Коректор Кольцова №21 «Дзеркало Душі». Золота серія «Планета Регіоно

есть в наличии Є в наявності

3320 грн


КФС № 21 – найсильніший коректор у серії. Відсікає всі негативні енергоканали. Віддзеркалює їх назад усім людям, які бажають людині зла..


способы оплаты Зручні способи оплати
Доставка Швидке відправлення замовлень
Лучший продавец Гарантія від виробника

Виробник: ТОВ "Планета Регіонів". "Золота" серія

КФС № 21 Дзеркало душі - на цьому КФС записано два Майянські канали: Танн і Чаал-Цік. Це найсильніший коректор у серії, його поле має найскладнішу 144-вихрову структуру, їм слід завершувати свою роботу з КФС золотої серії. Канал Танн не просто обрубує всілякі негативні енергетичні канали (прив'язки, шланги, джгути, мотузки, колії, колючий дріт), а й відправляє весь негатив туди, звідки він прийшов – до першоджерела.

Після того, як усі меридіани, чакри, все енергетичне тіло буде почищене, канал Танн насичує їх світлими, творчими енергіями Всесвіту. Після цього входить у роботу канал Чаал-Цик, який забезпечує найпотужніший захист цього знову відновленого світлого енергоінформаційного та фізичного тіл людини від будь-яких темних сил. На тонкому плані дія каналу Чаал-Цік виглядає як вогненна куля високих вібрацій.

Користуючись цим коректором, людині необхідно пам'ятати про те, що своїми власними думками ми можемо знову створювати негативні прив'язки, це відбувається, коли людина не хоче нічого змінювати у своєму житті, продовжує користуватися старими стереотипами, подумки спілкуватися з людьми, з якими у У нього є невирішені проблеми, в негативному ключі думати про свої болячки. У таких ситуаціях доведеться все починати спочатку.

Під час роботи із золотою серією поняття «екологія свідомості» виходить на перше місце, потрібно привчити себе постійно відслідковувати власні думки та мислеформи, пам'ятати про Космічний закон «Подібне притягує подібне».

Пластина КФС Кольцова №21 «Дзеркало душі»:

  • Відсікає всі негативні енергоканали (прив'язки, енергошланги, джгути) над головою, під ногами, ліворуч, праворуч, попереду та позаду;
  • Віддзеркалює їх назад усім людям, які бажають людині зла;
  • Призначений для живлення, насичення, просвітлення енергетичних центрів (чакр), меридіанів, тонких тіл потужними світлими (позитивними) енергіями Всесвіту;
  • Захищає від енергоінформаційних впливів з боку будь-яких зовнішніх сил.

Всі КФС «золотої» серії адаптивні, підлаштовуються під конкретного користувача. Канали запускаються самостійно, достатньо взяти потрібний Коректор до рук. Енергія ДЯКУВАННЯ не потрібна.

У КФС «золотої» серії передбачено дозований вплив за один раз. Це означає, що не слід відстежувати роботу каналу: коли відкрити, коли закрити. За основу взято принцип: «Краще менше та краще». Канали запускаються за 3–5–10 хвилин, а спрацьовують індивідуально – від кількох хвилин до кількох годин, інколи ж і доби. Все залежить від ступеня проблеми користувача.

КФС «золотої» серії можна використовувати будь-яким звичним способом, вони чудово комбінуються з Коректорами інших серій за принципом узгодження пар.

РАБОТАЯ С КАНАЛАМИ КОСМИЧЕСКОЙ ТЕУРГИИ «МАЙЯ», НАДО СТРЕМИТЬСЯ К ПРАВЕДНОСТИ (ПО ВЕДАМ), А ЭТО ЗНАЧИТ ЖИТЬ ПО СОВЕСТИ (С ВЕСТЬЮ, ОТ ВЕСТА – КНИГА ЖИЗНИ ИЛИ СЕРЕБРИСТО-БЕЛЫЙ КАНАЛ УНИВЕРСАЛЬНЫХ ЗНАНИЙ – СТОЛБ ЗНАНИЙ), Т. Є. ЗІ ЗНАННЯМИ ЗАКОНІВ КОСМОСУ АБО ЗАПОВЕДІВ.

Методика роботи з КФС "Золотий" серії:

Для запуску каналів, записаних на КФС золотої серії, достатньо потримати її в руках 15-20 хвилин, або посидіти на ній (помістити під копчик). Можна 10 хвилин посидіти і на 10 хвилин покласти на коронну чакру (на маківку). За бажання можна це робити кілька разів на день. Тримати золоту КФС постійно на тілі не потрібно. Якщо вона знаходиться на тілі, то при необхідності може відбуватися повторний запуск каналу. На відміну від бузкової серії, енергія подяки тут не потрібна, не потрібна і візуалізація. Разом з тим, С. В. Кольцов попереджає, що не слід користуватися золотими КФС у не спокійному стані духу, у негативному настрої, всі ці пластини віддзеркалюють користувача його емоційний настрій. Працює принцип позитивного зворотного зв'язку. Канали, запущені за допомогою КФБ, посилюють ваші власні думки. Користуйтеся ними в рівному спокійному настрої.

Пиття структурованої води не є основним способом використання золотих КФС. Кольцов С. В. говорить про те, що перед тим як брати КФС можна випити склянку структурованої на ній води, це буде як попереднє налаштування каналу.

Кольцов зробив так, що Майянські канали запускаються автоматично, при цьому адаптуються під конкретні проблеми конкретної людини, відпрацювавши самі закриваються..Запуск каналів може відбуватися в часовому інтервалі від декількох хвилин до трьох годин. Як правило, користувач не відчуває роботу каналу. Завдяки адаптивній роботі каналів золоті КФС працюють м'яко, без загострень.

Потримали КФС 15-20 хвилин, можете передавати іншій людині. У іншого користувача відбудеться відкриття каналів відповідно до його проблем, робота відбуватиметься незалежно.

З КФС золотої серії можна працювати за фотографією, ще краще покласти на КФС пучок зрізаного волосся – зразок ДНК. При дистанційній роботі пам'ятайте про необхідність отримати дозвіл у людини, з якою ви збираєтесь працювати.

Слід пам'ятати про те, що золота серія створена для розформування причин захворювання на тонкому плані, при цьому золоті пластини не мають лікувальних властивостей. По самій проблемі треба працювати за допомогою синьої та бузкової серій. Одне іншого не замінює.

Золоті КФС вузько спеціалізовані та погано поєднуються один з одним, тобто користуємося ними по черзі. З будь-якими іншими КФБ поєднуються без обмежень. Для того, щоб визначити яка саме золота допоможе вирішити вашу проблему, краще звернутися до людини, яка володіє діагностикою або біолокацією.

Кольцов С. В. Каже, що можна користуватися всіма по черзі, по одному – два тижні кожною пластиною (при цьому № 21 буде завершувати цикл), а потім користуватися кожною з них періодично для очищення від того, що ми нахоплюємо щодня.

/p>

Виняток у несумісності робиться для номерів 18-20-24, ці три КФБ мають споріднену дію. Після того як ви попрацювали з кожною із пластин окремо, можна почати використовувати їх спільно, попередньо погодивши. Переконайтеся, що у всіх трьох корпусах внутрішні пластини лежать однаково, голограма на внутрішній пластині під голограмою на корпусі.

Викладіть три пластини в ряд і переверніть середню. На цю "конструкцію" можна сідати - вона забезпечує швидку "зарядку" на день. Повторювати протягом дня немає потреби.

.

Залишити відгук: