Коректор Кольцова "Гармонія". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС "Гармонія" врівноважує матеріальні потреби з перспективами духовного зростання, сприяє трансформації негативних емоцій у позитивні. Коректор «Гармонія» сьогодні можна рекомендувати при депресіях, стресі


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Гармонія» - коректор створений для того, щоб врівноважити матеріальні та духовні потреби людей, тут інформація з оновленого Аркаїму, це поляризація води зі східного схилу гори Шаманка на літнє сонцестояння 2011 року, поляризація води з джерела біля гори Чека в теж саме час - це гармонізація, скажімо так, матеріальної залежності людини і духовних налаштувань, щоб хоч якось зняти ці ваги у бік плюсу – у бік духовності.

Вівтарний камінь городища – це чистка долі. Велика та мала спіралі з гори Любові на Аркаїмі – стан любові – найвищі енергії.

Коректор «Гармонія» створений для того, щоб урівноважити матеріальні та духовні потреби людей.

Коректор сильний, коректор потужний, коректор «Гармонія», який сьогодні можна рекомендувати при депресіях, при стресі, при синдромі хронічної втоми, при виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки, та при низці інших патологічних станів, коли психоемоційний збій може легко призвести до фізичного прояву у вигляді того чи іншого захворювання.

КФС «Гармонія» - навіть якщо вона просто лежить десь на столі поряд, дуже добре заспокоює.

Пластина КФС Кольцова «Гармонія»:

 • Врівноважує матеріальні потреби з перспективами духовного зростання;
 • Сприяє досягненню успіху в роботі та бізнесі, кар'єрному зростанню;
 • Підвищує рівень духовного розвитку людини;
 • Сприяє гармонізації особистого простору;
 • Допомагає очищенню від негативних програм;
 • Сприяє трансформації негативних емоцій у позитивні;
 • Налаштовує на позитивну життєву позицію, наповнює енергією кохання;
 • Має частину базових тем, прописаних на КФС «Кохання».

На КФС «ГАРМОНІЯ» прописана поляризація наступних місць сили: шести зразків води з Аркаїма (з них 2 зразки води зроблені на східній стороні гори Шаманка на сході сонця в період літнього сонцестояння; 1 зразок із цілющого джерела біля підніжжя гори Чека, взятий у той же період літнього сонцестояння, 4 зразки бралися в період літнього сонцестояння – у центрі Городища, на вершині гори Щастя, у центрі малої спіралі гори Любові та у центрі великої спіралі гори Любви).

На оновленій версії додано канал Космічної Теургії «МАЙЯ» ІСХІЛ, призначений для заспокоєння та умиротворення, гармонізації емоційного стану.

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: