Коректор Кольцова №23 «Звільнення». Золота серія «Планета Регіоно

есть в наличии Є в наявності

3320 грн 2800 грн


КФС №23 призначена для знищення будь-яких негативних енергетичних прив'язок. Рекомендується послідовно працювати за допомогою КФС 23 по всіх суглобах та по всіх чакрах.


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Золота" серія

КФС №23 «Звільнення» містить Майянський канал Йаклел, він призначений для знищення негативних енергетичних прив'язок, більше того, цей канал повертає ось те погане, що людина послала вам додому, тобто, дає здачу.

Ми живемо в соціумі і в процесі спілкування між людьми виникають енергетичні зв'язки або інакше прив'язки, останнє слово ми звикли вживати по відношенню до зв'язків, що утворилися на негативних енергіях. Якщо, наприклад, люди люблять одне одного, то потужна прив'язка спостерігатиметься на двох енергоцентрах: це статева чакра та серцева чакра. "Кохання" за розрахунком, ось тут вампірична прив'язка утворюється на рівні статевих чакр - дві нижні чакри. Якщо для людей ділове спілкування, то виникають прив'язки лише на рівні третього ока, на горловій чакрі, у районі сонячного сплетення. Заздрість, що утворює прив'язки на рівні чакри третього ока, на коронній чакрі. Туга за людиною, коли одна людина не уявляє свого життя без іншої – страждає серцева чакра. Чим люди вже спілкуються, що вони уважні друг до друга, тим більше виглядатимуть ці прив'язки. Це можуть бути просто ниточки, це можуть бути джгути, це можуть бути канати, це можуть бути металеві скоби і іноді ці зв'язки буває дуже складно розірвати. До утворення негативних прив'язок призводять негативні думки, як власні, і вихідні з інших людей, якщо ці думки підкріплені емоціями. Негативні думки пробивають біополе іншу людину, зупиняють чакри, можуть навіть призвести до зміни напряму обертання енергетичного вихору з правообертаючого на лівообертальний. Власні емоції: понервували – інфаркт, особливо якщо дуже сильно, особливо якщо заради близьких родичів чи роботи. Приводить до утворення стійких каналів відтоку енергії та самовампіризм - коли людина незадоволена собою, не любить себе.

Такі негативні впливи, створюючи канали відтоку енергії, впливають на загальний тонус організму, провокуючи падіння загальної енергетики, місцевої енергетики у тому чи іншому органі. Як бачимо, прив'язки утворюються через певні чакри, і супроводжуються відповідними захворюваннями. Ми з вами весь час говоримо: ми є те, що ми думаємо, ми є те, що ми робимо. Якщо очі – це дзеркало душі, то здоров'я – це дзеркало свідомості людини.

Розібратися ж із вантажем накопичених прив'язок допоможе КФС №23 «Звільнення»..Енергетичні присоски можуть прикріплюватися до будь-якого місця на тілі людини, для ефективного вирішення проблеми бажано це місце знайти та покласти КФC саме на нього. Оскільки більшість користувачів не має бачення або не вміє отримати відповідь за допомогою маятника, то С. В. Кольцов рекомендує «послідовно 23-й попрацювати по всіх суглобах і по всіх чакрах, тому що присоски можуть бути організовані в найзагадковіших місцях». >

Пластина КФС Кольцова №23 «Звільнення»:

  • Призначена для знищення будь-яких негативних енергетичних прив'язок;
  • Знищує вампіризм усвідомлений та неусвідомлений;
  • Знищує самовампіризм;
  • Має властивість віддзеркалення, повернення наведених програм тому, хто їх створив.
.

Всі КФС «золотої» серії адаптивні, підлаштовуються під конкретного користувача. Канали запускаються самостійно, достатньо взяти потрібний Коректор до рук. Енергія ДЯКУВАННЯ не потрібна.

У КФС «золотої» серії передбачено дозований вплив за один раз. Це означає, що не слід відстежувати роботу каналу: коли відкрити, коли закрити. За основу взято принцип: «Краще менше та краще». Канали запускаються за 3–5–10 хвилин, а спрацьовують індивідуально – від кількох хвилин до кількох годин, інколи ж і доби. Все залежить від ступеня проблеми користувача.

КФС «золотої» серії можна використовувати будь-яким звичним способом, вони чудово комбінуються з Коректорами інших серій за принципом узгодження пар.

РАБОТАЯ С КАНАЛАМИ КОСМИЧЕСКОЙ ТЕУРГИИ «МАЙЯ», НАДО СТРЕМИТЬСЯ К ПРАВЕДНОСТИ (ПО ВЕДАМ), А ЭТО ЗНАЧИТ ЖИТЬ ПО СОВЕСТИ (С ВЕСТЬЮ, ОТ ВЕСТА – КНИГА ЖИЗНИ ИЛИ СЕРЕБРИСТО-БЕЛЫЙ КАНАЛ УНИВЕРСАЛЬНЫХ ЗНАНИЙ – СТОЛБ ЗНАНИЙ), Т. Є. ЗІ ЗНАННЯМИ ЗАКОНІВ КОСМОСУ АБО ЗАПОВЕДІВ.

Методика роботи з КФС "Золотий" серії:

Для запуску каналів, записаних на КФС золотої серії, достатньо потримати її в руках 15-20 хвилин, або посидіти на ній (помістити під копчик). Можна 10 хвилин посидіти і на 10 хвилин покласти на коронну чакру (на маківку). За бажання можна це робити кілька разів на день. Тримати золоту КФС постійно на тілі не потрібно. Якщо вона знаходиться на тілі, то при необхідності може відбуватися повторний запуск каналу. На відміну від бузкової серії, енергія подяки тут не потрібна, не потрібна і візуалізація. Разом з тим, С. В. Кольцов попереджає, що не слід користуватися золотими КФС у не спокійному стані духу, у негативному настрої, всі ці пластини віддзеркалюють користувача його емоційний настрій. Працює принцип позитивного зворотного зв'язку. Канали, запущені за допомогою КФБ, посилюють ваші власні думки. Користуйтеся ними в рівному спокійному настрої.

Пиття структурованої води не є основним способом використання золотих КФС. Кольцов С. В. говорить про те, що перед тим як брати КФС можна випити склянку структурованої на ній води, це буде як попереднє налаштування каналу.

Кольцов зробив так, що Майянські канали запускаються автоматично, при цьому адаптуються під конкретні проблеми конкретної людини, відпрацювавши самі закриваються..Запуск каналів може відбуватися в часовому інтервалі від декількох хвилин до трьох годин. Як правило, користувач не відчуває роботу каналу. Завдяки адаптивній роботі каналів золоті КФС працюють м'яко, без загострень.

Потримали КФС 15-20 хвилин, можете передавати іншій людині. У іншого користувача відбудеться відкриття каналів відповідно до його проблем, робота відбуватиметься незалежно.

З КФС золотої серії можна працювати за фотографією, ще краще покласти на КФС пучок зрізаного волосся – зразок ДНК. При дистанційній роботі пам'ятайте про необхідність отримати дозвіл у людини, з якою ви збираєтесь працювати.

Слід пам'ятати про те, що золота серія створена для розформування причин захворювання на тонкому плані, при цьому золоті пластини не мають лікувальних властивостей. По самій проблемі треба працювати за допомогою синьої та бузкової серій. Одне іншого не замінює.

Золоті КФС вузько спеціалізовані та погано поєднуються один з одним, тобто користуємося ними по черзі. З будь-якими іншими КФБ поєднуються без обмежень. Для того, щоб визначити яка саме золота допоможе вирішити вашу проблему, краще звернутися до людини, яка володіє діагностикою або біолокацією.

Кольцов С. В. Каже, що можна користуватися всіма по черзі, по одному – два тижні кожною пластиною (при цьому № 21 буде завершувати цикл), а потім користуватися кожною з них періодично для очищення від того, що ми нахоплюємо щодня.

/p>

Виняток у несумісності робиться для номерів 18-20-24, ці три КФБ мають споріднену дію. Після того як ви попрацювали з кожною із пластин окремо, можна почати використовувати їх спільно, попередньо погодивши. Переконайтеся, що у всіх трьох корпусах внутрішні пластини лежать однаково, голограма на внутрішній пластині під голограмою на корпусі.

Викладіть три пластини в ряд і переверніть середню. На цю "конструкцію" можна сідати - вона забезпечує швидку "зарядку" на день. Повторювати протягом дня немає потреби.

.

Залишити відгук: