КФС та 11 причин захворювань

З якими основними причинами захворювань справляються коректори функціонального стану?

Перша – це паразити.

Друга причина захворювань – це психопатогенні впливи: пристріту, псування, сутності тощо.

Третя причина – вона поруч із другою, але про неї мало хто знає. Коли людина сильно лається, і особливо якщо матюкатися, він сам на себе наводить псування. Він гробить себе цим. Коректори Функціонального Стану завдяки образам Масару Емотто це прибирають.

Четверта причина – це наші думки та емоції. Коли ми когось не можемо пробачити, включаючи себе, коли ми з чимось не можемо упокоритися, ми самі себе гробимо, викликаємо захворювання. КФС коригують психоемоційний стан. Коли люди виходять з депресії, життя стає яскравим, барвистим. Пишуть «хочеться співати, хочеться малювати картини, хочеться валятися у траві» тощо.

Наступна причина – це мобільні телефони, комп'ютери, плеєри тощо. Будь-яка електрична техніка. Вже в момент натискання на будь-яку кнопку відбувається електромагнітний імпульс. За допомогою таких точно імпульсів ще Попов передавав свої сигнали з корабля на корабель, а Марконі проводив аналогічні досліди в Америці. Внаслідок впливу електромагнітних імпульсів утворюються вільні радикали, а еритроцити втрачають свій заряд і злипаються в згустки як у момент інфаркту чи інсульту. Коректори Функціонального Стану миттєво нейтралізують.

Наступна причина – також вільні радикали, але від зневоднення. Це найскладніше, КФC це не беруть! Вони допомагають людині пити воду.

Наступна причина виникнення захворювання називається вільнорадикальною теорією захворювань, вільнорадикальною теорією старіння. Справа в тому, що вільні радикали бувають не тільки від мобільних телефонів або від зневоднення. З'їли смажену котлетку – отримали вільні радикали. Понервували – отримали вільні радикали. І, взагалі, у процесі нашої життєдіяльності при виробленні енергії в мітохондріях виникає активна форма кисню – вільні радикали. Вони накопичуються із роками. Всі Ви знаєте, що у людей похилого віку кров густа. Ось і є суть вільнорадикальної теорії старіння. Як тільки Ви взяли в руку КФС – це рівнозначно тому, що Ви опинилися у лісі, у горах чи на морі, де у повітрі багато негативно заряджених аероіонів. Ви розумієте, КФС це відпустка, яка завжди з тобою, яка постійно оздоровлює та омолоджує.

Наступна причина захворювань, на яку справляються КФС – це поганий сон..В Англії було проведено багаторічне дороге дослідження на сотнях тисяч випробуваних залежно від тривалості життя і стану здоров'я від сну. Виявилося, що якщо спати набагато менше норми або набагато більше – однаково погано. Коректори Функціонального Стану нормалізують сон. Але що ще робить КФС: при поліпшенні якості час сну скорочується! А Ви вдумайтесь, що це означає! Поліпшення якості сну при поліпшенні якості означає, що КФС дарує Вам додаткові роки життя! Вперше у світі є можливість буквально купити додатковий час життя! Скорочення часу сну означає збільшення часу активного життя. Купивши КФС, Ви зможете за гроші купити час!

Геопатогенні зони. З Землі йде стовп енергії, який негативно впливає живу клітину. Коректори Функціонального Стану відсувають ці негативні стовпи енергії на велику відстань. Гарантовано – якщо на Вас КФС – то на Вас не буде впливу. Гарантовано – якщо у Вас у квартирі знаходиться КФС, то через 2-3 дні у квартирі геопатогенних зон не буде.

Тютюнопаління, наркоманія, ігроманія, алкоголізм – це хвороби власними силами, і вони ще й тягнуть за собою цілий букет. У тих, хто п'є та палить, знищуються клітини, які зсередини вистилають судини. Чому така величезна кількість серцево-судинних захворювань? Тому що п'ють по-чорному і курять. Це дуже складна проблема, і КФC № 5 допомагає з нею впоратися, прибираючи таким чином цю причину виникнення захворювань.

Одинадцята причина, з якою справляються КФС, це так звана сполучно-ткана теорія захворювань. Якщо з організму прибрати всю вологу, то 90% всього залишку припадатиме на сполучну тканину. Що це волосся, що це нігті, шкіра, сухожилля, кістки, кров, і кожна клітина нашого тіла має каркас із колагенів та еластинові спіральки, які підтримують її форму. З віком зменшується вироблення колагену, і людина ніби зсихається, зменшується, шкіра покривається зморшками. Застосування КФС № 6, 7 та 8 призводить до того, що колаген та еластин починають вироблятися як у юності! Додайте до цього вироблення гормону росту, додайте мелатонін, додайте тироксин – запускається потужне омолодження організму.

.