Коректор Кольцова "Довголіття". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС «Довголіття» призначений для регуляції тиску крові, у тому числі у людей, які перебувають у групі ризику інфарктів та інсультів. КФС "Довголіття" можна застосовувати в групі ризику з інфарктів та інсультів практично з перших днів роботи з коректорами


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Довголіття» передбачає профілактику та реабілітацію інсультів та інфарктів. Гармонізуючий дольмен, розташований в районі села Пшада, забезпечує глибшу злагодженість роботи дольменів та місць сили, прописаних на цьому коректорі. Насамперед тут представлена ​​енергетика струмків Алханайського заповідника, і дольмен Череп, який дозволяє працювати з гострими судинними катастрофами. «Золота Піраміда» прописана на «Довголітті» як захисний канал для безпосередньо робочих каналів, поляризація 10 % амарантової олії забезпечує додаткове очищення судин головного та спинного мозку, і всієї судинної системи в цілому, наприклад, від атеросклеротичних бляшок.

Поляризація водної складової гриба Рейші забезпечує регенераторні можливості КФС «Довголіття», а також несе в собі деякі протипухлинні налаштування – використовується як цитостатик.

Ну й найважливіше, оскільки коректор «Довголіття» не викликає жодних загострень, то його можна застосовувати у групі ризику з інфарктів та інсультів практично з перших днів роботи з коректорами взагалі. З перших днів до одиниці та двійки можна додавати КФС «Довголіття», починати працювати через воду, і досить швидко – протягом тижня або двох, вже можна підкладати під голову.

На сьогоднішній день цей коректор дозволяє досить ефективно регулювати внутрішньочерепний тиск.

При підйомі внутрішньочерепного або загального тиску випити у два прийоми з інтервалом у 15 хвилин 50 мл. води, структурованої на КФС 1 або 7, потім додати «Довголіття» до хворого місця на голові. Працює повільніше за КФС №9, зате без загострень.

За рахунок покращення кровообігу голови відбувається омолодження шкіри обличчя.

Пластина КФС Кольцова «Довголіття»:

 • Призначений для регуляції тиску крові, у тому числі у людей, які перебувають у групі ризику інфарктів та інсультів;
 • Сприяє більш швидкій реабілітації постінсультних та постінфарктних станів;
 • Профілактика захворювань серцево-судинної, центральної нервової систем організму;
 • Запускає регенерацію серцевого м'яза при інфаркті та судинних стінках при розриві судин;
 • Профілактика атеросклерозу, сприяє чищенню судинної системи від атеросклеротичних бляшок;
 • Сприяє нормалізації внутрішньочерепного тиску;
 • Підвищує загальний тонус і активує роботу імунної системи організму, має протипухлинну дію;
 • містить природні геропротектори, омолоджує організм;
 • Продовжує час активного способу життя..

На КФС «ДОВГОЛІТТЯ» прописана поляризація наступних місць сили: джерело з буддійського дацана Алханай (Східні Саяни), карстова печера в передгір'ях Пшади під назвою «Череп», канал «Золота піраміда», поляризація гриба Тибету

.

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: