Чим корисна структурована вода?

Неможливо уявити життя людини без води, якість якої має особливе значення. Пропонуємо розібратися в одній актуальній темі - що означає структурована вода і чи є від неї будь-яка користь.

Більшість людей знає про існування численних наукових досліджень, що свідчать про те, що вода бачить, чує, зчитує інформацію...

Вода - найпотужніший природний комп'ютер. Кілька років тому вчені передали воді низькочастотні сигнали, які випромінює організм здорової людини, після чого було проведено дослідження щодо вивчення її впливу на людський організм, у процесі та безпосередньо після того, як ми її пропили. І виявилося, що структурована вода об'єднала у собі сподівання багатьох поколінь людей про чудо-ліки, вона об'єднала у своїй структурі живу та мертву воду.

При цьому так звана "мертва вода" має яскраво виражену антибактеріальну дію проти патогенної та умовно патогенної мікрофлори. У рази зменшується кількість шкідливих мікробів і бактерій, а в тих, що залишилися, зникають суперечки, джгутики і т.п. вони втрачають свою активність, відповідно і патогенність. У тому числі проти бактерій Хелікобактера, які беруть участь у зародженні виразкових хвороб.

Лікувальні ефекти т.зв. "мертвої води": При зовнішньому застосуванні у вигляді примочок відзначені наступні лікувальні ефекти: загоєння опіків, ран, виразок, пітничків та багатьох інших шкірних захворювань.

Лікувальні ефекти т.зв. "живої води": Жива частина одночасно дозволяє активно розвиватися корисній мікрофлорі лакто- та біфідобактеріям нормалізуючи обмінні процеси, що відбуваються в організмі.

За рахунок своєї надплинності (її поверхневий натяг на 17% менше, ніж у вихідної води) вона швидко проходить у найдрібніші капіляри, проводячи їх очищення від мертвих клітин, проникає в міжклітинний простір, очищаючи його від шкідливих виділень клітини. Активно працює з клітиною, здійснюючи заміну клітинної старої води та вдихаючи в неї нове життя, більш активно розноситься кисень. При тривалому прийомі відбувається м'яке розчинення каменів у нирках та жовчному міхурі, очищення капілярів від білкових токсинів, нормалізується кислотно-лужний баланс всього організму.

Дуже добре структурована вода працює і як консервант, м'ясо та риба, оброблені цією водою значно довше зберігається, не допускаючи гниття. Чудово діє рослини, дозволяючи отримувати значно більші врожаї, і при цьому ви отримаєте його на 1-2 тижні швидше, тобто. підвищується скоростиглість, у квітів легко досягти довгого цвітіння та ароматів (про які в містах ми майже забули)..Якщо мінеральні води діють з допомогою хімічних елементів, то структурована вода - з допомогою біологічної активності. Спробуйте цю воду на смак, і ви зрозумієте, що ця вода відрізняється від інших, вона легка, текуча, швидко проникає у клітини та міжклітинний простір, допомагаючи організму переробляти їжу в енергію та швидко виводить відпрацьовані шкідливі речовини.

Вода, структурована на КФC – саме така структурована вода. Їй задана інформація та частота вібрацій первородної води, води, що міститься в тілі абсолютно здорової людини, і додатково її підзарядили квітесенцією енергій лікарських рослин (дуже великий спектр), так званих «місць сили» нашої планети (Стоунхендж, Аркаїм), мінералів (шунгіт) , аюрведичних препаратів та крім цього прописані набори тем, розроблених Масару Емото, додані образи гармонії, кохання, процвітання. Все це дозволило воді стати м'якшою, швидко протікати по судинах, доставляючи поживні речовини та кисень у клітину, очищаючи судини від холестерину, а клітину та міжклітинний простір від шкідливих відпрацьованих речовин, дозволяючи швидко наповнити організм водою, здоров'ям та енергією. Завдяки цьому вода наповнюється киснем, а цей кисень, надходячи з водою в кров, клітину, активізує вироблення швидкої енергії з вуглеводів.

Маючи частоту вібрацій здорової людини і зустрічаючи в організмі сторонні (не відповідні) вібрації, структурована на КФС вода починає впливати на них, виправляючи в потрібний бік, призводячи до їх зникнення і в кінцевому результаті - до одужання організму. Так розчиняються камені, розсмоктуються міоми, відбувається очищення капілярів від білкових токсинів, нормалізується кислотно-лужний баланс всього організму. У здорових людей біоенергетичний баланс підвищується на 10-12%, у хворих до 40%. Поліпшується кровопостачання та виведення шлаків на рівні клітини, активізується її робота, значно підвищуються резерви організму.

Зрозуміти це можна, якщо згадати хімію середньої школи. Пам'ятайте ядро, орбіти, електрони, коливання… зрештою, все навколо і ми самі представляємо вібрації, і якщо вони правильні – ми здорові, а оскільки 80% молекул нашого організму – це молекули води, то від неї багато в чому залежить наше здоров'я. Від того - наскільки ця вода текуча, наскільки має здатність швидко розчиняти та переносити поживні речовини тощо.

Хороша вода – це жива структура і перевірити та довести це просто. Пийте структуровану воду, і до вас повернеться чи прийде нове міцне здоров'я!

.