Коректор Кольцова "Чистий погляд". Зелена серія "Планета Регіонів"

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС «Чистий погляд» призначена для профілактики та корекції станів глаукоми та катаракти. Виявляє причину захворювань очей – захворювання печінки та товстого кишечника. Починати використання слід із води всередину 2-3 дні невеликими порціями..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Зелена" серія

КФС «Чистий погляд» - коректор несе інформацію з Очного струмка Алханайського заповідника, вода призначена для профілактики та корекції станів глаукоми та катаракти. Сусідний до Очного струмка забезпечує очищення судинного русла очного аналізатора, і в результаті ми з вами можемо використовувати «Чистий погляд» для корекції та відновлення дегенеративних змін в очах. Дегенерація зорового нерва, відшарування сітківки, низка інших захворювань.

У цьому КФС є космоенергетичні канали, які активізують вироблення власних стовбурових клітин. Для захисту інформації прописаний канал «Золота Піраміда», а також один із дольменів, що гармонізують.

Особливістю КФС «Чистий погляд» є не тільки те, що він працює безпосередньо місцево з очима, а може дати загострення системного характеру. Оскільки захворювання очей нерідко пов'язані із захворюваннями печінки та товстого кишечника. Тому починати слід з води всередину 2-3 дні невеликими порціями, але часто, потім працювати як з шостим коректором - закопувати воду в очі, акуратно, поступово, і пройшовши через всі можливі загострення, як місцевого, так і загального характеру, вже після цього починати промивати очі, а потім навіть прикладати, починаючи з однієї хвилини та довше.

Прикладати на обидва очі по одній-дві хвилини на кожний, три-чотири рази протягом дня.

Чому не рекомендується робити це на початку? Тому що ви можете спровокувати у себе загострення – крововилив у очі, коли може розвинутись масоване очищення судин ока, вони досить дрібні, тому якщо буде слабка судинна стінка, може виникнути крововилив.

Це коректор сімейний, завдяки каналу «Золота піраміда» його дія не блокується, один попрацював, інший попрацював, жодних проблем не має виникати.

Пластина КФС Кольцова «Чистий погляд»:

 • Очищає судинну систему та стимулює кровообіг у сфері органів зору;
 • Є профілактичним засобом при дегенеративних захворюваннях очей, катаракті, глаукомі, відшаруванні сітківки;
 • Профілактика стомлюваності при напрузі органів зору – робота за комп'ютером, сприйняття великого обсягу зорової інформації, яскраве сонце;
 • Проявляє причину захворювань очей – захворювання печінки та товстого кишечника;
 • Допомагає побачити справжню суть подій, що відбуваються, прибирає психологічну та енергетичну завісу з очей..

На КФС «ЧИСТИЙ ПОГЛЯД» прописана поляризація наступних складових: джерело з буддійського дацана Алханай (Східні Саяни), канал «Золота піраміда», поляризація дольмена, що гармонізує, з передгір'їв Північного Кавказу (пос. Пшада, м. Геленджик). Сваті.

.

Користуватися Коректорами Зеленої серії «МІСЦЯ СИЛИ» необхідно дозовано, прислухаючись до своїх відчуттів, поступово привчаючи себе до нових високочастотних вібрацій. За наявності гострих станів можна ставити КФС область болю (крім серцевих болів). За наявності серцевого болю обов'язково робити прокачування кісткової системи.

Можна додати змащення кінцівок структурованою водою або попередньо структурованими мазями.

При хронічних захворюваннях помітні зміни стану можуть відбуватися через 1,5-3 місяці та більше.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ КФС:

 1. Головне призначення КФС – це зміна структури водяних розчинів. Рекомендується випивати кілька склянок структурованої на будь-якому КФС води, доводячи її загальний обсяг, не рахуючи інших напоїв, до 30 мл на 1 кг ваги на добу.
 2. Для підвищення ефективності рекомендується періодично робити різні прокачування енергоцентрами, докладно з техніками ви можете ознайомитись у брошурі «Методики застосування КФС». Нижче наведена проста методика із застосуванням 2-х КФС для прокачування кісткової системи: покласти один із них під ліву ногу, другий взяти в праву руку на 3-5 хвилин.
 3. Змінити становище КФС, тобто. перекласти перший КФС під праву ногу, а другий взяти у ліву руку. Тривалість - аналогічно п. 1 (3-5 хвилин). Можна почати з правої ноги та лівої руки (п. 1) з переходом на ліву ногу та праву руку (п. 2).
 4. Один КФС покласти під куприк, другий притримувати рукою на шийному відділі на 3-5 хвилин. Цю процедуру бажано повторювати вранці та ввечері. Додатково пункт 3 можна повторювати протягом дня.
 5. При ураженнях шкіри рекомендується структурувати одноразово розчини, креми та гелі для зовнішнього змащування місць ураження.
 6. При застосуванні КФС вода у потоці структурується миттєво. Тому КФС можна прикріпити до крана/лійки душу, обернувши в поліетиленовий пакет.
 7. Структурувати за допомогою КФС воду необхідно ПІСЛЯ кип'ятіння та/або нагрівання.
 8. З метою збільшення терміну використання пристрою не рекомендується різка зміна температурного впливу.
 9. Якщо КФБ має особливий час структуризації, то він зазначений в описі конкретного КФБ. Хочемо відзначити, що цей час структуризації вказано для раніше налитої в ємність води. Якщо ви хочете прискорити цей процес, то використовуйте КФС як підставку під ємність, куди наливаєте воду, а потім створіть так званий вихровий потік за допомогою ложки. Тоді структуризація води займе лише 1-3 хвилини.

Залишити відгук: