробка спроба" досягти цього.

Часто слабкий, непоказний. Чи не накладає свого "Я" на думку інших. Але якщо з ним познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, яку він випромінює, не побачити його оригінального розуму.

ОРІШНИК задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Його зовнішність справляє майже магічну дію. Якщо хоче, може сподобатися, вміє змусити любити себе. Вміє бути добрим, мудрим, терплячим, але може бути небезпечним, злим, шкідливим. Все в ньому чаклунство - біле чи чорне, залежно від його хвилинного настрою чи власного капризу. Без залишку добрий чи витончено злий - такий РІШНИК, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, у середні віки часто звинувачували в чаклунстві. Прив'язавшись до когось, він зробить усе, щоб полегшити йому життя. Але будь обережним, якщо не завоюєш його симпатії.

Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не минає непоміченим. Вкрай оригінальне, несхоже ні на кого, життя трактує інакше, ніж усі. Навіть коли його люблять, він будить почуття занепокоєння. Спроможний відгадувати найпотаємніші думки, виступати з несподіваними пропозиціями, чинить так, що можна очікувати від нього всього. Дуже неврівноважений, може бути дуже ініціативним, а може все залишити і плисти за течією. Усвідомлює, навіть села видає себе за особу дуже розважливу.

У коханні може бути найулюбленішим або найболючішим партнером. Схильний до швидких змін настрою. Займися ним, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з ним і не дасть спокою, то буде дуже захоплюючим. Має різнобічні знання, навчається і осягає все надзвичайно швидко і легко. Але тільки від його доброї волі залежить, чи застосує він свої знання з користю та повністю.

Риси народжених під знаком ВІРШИКА: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.

Управитель цього знаку – Меркурій. Люди, що народилися під знаком Ліщини, сприйнятливі, розумні і здорово мислять..Ця гострота розуму робить із них відмінних сперечальників та письменників. Вони є чудовими організаторами та плановиками, здатними передбачити все до найдрібніших подробиць. Потреба придбання знань робить з них вчених та спеціалістів.

Людей, народжених у першій половині місяця, відрізняє відчайдушне прагнення знань і цікавість, яка може перетворитися на прагнення всюди засунути свій ніс. Але сприятливі аспекти сприяють урівноваженому підходу до життя. Людей, народжених у другій половині місяця, відрізняє відкритість та темпераментність. Вони схильні прагнути до досягнення суспільного визнання, щоб отримати можливість просвітлювати інших людей у ​​галузі мистецтва. Їх позитивними рисами є чесність та принциповість.

Негативна риса - зайва критичність, що виникає з вродженої надчутливості.

Людину, народжену під знаком Горішника, відрізняє проникливість, уявний психічний вплив, контрастність змін настрою та поведінки, нахабність. Чинить дивовижний вплив, і не тільки завдяки глибоко оригінальному розуму, що не дозволяє йому залишитися непоміченим. Він легко орієнтується в ментальному світі, світі несвідомого мислення – тих верствах психіки, які більшість людей не усвідомлюють; звідси його вплив та інтуїція. Він здатний відгадувати найпотаємніші думки.

Мало того, він вміє активно, свідомо впливати на психіку - не стільки словом, скільки "вогненною" думкою, психополем. Це доходить до втручання у карму. Любить, наприклад, заради прискорення досягнення певної мети провести співрозмовника через коло контрастних настроїв. І у справах він любить контрасти: то пустить на природну течію, то раптом підхопить віжки управління ситуацією та виявить масу ініціативи. Прагне випробувати та вивчити себе у всіх можливих ситуаціях, виявити свої здібності у справі.

З такою людиною важко мати справу: ніхто не зможе передбачити, як раптом повернеться перебіг його думок, які вона зробить висновки і як захоче вчинити. Навіть у тих, хто його любить, він викликає занепокоєння. Він зовсім не прагне легкого життя, любить піти наперекір потоку. Він наважується перетворювати застоялися болота в живі струмки і річки, бере на себе працю каталізатора, прискорювача життя, подібно богу Шиве, що вогненно руйнує старі форми, одяг, що затіснили "хімічні" зв'язки елементів психіки заради нового, живого їх поєднання. Він рішучий у помислах та діях, вірить у свої здібності володіти несподіваними ситуаціями, сміливо йде на експерименти..

Маючи потужні пізнання і велику психічну силу, він, в нетерпінні і роздратуванні, здатний перейти міру і наламати дров. Він повинен ясніше усвідомлювати, що не всім під силу переносити його "хірургічні операції", повинен суворо дотримуватися законів космічної етики. Втім, відповідальність свою досить ясно усвідомлює і не боїться її, знаючи, що виправити можна все, якщо не втрачати пильність.

Якщо його моральний рівень досить високий, він безмежно добрий, самовідданий, чесний, вірний, скромний, при цьому не опускаючись до жалісливої ​​сентиментальності, завжди залишаючись воїном Світла, співчутливо суворим і рішучим, чистою думкою просвітлює простір, матерію. За його прискорювальну суспільну еволюцію діяльність йому можна пробачити багато, адже гнила бездіяльність гірша навіть за лиходійство.

У нього тонкий розум, який легко все схоплює. Любить обертатися в суспільстві, але любить і самотність, щоб зібратися з духом, з думками, після чого у спілкуванні дає вихід накопиченому, думкам та психічній енергії.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: