КФС Кулон №1 «Яблуня» з 23.12 до 01.01; з 25.06 до 04.07

есть в наличии Є в наявності

1870 грн


Рекомендується обирати «Кулони» за датою свого народження відповідно до гороскопу друїдів: №1 ЯБЛОНЯ 23.12 – 01.01; 25.06 – 04.07. Друїди приписують їй такі риси, як сентиментальність, задумливість, інтелектуальність у поєднанні з аналітичним розумом та сильною логікою..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". КФС «Кулон з гороскопу друїдів»

25 червня - 4 липня - Літня Яблуня тиха і сентиментальна, готова розчулюватися кожному билинці та метелику. Постійно когось опікується, про щось піклується, створює спокій та затишок. Однак у душі вона страшенно боїться залежності та емоційних прив'язок. Найбільше їй хотілося б забути про чужі проблеми та робити все по-своєму.

23 грудня - 1 січня - Зимова Яблуня цілеспрямована, холодна та дистанційована від усіх, включаючи близьких. Вміє все і вся змусити жити та дихати за своїми правилами. Рухається до обраної мети як бульдозер. При цьому в душі її ховається маленька дівчинка, яка заблукала у великому місті. Найбільше їй хочеться, щоб прийшов хтось дорослий і забрав її додому до улюблених ляльок.

Рідко буває високою, тішить око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності та сердечності. Вселяє думка про кохання, навіть тоді, коли про неї сама і не думає (що трапляється рідко).

ЯБЛОНЯ - істота дуже сентиментальна, чутлива. Кохання цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше вирішується на заміжжя, не відчуваючи до партнера великих почуттів (ЯБЛОНЯ - дерево дуже різнобічне), проте це не означає остаточної відмови від кохання та почуттів. Якщо вона випадково зустріне партнера, що відповідає її духу та смаку, то їхнє подружжя буде блаженством. ЯБЛОНЯ завжди вірна у коханні (як у вільній, так і в подружній, і навіть у позаподружній) до пізнього віку.

Безкорислива, необачна, легко піддається на обман. Віддала б свою сорочку, поділилася б останнім шматком хліба. При цьому, проте, ЯБЛОНЯ не простушка. Не думаючи про завтрашній день, вона живе день за днем, часом робить борги і забуває про них, що взагалі для неї природно. Вона - повний фантазії філософ, який радіє життю і не бажає нікого ні дивувати, ні переконувати.

Не приймайте її, однак, за істоту легковажну. Інтелігентна, вдумлива та логічна, ЯБЛОНЯ має схильність до науки. Читає все, що відноситься до області, що її цікавить. Сума її знань напрочуд велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає все для того, щоб задовольнити свою допитливість. Наукові теорії, як видно, цікавлять її так само, як і хороша кухня. Віддає перевагу задоволенню цього світу блаженству в іншому світі.

Риси народжених під знаком ЯБЛОНІ: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до роздумів, логіка, аналітичний розум.

Людину, народжену під цим знаком, відрізняє любов до всієї різноманітності життя, мудрість розуміння коханого, ненасильство, зникнення почуття власності. Яблуня відчуває життя навіть у світі атомів, кохання дозволяє почути живий голос природи всюди..Це філософ життя у світі, у любові до всього сущого. Вона безкорислива, не схильна до обачності, готова віддати передостанню, інколи ж і останню сорочку. Почуття власності у неї майже відсутнє, і вона не дуже чекає на нього в інших. Нею рухає не бажання володіти, а кохання, прагнення зродитися.

Свої знання, навіть відкриті внаслідок власної творчої роботи, вона не вважає своєю монопольною власністю. Тому Я. не шукає ні почестей, ні плати за них, а лише пропонує полюбити те, що покохала сама. Я. не намагається переконати чи нав'язати, а просто природно ділиться своєю філософією радості життя, почуттям спорідненості. Робота перебуває за коханням, частіше за гуманітарний склад. Хороший мислитель, досягає великих успіхів у науці, багато читає, хоче все знати, але не з метою придушувати інших своєю обізнаністю, а щоб задовольнити свою безмежну допитливість.

Життя, радість буття цікавлять її не менше, ніж наукові проблеми. Яблуня веде рухливий, цікавий спосіб життя, любить пригоди. У спілкуванні – рухливість, відкритість, сердечність. Емоційне життя Яблуні різноманітне, їй нудно монотонне щастя, воно як дівчина, яка любить час від часу щось ускладнити, оживити, струсити, щоб знайти оновлений предмет для кохання.

Все життя вона закохана, кохання - головна справа її життя. Мало кого з оточуючих не торкнеться випромінюване нею психічне поле кохання, один погляд на неї вже пробуджує думку про кохання. Яблуня сповнена чарівності, привабливості до самої старості. Їй мало лише любові до членів своєї сім'ї, нікому не знайти меж її велелюбності. І всім предметам свого кохання вона залишається вірною назавжди, регулярно повертаючись до кожного, коли у відносинах назріло оновлення, свіжість.

Її неможливо звинуватити у зраді, зраді. Взагалі логіка власництва щодо її способу життя не спрацьовує. У Яблуні природжена делікатність, але проковтнути себе вона не дозволить, не допустить монопольного володіння собою, насильства над собою, нав'язування жорстких правил. Володіння допускає лише взаємне та тимчасове - поки воно з любові та носить творчий характер.

.

  1. Прикладіть кулон КФС Кольцова до грудей чи живота.
  2. Заплющте очі і подумки розкрийтеся дереву, що відповідає Вашому знаку (кулону)
  3. Уявіть, як його енергія проникає у вас і розливається по всьому тілу.
  4. У спілкуванні з деревом важлива емоційна складова, до неї треба звертатися з відкритим серцем.
  5. Злійтеся з деревом в одне ціле, уявіть, що ви – це воно, а воно – ви, і стійте ні про що не думаючи і ні про що не турбуючись, поки не відчуєте, що зарядилися енергією.
  6. Ознакою якісного сеансу є різні відтінки відчуття ніжності та подяки дереву.

Залишити відгук: